LEGACY
Aeroponika i hidroponika
18 odgovora3,592 pregleda
michelle00
ISTRAŽIVAČ98 REP32%
→ Entuzijasta
michelle00ISTRAŽIVAČ
dec 2010.
dec 2010.#1
Pozdrav ljudovi! :)
eto svi uporno govore o hidroponici i hvale ju, a nitko ne spominje aeroponiku, pa da pitam ako netko nesto zna.
da li su ta dva sistema ( pogotovo aeroponika) pogodna za outdoor?
drugim rijecima, da li se moze napravit kompletno automatizirani sustav i pustiti da radi sam bez svakodnevnih provjera zbog odrzavanja.
da li treba vodu tj nutrients svakodnevno mjenjati?
ukratko, da li se to moze automatizirati negdje sa akumulatorom, potopnom pumpom i timerom.
struja 12V iz akumulatora i CIAO! vidimo se na zetvu :)
da ili ne :)
hvala :)
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
leš
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
lešENTUZIJASTA
dec 2010.
dec 2010.#3
odma ne,---kako ne kompa pitanje ti je do jaja to bi se dalo sklepat ideja odli
na.
trebalo i malo razmislit oko toga joa :clap:
primjer zakopas malo ve
u kantu u zemlju pumpa unutra ,voda unutra,akomulator malo dalje ispod
lia
a .samo pitanje koliko bi baterija trajala,mo~da ona od kamiona bi bila bolja du~e bi igrala.
ono na mijesec 2 puta dodes na atek promijenia akomulator popravis vodu i crta,opet mir 20 dana.
ima na ovom forumu jako dosijetljivih likva kad bi svako svoj teoriju reko,neato bimo
ak svi skupa skemijali.:whacky084:
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
dec 2010.
dec 2010.#4
Uz sve prirodne resurse,vi bi hydro outdoor.WTF?
Onda lijepo napravia tu aemu sa pumpom,ako imaa ideju kako,jer ne zaboravi da ti u tom slu
aju treba i timer za uklju
ivanje pumpe (12V),ali onda totalno zaboravia hydro uzgoj,jer je to jednostavno glupo (sorry,ali je...)
Postoji neato ato se zove NAVODNJAVANJE !
leš
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
lešENTUZIJASTA
dec 2010.
dec 2010.#5
a da vidis malo sam se sjebo ja budalaaaa,,sta
eti hidro kad vani moa komotno u zemlju
samo vodu sklepaa kap na kap,umijesto akomulatora kantu malo dalje zbuksaa u grm na mrvicu vialje
crijevo tanko do biljke sve skamufliraa i to radi......
morat
u smanjit unos indijske konoplje u svoja plu
a ,po
o sam se gubit soryy.
}IVJELI:joint2:
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
MeskalitoLEGENDA
dec 2010.
dec 2010.#7
Evo ja sam ove godine ,od marta do oktobra podjubrio jedare i nisam zalivo nijadared :) . Znaci sto se toga tice , mozes i jedanput da dodjes samo i onda za harvest ,hehe . Ali ako je stvarno gajis onda je obidjes da pocupas korov okolo ,da vidis dal je nije napadnuta od puzeva ,skakavaca , raznih neprijatelja prepredenih . Pa mozes da odes neki put i da je oblikuje ,topiras ,savijas , razne zezalice . Uvek mozes samo da odes i ispusis eden ispod njene krosnje ........
leš
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
dec 2010.
1 / 10
dec 2010.
dec 2010.