LEGACY
Grijanje startera i prigušnice
20 odgovora3,783 pregleda
Thor
ISTRAŽIVAČ73 REP15%
→ Entuzijasta
ThorISTRAŽIVAČ
apr 2011.
apr 2011.#1
prvih 10-15 growova odradio sam sa hps 250 pa sam sad prije dva dana kupio 400 spojio sve radi sve pet ali sam primjetio da poslije par sati rada starter i prigusnica se zagriju dosta nemogu ih rukom dotaknuti i imaju neki cudan miris kao da nesto izgara.guglao sam i to je kao normalno ne razrade.inace to je u ormaru visokom 2m na vrhu ormara vani su starter i prigusnica a svjetlo je naravno unutra i spaja ih 1 m kabela e sad dali tje to normalon da se to tako zagrijava jer sam se malo uspanicio pa sam smontirao i jedan ventilator da i u to puse
Thor
ISTRAŽIVAČ73 REP15%
→ Entuzijasta
ThorISTRAŽIVAČ
apr 2011.
apr 2011.#6
ne sve je ok fino spojeno prema nacrtanoj shemi sve radi lampa i sve ali mi bas i nije drago da se tako to jako grije raspitao sam se i tamo gdje sam kupio pa ovaj nema pojma ali ok valjda to tako treba biti nisam jos do sad imao 400w pa neznam ali sam stavio ventilator da puse i u to pa kako sad bude
olidoboli
LEGENDA5.333 REP3%
→ Zmaj
olidoboliLEGENDA
nov 2012.
nov 2012.#10
naoh odgovor koji sam tra~io. ja imam priguanicu za hps-icu od 150w i na dodir je vrela da ne mo~ea sr~ati ruku 1 sec na nju, ali sada vidim da je to normalno. Stavit u ispod nje debelu zidnu kerami
ku plo
icu ( istim plo
icama mi je oblo~en zid iza kamina ) i mislim da je problem rijeaen.....LEGENDE STE SVI
loop
AMBASADOR4.835 REP95%
→ Legenda
loopAMBASADOR
nov 2012.
nov 2012.#11
stara tema,olidoboli xD al' lepo je sto iskazujes odusevljenje forumom.
ja cu samo dodati da meni (250w)stoji na debljem komadu drveta(iverici) i nikakvih problema nemam-ne moras juriti bas keramicku plocicu,to hocu da kazem.ne razvija bas toliku temperaturu.
apr 2011.
1 / 11
apr 2011.
nov 2012.