VUTRA
ForumZajednicaOfftopicRijeka - Plakati
LEGACY

Rijeka - Plakati

18 odgovora1,634 pregleda

okt 2007.

#1
Pojavili su se neki udni plakati po Delti... Iskreno ne ku~im o emu se radi, jer jedno piae a slike govore drugo. Pa ono, ako ima ko pametniji, da nam pojasni. Ako ovo slucajno bude citao autor tih plakata, nece mu bas proci jer nisu bas jasni, i pogotovo zato sto su na engleskom... (a babe sa delte ne znaju ni hrvatski) :icon_lol:

okt 2007.

#2
Bokte, ja gledo kakvi sad to plakati na delti, vidim neato oko vutre, kad ono joa i anti nastrojeni:icon_lol::icon_lol: Ovo ni za onog ko ku~i engleski nije previae bitno, totalna glupost, kao mora da e mrzitelji joa viae mrzit travu jer su vidili slike mozga, a oni koji puae da e se zapitati:2flip: Jebala ga koordinacija i zadnja polutka mozga:icon_lol:
BugiPOZNAVALAC

okt 2007.

#3
al ja iskreno NEMOGU razumjeti ljude koji nesto ovako rade ... koji okrivljuju marihuanu za svakakve stvari ... jadna "ona", ispala je samo "zrtveno janje" ... ja nekuzim tu topografiju mozga i skeniranja i slicne... postujem to, al ono sto sam znam iz prakse nitko nemoze pobiti... ti plakati ne bi stali puno na zidu da ih ja vidim..

okt 2007.

#4
Gle, ovim slikama su dokazali da trava djeluje na mozak... OK, pa jebote, ko bi je pusio da nema efekta?? Uostalom, kazu kod korisnika trave smanjena mozdana aktivnost, a slike pokazuku upravo suprotno! Uostalom, razmislite glavom, kad se napusimo dobivamo svakakve ideje, misli lete na sve strane, dolazimo do novih spoznaja... Znaci mozdana aktivnost je povecana, i to se vidi na slikama. Tako da je ovo mozda neka sarkasticna poruka, koja je ipak pozitivna za nas pusace, ali sa druge strane, ko ce to skuziti... evo ni vas dvoje niste ni pogledali slike, a kamoli neko sa vec ispranim mozgom koji je uvjeren kako je trava zlo. Ako i dalje ne kuzite o cemu pricam pogledajte donju sliku (marijuana abuser) i vidite sami da je mozdana aktivnost veca nego na gornjoj slici...
bongashLEGENDA

okt 2007.

#5
Sla~em se i potpisujem sve ato je kolega brain naveo u postu poviae ... haug !
DimISTRAŽIVAČ

okt 2007.

#6
daj mi recite kako nac dilera u rijeci jer ima neko mjesto di se skupljaju da odem po vu...jer ovaj tu poznanik mi da za dvije osrednje guplje za 50 kn a vutra je osrednja zelim nac nesto jako valjda nisam prekrsio pravilnik
mr.skunkAMBASADOR

okt 2007.

#7
odi negdje izmedju ~abice i atajge ina derpea i imas smoking za abaleje.

okt 2007.

#8
Tehnicki nisi nista prekrsio, osim sto tvoj post nema bas previse veze sa temom. Ne mogu ti reci nikakvo mjesto di se 'skupljaju dileri' nema tu nekog pravila, a i ne preporucam ti bas da trazis travu na taj nacin jer u vecini slucajeva ces biti 'nasanjkan' ako ne i gore... Zivis uopce u Ri? edit: E da, da se vratim na temu, opet neki anti-drug plakati po delti... Ovi nisu samo o travi... Mislim stvarno koja budaletina to plakatira...
DimISTRAŽIVAČ

okt 2007.

#9
da zivim u rijeci...
LaidbackPOZNAVALAC

okt 2007.

#10
Samo cu ti reci jedno... Kad bude vrijeme da sis vu, naci ces lera

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se