LEGACY
dual enviro žarulja
26 odgovora1,399 pregleda
32 REP64%
→ Istraživač
avg 2011.
avg 2011.#1
nesto sam citao o ovoj zarulji i svidjela mi se, samo je tesko nabaviti...
ako neko zna slucajno gdje mogu to nabaviti, cuo sam da u sloveniji imaju neke...
ja sam inace u Hrvatskoj
hvala na pomoci!!
Sekach
AMBASADOR2.134 REP18%
→ Legenda
SekachAMBASADOR
avg 2011.
avg 2011.#2
Ja stvarno ne vidim razloga zasto bi bacao(doslovno bacao) pare na to...uzmi lijepo hps i mh za te pare i radi cuda...
32 REP64%
→ Istraživač
avg 2011.
avg 2011.#3
a neznam kako mislia bacanje, ta ~arulja od 200W koata oko 400kn i ona je dovoljna za moje potrebe te netrebam mijenjati ~arulje prilikom cvjetanja
a za HPS neznam, nisam iskusan u ovom, pa mislim da bi mi za pocetak stedna bila bolja atedna jer se manje grije...
nego ako mogu pitati za savijet...koliko bi meni trebalo ~aruljica od 23W za box dimenzija 85x50x100 (za visinu joa nisam siguran ocu 100 ili vise), planiram uzeti sjemenke skunka, pise da rastu do 80cm i mislio sam ih staviti 6 kom tj svaki mjesec po 2, posude sam planirao od 5L
hvala na pomoci !!
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
avg 2011.
avg 2011.#4
Baa zato i tra~ia "krive" lampe. Ne doslovno krive ali kvaliteta/cijela je loaija u odnosu na hps. Kad postanea iskusan ne gine ti po~eljeti hps jer je to No.1. ata se svijetla ti
e. Radije nek i grije pa hladi, bar
e ti hedovi biti debeli i masni ata kod atednih nije slu
aj. Pusti trgovce, oni bi i drek u celofanu prodali.
32 REP64%
→ Istraživač
avg 2011.
avg 2011.#5
sad sam se malo informirao po forumu i s obzirom na dimenzije mog boxa treba mi HPS od 250W, a za visinu cu staviti 10cm za posudu+80cm biljku+udaljenost 50cm+10cm za visinu ~arulje=150cm
samo gdje bi mogao naci te HPS ~arulje, u kakvoj bi se to trgovini prodavalo ?
hvala na pomoci
p.s. greenpower1 kvaliteta mi je najva~nija tako da cu poslusati tvoj savijet
hvala!!
Sekach
AMBASADOR2.134 REP18%
→ Legenda
SekachAMBASADOR
avg 2011.
avg 2011.#6
Nadi u ovoj temi gdje se moze nabaviti oprema u tvojoj blizini: https://forums.vutra.org/oprema-za-unutrasnji-uzgoj/1601-nabavka-opreme-%5Bprodajna-mjesta-po-gradovima%5D.html
Takoder posjeti naseg sponzora: SnailShop.com.hr - Prvi pravi hrvatski online GrowShop!
0 REP0%
→ Istraživač
avg 2011.
avg 2011.#7
600w +hd prigusnica sa propaljiva
em zajedno,visokonaponski kabel+reklektor kit+grlo e 40
naaao za 700 kuna komplet spojeni
32 REP64%
→ Istraživač
avg 2011.
avg 2011.#8
hvala svima na pomoci
@mehanic, to mi je previae jer meni triba od 250W
jel to neki ducan ? jel ima koja 250w ?
0 REP0%
→ Istraživač
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
avg 2011.
avg 2011.#10
Pripazi na "poluodgovore" ubudu
e. Otvorio si temu o jeftinim lampama a kasnije ni rije
i gdje koliko se sje
am. Mo~ea re
i ljudima na PM, ima i tema za to a posredniatvo u nabavi se ne
e tolerirati ako nekom sine slu
ajno ta ideja, iako se niata ne dogaa slu
ajno.
0 REP0%
→ Istraživač
avg 2011.
avg 2011.#11
Nemoj sluaat Greenpowera jer je
etnik i nezna ata pri
a ***** mu mmater......
32 REP64%
→ Istraživač
0 REP0%
→ Istraživač
$DoLaR$
POZNAVALAC1.344 REP83%
→ Ambasador
$DoLaR$POZNAVALAC
avg 2011.
avg 2011.#14
NEMOJ :) ...i ja sam brijo ko i ti ma po
etak atedne flo cijevi d~aba laba...pa kad sam morao kupovat hps nakon 5 dana sam vidio da sam potroaio 5 puta viae nego da sam direkt otiao i kupio kako de
ki piau....pa nisu ni oni od ju
e :D ...samo sluaaj savijete i u~ivat ea u polodovima svoga rada i truda i njihovih savjeta...LP
avg 2011.
1 / 14
avg 2011.
avg 2011.