LEGACY
POZIV NA PROTEST
38 odgovora3,654 pregleda
jozo
ISTRAŽIVAČ109 REP39%
→ Entuzijasta
jozoISTRAŽIVAČ
jan 2006.
jan 2006.#1
predlazem da svi prestaju koristit smajliæe sve dok nam ne vrate one nase stare pušaèke smileove koji su nas nasmijavali satima
P.S.kako bi to rekao Era-napušen sam ko mjka Tereza
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
jan 2006.
jan 2006.#2
Hehe...restrikcijom se niata ne Posti~e. Nego, da oni nama pobriau viaak sadaanjih a vrate pola onih legendarnih?
:: histerija:
Hehehe...
flekitza
ISTRAŽIVAČ105 REP37%
→ Entuzijasta
flekitzaISTRAŽIVAČ
jan 2006.
jan 2006.#3
bravoooo , pridruzijem se !!!1 vratite stare smajlitjeeeeeee najjachi su bre !!!!
jupiiiiiiiiiiiiiii njamiiiiiiiiiiiiiii
hehehe
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
P.P.POZNAVALAC
jan 2006.
jan 2006.#4
slazem se....
hocemo one lude napusene smailiceeeee.... jebes ove
nisu pijani ni napuseni :evil:
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jan 2006.
jan 2006.#5
Pa ti smajliji su skupljani mjesecima i unoseni jedan po jedan. I za svaki smajli se moralo napisat kod koji smajli prihvata. Posto nije bio paket smajlija.
I onda su nestali bez traga kad je forum nestao. Vidjecemo da lijepo sve smajlije izbrisemo i onda opet jedan po jedan a protest se nastavlja :--------P
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
jan 2006.
jan 2006.#7
:banana_jahach: ...hip-hip...
Ovog mi ne briaite ni za ~ivu glavu.
jozo
ISTRAŽIVAČ109 REP39%
→ Entuzijasta
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
jan 2006.
jan 2006.#9
ja sam ih i postavio, normalno da cu ih koristiti :banana_kauboj:
paramecium
ENTUZIJASTA341 REP35%
→ Poznavalac
parameciumENTUZIJASTA
jan 2006.
jan 2006.#10
ma opusteno ljudi bre, jeste da su bolji oni stari, ali pustite admine da ih vrate. poz :rasta:
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
P.P.POZNAVALAC
jan 2006.
jan 2006.#11
a koristim i nove, sta cu kad nema onih...
ali potrudite se i nadite bar neke od onih starih legendarnih!!!!!!!!
nobody
ENTUZIJASTA386 REP47%
→ Poznavalac
jozo
ISTRAŽIVAČ109 REP39%
→ Entuzijasta
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
jan 2006.
jan 2006.#14
:lol: + :lol: + :lol: + :lol: + :lol: + :lol: + :lol: + :lol: + :lol: + :lol: + :lol: + :lol: + :lol: + :lol: = kao jedna old school fat bolt ::histerija:
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
42 REP84%
→ Istraživač
25 REP50%
→ Istraživač
feb 2006.
feb 2006.#18
i ja hocu kozu :|
Tacno i ja hocu da vidim kozu! :rasta: . Sta god ta koza bila.
zivot_i_napushenije
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
zivot_i_napushenijeISTRAŽIVAČ
feb 2006.
feb 2006.#19
ma jebesh smajlije, chuvaj zdravlje.
i ovi su upotrebljivi ako uz njih napishete i neki tekstic tipa: napushio sam se kao plavi patlidzan :banana_shpaga:
jan 2006.
1 / 20
jan 2006.
jun 2006.