VUTRA
ForumZajednicaOfftopicjako važno:ZAŠTO NEMA ŽIŽE
LEGACY

jako važno:ZAŠTO NEMA ŽIŽE

22 odgovora2,305 pregleda
leo77ISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#1
pa kaj se ovo deaava u zagrebu,dzike ni za lijeka,kao aatro neki skunk pod navodnicima prodam ti spiku,ljudi moji pa ja puaim 15 godina svaki dani znam ata je jebote trava,da mi je samo uloviti budalu koja je pokrenula taj glupi trend,i sad svi kao imaju taj skunk,zasto bi prodao nesto za 50 kuna kad moze za 250,ma koga vi jebete,morao sam se malo ispucat,nego sta se desava,zasto se to desava,kad ce se to promijeniti??? zelim cuti vasa misljenja jer mislim da je ovo krajnje ozbiljna situacija jer ovo traje vec mjesecima.
BeyondLEGENDA

apr 2008.

#2
kada ljudi kao ti i ja dignu te ljene guzice iz naslonjaa i ka~u ostalima

apr 2008.

#3
ni kod mene nema vec mjesecima nesto naleti ali ode brzinom munje ali zato u svaka doba noci i dana se moze srediti ekstazi, heroin i kokain.........vazda za 15 minuta pa ti izvuci pouku a mozda i previse ljudi duva danas :)
CasperENTUZIJASTA

apr 2008.

#4
a nije to tako samo u zagrebu. nigdje ako ne poznas prave ljude neces dobit kvalitetnu vutru...ovi uli ni dileri prodaju sranje da vece nemoze bit zato nema druge nego sam uzgajat bar oni koji imaju uvjete jer od ovog uli nog sranja se nemos naduvat da popusis kilo...jedino taj "skank" je za nesto al je nevjerojatno skup tak da treba odmah odjebat od toga... sad bas sretnem jednog poznanika (koji inace ne duva bas) na cesti i pitam dices i kaze on idem zapalit jednu i pokaze mi paketi a u njemu ista praaina stvarno unutra nije bilo jednog heda... ajde sretno mislim si u sebi, ak se naduvas s tim sranjem stvarno jadno zato grow the weed for the yourself and be the happy...the:banana_rasta:
elephant0rAMBASADOR

apr 2008.

#5
Leo.. tko sadi ne boji se gladi..
NarquilaENTUZIJASTA

apr 2008.

#6
Pa u tome i jeste poenta...puno su se ljudi obrazovali pa u stanovima sade albanku(navodim primjer albanku,sadi sve zve zivo) sensimiliju i guraju pod skunk...jebati je i ona lupa kad je sensi i dobro gnojena...i gram te albanke uzgojene u dobrim uslovima je 5-6 puta skuplji od one albanke sa sjemenjem i liscem...sad je "skunk" trend koliko vidim u hrvatskoj zato sto se dosta veca lova obrce neg na "obicnoj" travi.. i zasto da ti neko proda panj trave za 50 kn(neznam koliko je to kod vas grama) kad moze fino "skunka" da gura gram 100kn... za srbiju ne znam kakvo je stanje al pretpostavljam da ima albanke zato sto ste blize siptarima... Kod mene je stanje standard "skunka"(jebote moram li uvijek stavljat navodnike kad pisem skunk :))) ) ima na vise koliko hoces al na ulici skoro pa nikako jbg sirotinja al ima albanke(il domacice isto sa sjemenjem) koliko hoces.. Jbg kod vas u hrvatskoj jebe to sto se gram "skunka" uvijek moze prodat pod 100kn ima se para zato i nema "obicne" trave jbg veca obrt love..nisu ni dileri budale:)))
Zabljak 1992POZNAVALAC

apr 2008.

#7
U podgoricu je katastrofa!ista stvar,prodaju ti skank,kakvi skank jebote klosar obicni se razumije u genetiku,zaamisli to...A kokaina i ostalih viagri u po dana u po noci.
LedoENTUZIJASTA

apr 2008.

#8
Tako je jer, ako te uvate nastradas i s Marihunaom i kokainom skoro pa isto... Pa ljudi racunaju u kokainu se bar vise zaradi....
3ananasa2ENTUZIJASTA

apr 2008.

#9
pa ne bi baa reko da je neato puno vea zarada a i moraa se bakat s kojekakvim majmunima kad radia s kokainom. gledaj da se "skunk" prodaje po 100 kn gram a onaj ko uzima kilu dobije gram po 10-15 kn! zna i zarada je astronomska , a na kokainu nije sigurno 6 puta vea zarada jedino se radi o veoj cifri ,500 kn gram, pa je malo viae novaca u igri. ali potra~nja za travom je sigurno vea nego za bjelim. dok je heroin sasvim druga pri a !
3ananasa2ENTUZIJASTA

apr 2008.

#10
ek koja cijena je bullshit? 500 kn je maloprodajna cijena , a sad ato se to lupa pa pada cijena i kvaliteta to je druga stvar

apr 2008.

#11
u brodu isto,jako tesko naci..ima isto samo neki kao skank koji zapravo nije skank uopce nego neko sranje...al isto ko i u svakom gradu,~utog ima gdje god se okrenes,ni ne trazis,sami ti se nude...zalosno

apr 2008.

#12
Ovo je prvi put u evo tri godine da smo imali ovakvu temu sa politickim vrijedjanjima. Vise nismo jedinstveni...stidite se :sad2: Teme obrisane.

🔒 Ova tema je zaključana