VUTRA
ForumZajednicaOfftopicPrijavio policiji da mu je ukradena marihuana
LEGACY

Prijavio policiji da mu je ukradena marihuana

26 odgovora1,577 pregleda
need_weedENTUZIJASTA

nov 2008.

#1
OREM - Muakarac koji je policiji prijavio da mu je ukradena marihuana, uhien je kad je policija naala drogu i pozvala ga u postaju da je identificira. --- Kory C. Tippetts (18) iz Orema u Utahu, uhien je i zatvoren zbog posjedovanja marihuane i namjere da je prodaje, objavila je u utorak policija. Tippetts je policiju pozvao u ponedjeljak nave er i prijavio da mu je netko razbio prozor, porezao se na staklo i uauljao mu se u kuu dok njega nije bilo. Prema vlastitim rije ima, jedino ato je iz kue nestalo bila je vreica marihuane koju on prodaje. Tippetts je policajcima rekao da ga je toga dana nazvao jedan potencijalni kupac, ali on je bio na putu prema poslu i odbio ga je. Njegovo je ime dao policiji. Policija je pronaala Richarda W. Highta (23) u roditeljskome domu u Provu,a kod njega je naala i drogu. Hightu je ruka bila krvava. Uhien je zbog provale, krae i posjedovanja droge s namjerom da je prodaje i takoer je zatvoren.
need_weedENTUZIJASTA

nov 2008.

#2
koliko glup moras biti da napravis ovo....
CasperENTUZIJASTA

nov 2008.

#3
vjerojatno zaostao ovjek malo
need_weedENTUZIJASTA

nov 2008.

#4
vjerojatno

nov 2008.

#5
ameri glupi

nov 2008.

#6
ja im ne vjerujem samo hoe da nas naprave debilima
The PunisherISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#7
a da nije bia napusen dok je prijavljivo, pa se smija sam sebi XD
cricket.ISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#8
ne vjerujem ni ja.. mislim ameri ima glupih, ali ovoliko glup nemoguce.. a drugo sto na netu postoji milijun takozvanih siteova s nekim all world novostima.. medu njima puno izvala, i to glupih.. a u ostalom.. sta me briga.. :spliff:
DjangoENTUZIJASTA

nov 2008.

#9
mo~da mu je bilo va~nije da sjebe ovog drugog? :pat:

nov 2008.

#10
lol

dec 2008.

#11
znate ono ako necu ja neces ni ti!

jan 2009.

#12
mozda nije znao da je protiv zakona :ohno:
greenmengaceENTUZIJASTA

jan 2009.

#13
verovatno ludi covek......kako smesno uzgleda....toa i radi novina

jan 2009.

#14
ahahahaha, umirem od smjeha lol. cuo sam svasta al ovo... jos ne!!!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se