VUTRA
ForumZajednicaOfftopicPOZIV NA PROTEST
LEGACY

POZIV NA PROTEST

38 odgovora3,654 pregleda
jozoISTRAŽIVAČ

jan 2006.

#1
predlazem da svi prestaju koristit smajliæe sve dok nam ne vrate one nase stare pušaèke smileove koji su nas nasmijavali satima P.S.kako bi to rekao Era-napušen sam ko mjka Tereza

jan 2006.

#2
Hehe...restrikcijom se niata ne Posti~e. Nego, da oni nama pobriau viaak sadaanjih a vrate pola onih legendarnih? :: histerija: Hehehe...
flekitzaISTRAŽIVAČ

jan 2006.

#3
bravoooo , pridruzijem se !!!1 vratite stare smajlitjeeeeeee najjachi su bre !!!! jupiiiiiiiiiiiiiii njamiiiiiiiiiiiiiii hehehe
P.P.POZNAVALAC

jan 2006.

#4
slazem se.... hocemo one lude napusene smailiceeeee.... jebes ove nisu pijani ni napuseni :evil:

jan 2006.

#5
Pa ti smajliji su skupljani mjesecima i unoseni jedan po jedan. I za svaki smajli se moralo napisat kod koji smajli prihvata. Posto nije bio paket smajlija. I onda su nestali bez traga kad je forum nestao. Vidjecemo da lijepo sve smajlije izbrisemo i onda opet jedan po jedan a protest se nastavlja :--------P

jan 2006.

#6
koristis novi smajli :lol:

jan 2006.

#7
:banana_jahach: ...hip-hip... Ovog mi ne briaite ni za ~ivu glavu.
jozoISTRAŽIVAČ

jan 2006.

#8
koristis novi smajli :lol: i ti isto :--)

jan 2006.

#9
ja sam ih i postavio, normalno da cu ih koristiti :banana_kauboj:
parameciumENTUZIJASTA

jan 2006.

#10
ma opusteno ljudi bre, jeste da su bolji oni stari, ali pustite admine da ih vrate. poz :rasta:
P.P.POZNAVALAC

jan 2006.

#11
a koristim i nove, sta cu kad nema onih... ali potrudite se i nadite bar neke od onih starih legendarnih!!!!!!!!
nobodyENTUZIJASTA

jan 2006.

#12
Ako ne vratite onu kozu...
jozoISTRAŽIVAČ

jan 2006.

#13
jel zna ko di se ERA sakrio?

jan 2006.

#14
:lol: + :lol: + :lol: + :lol: + :lol: + :lol: + :lol: + :lol: + :lol: + :lol: + :lol: + :lol: + :lol: + :lol: = kao jedna old school fat bolt ::histerija:

jan 2006.

#15
i ja hocu kozu :|
P.P.POZNAVALAC

jan 2006.

#16
bolestan je!!!!! valjda ima kod sebe vutre da se izljeci...
#17
sta ce ti koza, kad imas grupnjak: :dj_zhurka:

feb 2006.

#18
i ja hocu kozu :| Tacno i ja hocu da vidim kozu! :rasta: . Sta god ta koza bila.

feb 2006.

#19
ma jebesh smajlije, chuvaj zdravlje. i ovi su upotrebljivi ako uz njih napishete i neki tekstic tipa: napushio sam se kao plavi patlidzan :banana_shpaga:
sidepunkISTRAŽIVAČ

jun 2006.

#20
i ja hocu kozu :| Tacno i ja hocu da vidim kozu! :rasta: . Sta god ta koza bila.kozza!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se