VUTRA
ForumZajednicaOfftopicBad trip na vutri?
LEGACY

Bad trip na vutri?

32 odgovora4,598 pregleda

sep 2007.

#1
puaili smo sino neku bolesnu vutru iz amsterdama. dodam frendu joint i sve normalno, lagani chill out, mjuza svira, odli no al odjednom me spiilo ko grom. teaki gubitak ega! pokuaavam se vratiti ali ne mogu. to viae nisam ja..kako mi misli nadolaze tako me neato kao besmislenost postojanja lupi u glavu. mislim u sebi: daj odjebi to, ovje e, sve e biti ok..Neu se sad totalno zbedirat glupavom filozofijom, ali kako pokuaavam joa se zavla im dublje. Ekipa gleda jesam ja dobro, ja nabacim smijeaak i ka~em sve ok. Ovo je jako...pretvaram se da je sve savraeno jer mi je bed. Mislim si ato e ekipa re ak me vidi sjebanog...Nisam baa redoviti cannabis user, ali ovako kada puaim zna mi nekad biti ovako...Doem kui nave er i vrtim se u krevetu, a same bizarne i apstraktne misli nadolaze mi u glavu i ne mogu ih kontrolirati (osim ak ne upalim neku mjuzu il krenem svirat gitaru il neato). Govor mi postane besmislen, tako da mi bude teako pri ati sa starcima i pretvarat se da sam normalan.... kao da sam uaao u drugu dimenziju ili neato sli no ...jako druga iju dimenziju. drugi svijet pored ovog i nikako da se vratim u realnost. Spoznam neke straane stvari, ti u se mozga, naae percepcije i la~nog smisla o kojima mi je teako pri ati i misliti o njima jer su stvarno u~asne i totalno besmislene, ali takoer u tom trenutku tako jasne. A kada pri am s ljudima napuaen znam esto bit bezobrazan bez razloga, a kada gledam druge nekako shvaam kako misle i kako se osjeaju, ato nekad i nije lijepo znat. Sli no mi je bilo i na gljivama, ali nije bilo bad tripa, nekako sam uspio potisnuti negativne misli.. Puaim ve tri godine otprilike i par puta mi je bilo kao sino...Jel mogue da trava izazove bad trip? Znam da nema smisla, ali meni je izazvala jer mi je mozak valjda tako skrojen. Istina, atmosfera kad smo puaili bila je u~asna, ali to me prije nije diralo. Uvijek sam znao kulirat, a ju er sam se etiri sata vrtio u krevetu u nemogunosti da zaspem i non stop sam se pitao :kada u se vratiti u normalu i ato ako ostanem ovakav zauvijek...ah...grozno. Ne znam kad u zapaliti sljedei put, falit e mi vutra, ali mislim da je bolje da na neko neodreeno vrijeme prestanem.
BugiPOZNAVALAC

sep 2007.

#2
ja bi rekao da nije nista lsoe sa travom, nego sa tebom.. ti problemi su tvoji i niciji drugi... polako...naci ces rijesenje...samo budi hrabar i "kopaj" dublje... naravno ako zelis.. iako ono sto zelis nije uvijek ono sto trebas... al eto... zove se zivot...

sep 2007.

#3
malo ja i hibrid na koji nisi navikao.... nemo~e trava da izazove loae tripove,ve onaj koji je puai
wannabeshaman1POZNAVALAC

sep 2007.

#4
bad trip? sudei po tvom opisu to je odli an trip. iako je meni svaki takav...ono imam osjeaj ko da sam u drugoj dimenziji i sve izgleda druga ije ali to je samo izmjena percepcije... otvorio sam vrata koja viae ne mogu zatvorit :rofl:

sep 2007.

#5
Jednostavno je,ako ti ne paae nemoj puaiti ili puai manje kolicine. Sve pa i trava mo~e izazvati bad trip,ako netko misli da trava ne mo~e izazvati bad trip onda ne mo~e niata izazvati bad trip....dodje na isto.

sep 2007.

#6
prejako brate mozda nisi navikao na tak sta...nasi ulicni dimovi u najvecem broju slucajeva nisu ni priblizno onome sto dobijes negdje vani...
elephant0rAMBASADOR

sep 2007.

#7
Ima ljudi sta se preplase novim spoznajama koje otvara trava. Poznat mi je taj osjecaj i za mene on vise znaci oslobadjanje usvojenih stereotipova i ponovno otkrivanje necega. Kada gledam nesto pored sebe sta cijeli zivot uzimam zdravo za gotovo i po prvi put to uistinu shvatim osjecaj je zbilja.. predivan. Usput.. ja sam novi clan pa ovim putem pozdravljam sve prisutne i ponosim se sto postoji ovakav forum i toliko osvjestenih mladih ljudi.. samo mi je zao sta nisam prije naisao na ovako nesto.

jun 2011.

#8
meni je tako bilo prvi put kad sam probao sa 13 god. otrcao sam kuci ispricao kevi da su mi uvalili u cigaru....LOOOOL pomisljao sam da odem u bolnicu samo da me izlece...to je bilo od prejakog hibrida i jos prvi put...pff....posle nisam hteo da palim nikad.. al onda sam nasao pravu ekipu koja mi odgovara. nasli smo stek koji nam odgovara...i uvek je bilo full....i kad neko donese gajenu, i ulicnu vutru, i albanku, i domacicu, i hibride, i skunk, i hasis sve je bilo ful...samo trebas da nadjes sebe u svemu tome. i sve ostalo je extra.. zezanje, smejanje, razne price sve je ful....i uz sve to svakom pivo. i jedna dvolitarska koka kola.....SAMO NADJI SEBI PRAVU EKIPU MESTO KOJE TI ODGOVARA....I NEMOJ DA SE BRINES SVE IDE KAKO TREBA...PROBLEM JE SAMO U MOZGU :rasta1: :whacky084 :
SenzaPietaPOZNAVALAC

jul 2011.

#9
Paranoja (što dolazi od od grčke riječi παράνοια za "ludilo" ili "bezumnost") je izraz kojim se opisuje tjeskoba i strah neke osobe uzrokovan iracionalnim idejama i/li nesposobnošću razlikovanja mašte od stvarnosti. Znaci bit je da skuzis da to o cemu razmisljas u datom momentu,sto bi rekli kad imas bed trip,je iracionalno,nerealno i ne povezano. E kad to uspes skuziti,neces vise imati bad trip :) samo sto nazalost ne mogu svi doci do tog saznanja. Imam frenda koji je duvao samnom prvi put,bilo je to davno,i imao je tako bad trip da nikad vise u zivotu nije zapalio dzoks.
sHR00mISTRAŽIVAČ

dec 2011.

#10
Bad trip od vutre mo~ea imati samo ako si ga ti sam stvoria u glavi i po nea razmialjati o glupostima :) Imao sam i ja svakakih "bad tripova", ali to se ne mo~e nazvati bad tripom jer sam ga si sam stvorio u glavi, opteretio sam se nekim nebitnim stvarima koje su me skroz smorile pa se nisam osjeao baa najbolje. U po etku su i mene hvatale svakake paranoje od kojih sam se ~estoko isprepadao. Ali to je na svu sreu proalo. Mislim da je svatko proaao neato sli no ;)
chifnotechAMBASADOR

dec 2011.

#11
Nikad nikakav bad trip ni od vutre ni od tripa ni od shroomsa ni od nicega u zadnjih 12 godina, jedino od alkohola, stoga vise uopce ne pijem :D (jedino tu i tamo kakvu malu rakijicu, ali mora biti neka fina hehehe).
sHR00mISTRAŽIVAČ

dec 2011.

#12
Nebih to nazvao bad tripom, ali jednom sam imao jedno jako neugodno iskustvo, i to sve zbog glupe kreten ine. Dakle, puaili smo i kolega je otiaao u toalet obaviti veliku nu~du. Kada u kupaoni je dosta mala i nema zastora, pa poslije tuairanja bude vode po cijeloj kupaoni. Kolega je otiaao u toalet i nakon 15-20 minuta sam pokucao na vrata da vidim da li je sve u redu. Kolega nije davao nikakve znakove da je unutra, nikakvi zvukovi se nisu uli i nije se htio javiti. Vrata se s vanjske strane ne mogu otklju ati. Izaaao sam van na terasu i razmialjao ato se dogodilo u kupaoni. Mislio sam da se poskliznio na mokrim plo icama, puknio glavom i pao u nesvjest, ili najgore - umro. Razmialjao sam o svemu tome kako e to na kraju ispasti, ato e rei moji i njegovi starci, prijatelji, kako u se ja osjeati nakon toga... Nakon 30-ak minuta hladno izlazi iz kupaone kao da se niata nije dogodilo, a ja na terasi problijedio od straha. Pitao sam ga zaato se nije htio javiti, ka~e da je bio u nekim filmovima da su doali moji, njegovi starci i policija, pa ekamo da izae iz kupaone. Vjerujem da ni njemu baa nije bilo ugodno, ali mogao se barem javiti, a ne da se ja vani tresem od straha razmialjajui o najgorem. Ovakvo iskustvo ne ~elim nikome priuatiti, jer odvratno je mala rije za to kako sam se ja osjeao...
AlcatrazISTRAŽIVAČ

sep 2012.

#13
najgori trip u mojih 20 godina je kad sam se extreme "high" vozio sa svoja dva jarana po gradu,ja sam vozio prema centru i odjednom sam ugledo brdo policije ,zaustavljali su svako auto koje je proalo.Tolko sam se bio ucrnjacio da sam sebi umislio da je sve to zbog mene,da su me snimili kad sam duvo,i da ce me u po grada uhapsit,treso sam se ko Banja Luka 1969,skrenuo sam na neku benzisku pumpu i parkiro auto jedan jox je ostao u autu .Otisao sam u kafic ,popio pie,malo se smirio i skonto sam da je sve to jedan loa trip.kasnije sam saznao da je policija tu ustvari zbog neke plja ke i pretresaju automobile.Uglavnom jedan velikiii velikiii sjeb u ~ivotu sam imao tada .ROCK ONN
makisplitAMBASADOR

sep 2012.

#14
sasvim normalno je da tako mislia....no to je na srecu skroz krivo razmialjanje! 1. budi presretan ato te tako "opralo".....zaato? zato ato si inteligentan i imaa dobru duaevnu vibru..... Da, to mo~e biti zajebana percepcija,strah od toga mo~e obuzeti i biti sveprisutan ali kada spoznaa bit u kojoj jesi biti cea sretan i zadovoljan. Ovo mo~e zvucati jako cudno,znam ,al me zaboli,piaem za ljude kojima se te stvari primaju prirodno...... Moja plodnost u poslu s kojim se bavim je zapocet,nadopunjen i poentiran na tim i takvim spoznajama. nisam zapalio 15 dana a imam hrpu dima doma,to nek govori samo za sebe.... idem,radim,pomicem svoje granice kad i kako hocu,diktator sam samome sebi i na kraju cu samom sebi i presuditi!
Losmi the EvelENTUZIJASTA

sep 2012.

#15
Ajs Nigrutin & Bvana - Stond Paranoja - YouTube malo tamo, malo ovamo, borimo se svi, iscupati ne mozemo...

sep 2012.

#16
Desavalo mi se to ispocetka, ali s vremenom to je znak dobre vutre :) i moj savjet ti je da budes sit, punog trbuha prije pusenja neceg boljeg. nego na sto si naviko :)
jesamZMAJ

sep 2012.

#17
mene opralo kad sam dragom popusila sit koji sam mu donijela na poklon, jer on nist drugo ne pusi, pa je on onda oprao mene, i nis, smotala sam jos i vutru da me prodje pranje, a lijepo sam mu rekla, da ak bum ja to spremila, vise toga nema, eto, kad muskarci ne slusaju

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se