LEGACY
valja li ovaj pH metar?
18 odgovora3,287 pregleda
dzokos
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
dzokosISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#1
isplati li se uzeti ovaj pH metar za odreianje pH zemlje?
Uploaded with ImageShack.us
Trip
ENTUZIJASTA309 REP27%
→ Poznavalac
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
maj 2010.
maj 2010.#3
Meni iskreno stoji za ukras,valjda jer imam digitalni,al ono šta san gleda meni je to neprecizno i uvik isto pokazuje.
Radije dodaj 30€ i uzmi neki digitalac.
Bjelac
AMBASADOR2.430 REP27%
→ Legenda
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
maj 2010.
maj 2010.#5
Kako mislia mijenja pokazivanje-kako dublje zabijaa tako se i kazaljka mi
e,ovisno koliko je u zemlji?
0 REP0%
→ Istraživač
jun 2010.
jun 2010.#6
Imam isti,nije preterano upotrebljiv. Ako ti je stvarno potrebno da ynas ph zemlje uzmi neki digitalac.
Nimpha
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
NimphaISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#7
A kako ta
no mjeria pH? Poato pehametar ne ide direktno u zemlju nego se mala koli
ina zemlje (oko 5-6g) prvo izmuka u vodi ili KCl-u (10 ml) i tek onda se mjeri tako ato se pehametar umo
i u
aau sa zemljom i te
nosti... Ovaj pehametar ina
e djeluje pristojno :)
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
avg 2010.
avg 2010.#8
...ali usput jedva da valja,koliko para,toliko i muzike.Zemlja se donekle iznjeri,iako meni nema nekih pomaka u mjerenju,ali vodu je nemogu
e precizirati,jer zahtjeva kvalitetniji PH metar.
Sve u svemu,samo jedan od jeftinih izvoznih proizvoda..."Made in China"!
maj 2010.
1 / 10
maj 2010.
avg 2010.