VUTRA
ForumZajednicaOfftopicspica ako si naduvan, a iako nisi..
LEGACY

spica ako si naduvan, a iako nisi..

10 odgovora1,812 pregleda

okt 2006.

#1
SPICA!
BloodspillerPOZNAVALAC

okt 2006.

#2
Ne ku~im poantu ali dobro...

okt 2006.

#3
Joj stari bolesn a stavr skroz samo samo kad krene da izlazi onaj bolesnik ko mene se pojavci skript blocker i nece dalje :?

okt 2006.

#4
isto i kod mene

nov 2006.

#5
au ovo moras bit bas jebacki razbijen. :P
TrTveTISTRAŽIVAČ

nov 2006.

#6
Preeeee dobro. Koje su šanse da mi netko može reæi èija je to mjuza?

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se