VUTRA
ForumUzgajanjeOpremaMARS LED paneli
LEGACY

MARS LED paneli

132 odgovora14,128 pregleda
KaoliteENTUZIJASTA

mar 2017.

#1
Jedan od zadovoljnih growera nakon zavraenog grow-a. C6-7z3TZ-QE Eto, u budue sada znate, izbjegavajte ovo mars sranje i dr~ite se DIY LED panela ukoliko ciljate na LED (koji su itekako u inkoviti).
hazeriZMAJ

mar 2017.

#2
Sve ok..Medutim,kako znati da mozda nije imao problema sa zemljom,temp,vlaga... Ja nebi sa 100 % odbacio neku rasvijetu zbog jednog videa.. Ali ajmo pricekati razmisljanja i iskustva drugih :thumb:
KaoliteENTUZIJASTA

mar 2017.

#3
Sve to stoji, no, malo sam upratio komentare i istrazio autora ovog videa i on se navodno kune u svoja DIY LED svjetla koja navodno odrade posao 10 puta bolje.
i33iAMBASADOR

mar 2017.

#4
ili je frajer totalna pi **** ili mars ima jako dobra ku iata, eto o emu ja razmialjam nakon ovog videa
High AboveAMBASADOR

mar 2017.

#5
Ti si na osnovu toga sto on baca panel zakljucio da je isti djubre? Sta u buduce sada znamo? Da neki niger tamo lomi Mars panel? Mozda Mars paneli nisu medju najboljim resenjima, ali ako ces da kazes da su sranje barem obrazlozi zasto. Posto nekima ocigledno treba interpretacija. Decko radi sa desetinama kilovata svetla, dok mi radimo cesto sa 20-100 puta manje nego on. Za njega je Mars djubre jer moze sam da napravi nesto sto je sigurno 30% efikasnije i na toj skali razlika je velika. Ali osim toga sto je razlika velika on isto zna zasto postoji razlika i kako sam da napravi COB panele dok vecina ne zna. Na nasem nivou Mars paneli mnogima mogu da zavrse posao(pre svega ljudima kojima HPS previse greje). DIY COB ili cak i neki gotovi COB paneli jesu jedna od najefikasnijih stvari, ali opet reci da je Mars sranje zato sto ga neko lomi i jos ne obrazloziti to nikako nema nikakvog smisla. @i33i Jeste, taj lim je super izdrzlji, ali isto tako sve unutrasnje komponente su jako osetljive i ne bas cvrsto prikacene za kuciste, tako da taj 'kvalitet' i nema neku svrhu. Mislim da bi danas vec svi kvalitetniji paneli pogotovu oni sa visim cenama trebaji da budu vodootporni kao sto neki odavno jesu. A sama cvrstina kucista mislim da ne govori nista o tome koliko je dobro kuciste jer je isto u ovom slucaju samo komad lima.
KaoliteENTUZIJASTA

mar 2017.

#6
@highallday1 Na video sam slu ajno naiaao nakon istra~ivanja i itanja po forumima o MARS panelima i savraeno rezimira moje mialjenje o istim. Crkavanje sijalica, mjenjanje boja, ne u inkovita rasvjeta (loa PAR).... sve su tu neki od razloga. Ja ne ka~em da je ne mogue uzgojiti s ovom rasvjetom, upravo suprotno, nego je injenica da sa malo istra~ivanja svatko mo~e nai gotov COB panel ako ne ve izraditi sam isti za puno manje pare, a da dobije puno veu u inkovitost. vrsto kuiate i nije skupo napraviti.
High AboveAMBASADOR

mar 2017.

#7
A gde si ti to nasao gotov COB panel za 'puno manje pare' od Marsa ili kakav si to napravio za 'puno manje para?
KaoliteENTUZIJASTA

mar 2017.

#8
Imaa ih na ebay-u i amazon-u bruku, samo ukucaj "COB GROW" ili "COB LED"... Imaa raznorazne gotove LED panele... Nisu "puno manje para" nego su puno efikasniji za malo manje para ili isto para (a bolji) ato rezultira boljim panelom za manje para. ujem da MARS ledice dosta esto i crknu.
StipaZMAJ

mar 2017.

#9
To su za mene totalne gluposti na temelju jednog videa. Npr. isto tako mozes reci da je Golf 2 sranje od auta, samo zato sto si ti dobio jedan sjeban primjerak, na sto se pola Balkana s tobom nebi slozilo. Ima i na internetu videa gdje bogatuni razbijaju Ferarije s macolom, zato sto im na vrijeme nisu htjeli primiti garanciju. Jel to znaci i da je Ferari sranje? Ne znam bas. Ja osobno poznam nekoliko ljudi koji growaju sa Mars II serijom panela i zadovoljni su. Ne zelim ni reci da je sada Mars najbolji, ali znam da nije sranje. Evo ti jedan link pa ti vidi sto nebi uzeo Mars II panel i jos dobijes kvalitetan sator. https://www.mars-hydro.com/de/mars-pro-ii-epistar-80-led-grow-light-and-grow-tent70x70x160cm-eu.html Ja da sam za ovo znao ranije definitivno bi ovo uzeo za 2500 kn.
hazeriZMAJ

mar 2017.

#10
Ali sa 80w u takvom satoru...Po meni bi trebalo dodati najmanje jos jedan Mars 80w..
KaoliteENTUZIJASTA

mar 2017.

#11
Ja po drugi put ponavaljam da sam video naaao za kraj da REZIMIRAM iskustva koja sam pro itao na forumu. Nisam NI`TA zaklju io na osnovu vide-a, nego savraeno prikaziva mialjenje koje sam ja stekao o MARS-u surfajui forume. Ako s tim MARS-om izvu ea viae od 50g, evo ruka (a vidi koliko koata!). Samo sam izrazio svoje mialjenje, a sad, svakom njegovo. Kupujte ata ~elite, ja niti gubim; niti dobivam niata s tim.

mar 2017.

#12
Imam ja video na kojem lik razbija "gorenje" vea maainu, zna i li to da je openito "gorenje" smee od vea maaina? Ne treba generalizirati na osnovu videa koji je prili no dugo na YT. Vidjeh to joa prije 2 godine, i pokuaavao doku iti poantu njegovog ina. Na kraju sam doaao do zaklju ka da ovjek na videu nije baa mentalno stabilan. ak sam nabasao i na podatak da je to fejk Mars panel i da je bio isfrustriran i prevaren ;) . Neznam na osnovu ega si zaklju io da mars nevalja, po internetu je jednako onoliko pohvala koliko i pokuda za te panele, na iju ea ti stranu prevagnuti ovisi o tebi i tvojim stavovima. Netko e prevagnuti za one koji ga hvale, netko za one koji ga pljuju, to je openito za sve tako. Dok ne probaa neea znati ;). Ti i dalje imaa pravo vjerovati u ata hoea, to je tvoj izbor, ali nije lijepo na osnovu rekla-kazala-vidila-pro itala nametati nekome stavove i osporavati kvalitetu ne eg na sav glas. Evo da ti pomognem, imam par poznanika koji vrtlare sa Marsom, i prve generacije i druge generacije, i zadovoljni su. A ato se ti e uroda bude pribli~no g/w, tako da nisi ni tu u pravu, jbg. Uostalom Mars je panel srednje klase, ima uvjek boljih opcija ako se mo~e priuatiti, pa kako tko voli.
KaoliteENTUZIJASTA

mar 2017.

#13
Neki od vas kao da SJEDITE NA USIMA. Pogledate video i naslov, a niste ni procitali cijeli THREAD. 5 postova gdje ljudi stvaraju argumentacije na osnovu ILUZIJE da sam ja svoje misljenje stekao gledajuci taj video. Pa pobogu, nisam retardiran da zakljucivam nesto na osnovu jednog bahatog videa. Sta ti mislis da cu ja poslje svakog komentara pisati da NISAM STEKAO OVAKAV STAV NA OSNOVU TOG VIDEA, nego da REZIMIRA, kao slag na kraju torte, moje misljenje o MARS panelima koje sam stekao listajuci FORUME. Mozda bude dobar za jedan grow i nakon toga javljaju se problemi tehnicke naravi gdje crkaju LEDice itd itd itd i zato je frajer bio ljut. A sto se tice tog g/w nek otvore dnevik tu pa nam pokazu, do tada: pusti price.
hazeriZMAJ

mar 2017.

#14
Ajmo diskutirati o stvarima(Mars) sa kojim smo imali iskustva i pogledati prednosti i mane.Ok...hebes sada video.Jos ce na kraju tema na groblje,a ima mjesta pricanju,educiranju.. To stoji.

mar 2017.

#15
S tim kineskim led panelima se moze skinuti kao od sale gram/watt ako znas sta radis ;)

mar 2017.

#16
Ova tema je u banani ~eaoj. Jedan neupuen i isfrustriran padobranac pun kritika zbog vlastite nesposobnosti :fuck:. ak i ima kvalitetna tema o istim koliko me pamenje slu~i. Ovdje ne vidim niata kvalitetno osim kritika, nikakvo iskustvo iz prve ruke, niata baa :( . Led maestro u postu iznad mene je rekao najbolje, jbg. ko zna zna, ko nezna njemu 2... grama, haha :D.
truareZMAJ

mar 2017.

#17
Mars i openito kineski led paneli ne dolaze bez minimalno 2 godine jamstva, za tu cijenu u tom razdoblju sami sebe definitivno isplate. Kod DIY si ti sam sebi jamac, pa bi po meni prije eki proradio da mi rikne ova druga opcija.
LED i GradENTUZIJASTA

mar 2017.

#18
:eek: steta kucista, heatsinka i drivera..... Tko ce drugi razbijat panele drugih marki neko netko tko radi svoje hehe

mar 2017.

#19
Sjeam se da sam u doba svakodnevnog intezivnog istra~ivanja na 'netu, radi pripreme grow-a i ope znati~elje, naletio na par dnevnika sa tim marsovcima i bilo je to i ak dost' dalje od g/w, ak se dobro sjeam...:razvaljen:: Al uvjek tvrdi budu badovi i jako aeerasti jer ih ne spr~i kao hps kad je preblizu a i airi je spektar svjetla, tog se sjeam...
LED i GradENTUZIJASTA

mar 2017.

#20
Ma ako uracunas vrijeme growa i napravis postenu usporedbu mars je sranje, bar za danasnje pojmove. Nema tog plavo crvenog kineskog panela koji moze dat vise od 0,5-0,6 g/w bez nekih dodatnih varijabli poput dugi vege, high yield sorte, boosteri itd. <-Moja iskustva

mar 2017.

#21
Cista glupost A koja su to tvoja iskustva? Ne mislis da je problem bio u tebi i da nije to crveno plavog panela?
StipaZMAJ

mar 2017.

#22
Znaci imao sam u planu kupit taj Mars II i onaj sator sto dobijes. To sam planirao iducu zimu. Sad kad vidim kako ljudi pljuju po njemu, sad sam se odlucio da cu ga sigurno kupiti i dokazat da nije sranje...

mar 2017.

#23
ljudi ja imam neki kineski led panel,125w full spectrum i vec treci grow odraujem bez ikakvih problema,biljke zdrave,rastu i cvijetaju kao lude...tako da mislim da je mars za razliku od ovog mog kineza mercedes! Peace
LED i GradENTUZIJASTA

mar 2017.

#24
Ajde super, evo @Himalaya Gold mentoraj @Stipa u njegovom growu pa da vidimo sto mars moze. Ako sam u krivu onda su u krivu i svi drugi ljudi sa rollitup foruma koji su sa hps-a, led panela svih vrsta presli na diy i nemaju koristi od reklamiranja bilo cega. Mozda si cuo za light sphere test, das 200$ ili 300$ da ti daju sve zive mjere za panele. Ako si u toku sa tehnologijom znas da je ppfd nova prihvacena mjera koja najbolje prikazuje kvalitetu rasvjete. Pretpostavljam da znas da solidni paneli daju 1.5-1.7 ppfd/w dok zesci diy sa cree i citizenima daju 2.1-2.2 ppfd/w. Sad netko je pokupovao dosta tih panela i dao na testiranje u sferu (koja kosta par milijuna dolara) i objavio neke vrijednosti. MARS ocitanja od nekog preprodavaca kojem je u interesu da panel ispadne sto bolji. Ymt1XCCu-RM CITIZEN panel diy nekog random lika koji se igra sa diy d9lHCazZwhY Samo pogledaj ocitanja. (isti uredaj apoge) I evo dokument sa ocitanjima iz sfere za neke puno jace panele od mars-a u privitku. Ne shvacam zasto su neki toliko defanzivni? Kupim i ja nekad nesto pa nadem puno bolje i jeftinije na drugom mjestu i bude mi zao, ali necu sebe zavaravat i iskrivljavat istinu, jos gore - govorit drugima da kupe isto! Da nebude zabune, mars je dobar panel, samo u tamo drugoj-trecoj ligi. U prvoj su HPS DE, CREE i citizen paneli, CMH, neki 1500$ paneli i sl. po mojem misljenu. peace :vutra:
hazeriZMAJ

mar 2017.

#25
To Stipa...to je jedino relevantno za diskutirati.Kada imas "asa u rukavu",kada prestavis svoj rad...e tu onda nema mjesta nekim prevelikim pricama,raspravama..Samo naprijed:thumb:

mar 2017.

#26
@LED i Grad Ma mogo sam si i misliti da ce biti dosta linkova sa jutuba i stranih ganja foruma :) Presto sam se s tim cudnim nazivima i brojevima zamarati,tako da sam van svega. Ja sam vise da mi das dvije sake dobre zemlje i menku :) i nakon par mjeseci si skinem nesto ganje a brojevima obrisem guzicu,jer skinem toliko sa plavo/crvenim panelom da to sve sto ljudi pisu nema veze s vezom :D A sta ako ti ja sad ovdje napisem da se moze? Hoces vjerovati meni ili liku koji razbija panel :D
LED i GradENTUZIJASTA

mar 2017.

#27
Vjerovat cu ti, zasto ne imas dobru reputaciju ovdje. Onda si legenda grower sa mars panelima jer si presao rekord, svaka cast :) Ppfd je samo brojka kao i lumen od prije dok se mjerio potencijal raznih hps zarulja sto zanemarujes jer se mars nema bas scim takvim pohvalit i to shvacam. Ako rusis rekorde sa mars, nemogu si zamislit sto bi radio sa pravim panelom hehe

mar 2017.

#28
Kolegi @Himalaya Gold nije reputacija pala s neba nego je stekao praksom i iskustvom i joa je primjerom pokazao da se iz no name panela mo~e izvu viae nego se misli. Kako re e kolega, ne zamaraj se puno udnim nazivima i brojevima, nije da su nebitni ali nisu ni toliko bitni, growanje je puno viae od kvalitetnog svjetla. To je samo jedna stavka i kvaliteta ne ovisi isklu ivo o tome:joint:
StipaZMAJ

mar 2017.

#29
https://www.amazon.com/Galaxyhydro-trade-Plant-Light-Hydroponic/dp/B00PH1MQV8/ref=as_li_ss_tl?tag=growwcom07-20&linkCode=sl1&tag=4200a7-20&linkId=4fabfea7a4624f9c29e842b4f4a767de Ako ga danas ne narucim, necu nikada....ljudi rasprodaja je, sad je prilika....:let:
unearth1984AMBASADOR

mar 2017.

#30
Uzmi brate i cepaj!! :thumb:

mar 2017.

#31
Onda su po meni vece legende ovi sto uzgajaju ispod obicnih led lampi za kucnu upotrebu :) Steta je sto neko otvori neku temu na forumu i onda prestane prvi sudjelovati u njoj
LED i GradENTUZIJASTA

mar 2017.

#32
@Himalaya Gold dao sam ti ocjenu "svida mi se" na tvoje komentare iz postovanja prema tvome statusu kao grow support, dok sam ja gost koji uci od vas. Nisam nikada imao namjeru da se uvrijedis ti osobno ili itko drugi ovdje i mislio sam da je ovo otvorena rasprava gdje ljudi djele svoja iskustva i misljenja. Cak sam isao toliko daleko da dam konkretne podatke od drugih ljudi sa isntrumentima i vecim znanjem i iskustvom od mene. Ovi savjeti da zanemarujem podatke na kojima lezi cijela tehnologija mi nisu korisni, niti zapravo neznam jel itko rekao ista KONKRETNO o tim panelima. Daj mi, molim te, neku referencu barem da neko saznanje izvucem iz tvog iskustva i reci mi dali je mars bolji od hansa u wat za wat? I da nebi bilo da lupetam gluposti, evo od luxeon led cipova najnoviji update za led hoticulture granu i PPF vrijednosti. Ako netko osporava ovo osporava CREE, PHILIPS, CITIZEN, SAMSUNG itd. pa... http://www.lumileds.com/products/horticulture-leds/luxeon-sunplus-series i od cree: http://www.cree.com/LED-Components-and-Modules/Applications/Color/Horticulture
StipaZMAJ

mar 2017.

#33
Covjece, nabrijao se ja da uzmem ovaj panel. Rijesim i covjeka koji ima kreditnu posto ja ne mogu otvorit pay pal i slicne institucije. Dogovorim sve, rijesim si drugu adresu za dostavu. Ful napusen, sav u ushicenju, sad cu si uzet panel za 90 dolara. Kad ono cetkica, nema dostave u Hrvatsku. u biti ima ali nije free, 60 dolara je jos prijevoz. Onda sam si smotao jos jedan joint i zakljucio da HPS ostaje.....hahahahahahha @LED i Grad Buraz citam ja bas sad malo po netu o tim panelima i o tome sto si ti sve pricao, davao podatke. Imas ti i pravo sto se tih nekih brojki tice, ali pazi sad. Nadjem ja respektabilnu stranicu koja je kao izdvojila te neke najbolje panele. Vidi cuda i Mars je tamo. Ali ocjene od growera koji su ih probali i tako to. Sad sam jos vise za Mars. Evo ti link. http://heavy.com/garden/2015/04/best-full-spectrum-led-grow-lights-for-sale-reviews-bulbs-cannabis-marijuana-review-plant/
LED i GradENTUZIJASTA

mar 2017.

#34
@Stipa Samo moje misljenje. Neznam uopce zbog cega si se ti sad uzbudio. Nece se svijet promjenit ako mene uvjeris da je mars svemoguci, sta te briga.. neide meni u dzep niti iz dzepa. Koda ce sad mars propast jer je neki random lik na :vutra: rekao to i to za te i te panele... hehe https://www.aliexpress.com/store/product/Free-shipping-150w-reflector-led-grow-light-best-for-growing-flowering-3w-led-grow-light/810931_963866910.html Poslat ce ti iz kine ako ga kontaktiras ali nece biti free shipping. Peace

mar 2017.

#35
https://www.aliexpress.com/item/1pcs-8Band-COB-Full-Spectrum-Led-Grow-Light-600W-1200W-1800W-Led-Plant-Growth-Lamp-for/32695967334.html?spm=2114.01010208.3.62.6TWnZ1&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_3_10065_10068_433_434_10136_10137_10138_10060_10062_10056_10140_10055_10054_10059_10099_10103_10102_10096_10052_10053_10050_10107_10051_10106_10084_10083_10080_10082_10081_10110_10111_10112_10113_10114_130_10078_10079_10073_10070_10122_10123_10126_10124,searchweb201603_13,afswitch_1,ppcSwitch_5,single_sort_0_default&btsid=ea884d97-a391-4db2-8efd-71427160be7b&algo_expid=58d61baa-2556-42a9-a030-4fca79086d0b-9&algo_pvid=58d61baa-2556-42a9-a030-4fca79086d0b

apr 2017.

#36
ja naru io Mars Pro II Epistar 160 LED ,https://www.mars-hydro.com/de/mars-pro-ii-epistar-160-led-grow-light-eu.html pa emo vidjet kako radi,bit e dnevnik!!
flegma_jaPOZNAVALAC

apr 2017.

#37
Ja sam imao Mars II 400 i super me sluzio, sad je kod frenda i dalje radi odlicno. Mislim da MarsHydro za tu cjenu daju odlicnu stvar .Neznam dali je to do marsa al bilje uvjek pod njim budu najzelenije i najljepse. Jedino sto mars nije za neke velike biljke osim ako se ne treniraju jer svjetlo nije dovoljno jako da idu previse u visinu. Presao sam na Cree cxb3590 COB-ove i mogu rec da se vidi razlika i da su dosta bolji za uzgoj ali je i cijena puno veca.

apr 2017.

#38
ja u automatike sadit kako je sa urodom jer dobra grama~a?
flegma_jaPOZNAVALAC

apr 2017.

#39
Pa to ovisi o tebi. Ja sam dobivao blizu gram po watu,ovisno o sortama. Sa automaticima mislim da imas manji i urod i potenciju, barem je meni tak bilo. Za Mars je najbolji trening tako da neznam , jedino da LST radis na njima.

apr 2017.

#40
ok ,hvala ,naravno LST ide svakak ,vidjet emo !!!
flegma_jaPOZNAVALAC

apr 2017.

#41
Budem sliko od frenda bilju pod marsom sad jedan dan pa cu stavit. Moze se sa marsom ljepo odradit. Jos je ovaj tvoj novija verzija tak da je vjv bolji.

apr 2017.

#42
mo~e super , baa me zanima,da nova verzija izaala!!
flegma_jaPOZNAVALAC

apr 2017.

#43
Evo ovo je power plant od dutch passiona pod marsom od 200w. Kako sad izgleda bit ce oko gram po watu, mozda i nesto vise jer ima jos dva tjedna do kraja.

avg 2017.

#44
Mars-300W-LED-Grow-Light-Hydro-Full-Spectrum-Veg-Flower-Indoor-Plant-Lamp-Panel- Cjena 64 $, ako netko ima iskustva s ovakvim modelom molio bi da me savjetuje da li je ovo isplativo i odradi li kako posao?

avg 2017.

#45
ja radim s Marsom i to sa najjnovijom serijom Pro II 160 ,pokrivenost mu je 60cmx90 cm zamjenjuje 400 W HPS. ja imam box 75x75 sa 4 auto Mazara.Mnogo sam se informiro prije kupnje po stranim forumim i odli no odradi grow!!! Pratite dnevnik pa procjenite sami !! https://www.vutra.org/threads/auto-mazar-x-4-mars-pro-ii-epistar-160-led.17410/

avg 2017.

#46
@Tema1 imaa na 420 magazin forumu iskustva growra na 3000 strana kako mars hydro panel odrauje grow!!vrijedi pogledat ako si zainteresiran

okt 2017.

#47
@Kaolite Molim ruku!!! Prvi grow u ~ivotu odraen s Marsom (Mars Hydro Pro II 160) Mars Hydro Pro II 160 + Biobizz (Bio Grow , topmax, bio bloom) + 75x75x200 =159 g (radi se o 4 auto Mazara) samo kaj su 2 pokazala sativa dominant fenotip prva indika dominant 43 g druga 46g, sativasta dominant prva 36g, druga 34 g= 159 grama Imate i dnevnik ,mars radi svoj posel kak treba ,samo mi treba joa growing tehniks!! https://www.vutra.org/threads/auto-mazar-x-4-mars-pro-ii-epistar-160-led.17410/

okt 2017.

#48
Srry kaj uleem ovako u temu, ali starteru teme mogu poru iti da se opako varaa, naravno mars paneli nisu NAJBOLJA solucija ako imaa dovoljno para onda naravno letia na DIY COB panel, ako ne znaa napraviti, onda si uzmea ovakvo neato: http://www.perfectsunled.com/ https://www.blackdogled.com/ ... i miran si ;) ali nemoj jarane pisati nebuloze, ja sam li no, u~ivo, gledao growove ispod mars panela, uz znanje mo~ea "eden garden" napraviti sa njima.. Ja li no ne bi kupio marsove panele, jer po mom mialjenju, ili DIY COB ili panel od ovih gore proizvoa a ato sam naveo.. ali da su mars paneli totalni promaaaj, to nije to no.. Ja bi prije Marsa uzo ako nemam za cobove. Prvenstveno radi cijene jer za cijenu Black doga 200w uzmem gotovo svjetlo 200w sa 4cxb3590. Samo spojit treba a sve ti nacrtano. A i ne daje Black dog puno vise svijetla od Marsa koliko znam a razlika u cijeni ogromna. www.pro-emit.de Tu si u pravu, ili mars ili viparspectra prije ovih skupljih.. ako si ne mo~ea priuatiti za COB panel ili ga sam napraviti.. Ina e kad si sa parama :D onda se sve mo~e, kako ka~u.. koliko para toliko i muzike
hazeriZMAJ

okt 2017.

#49
Moje je misljenje...ako covijek zna sta radi od najjeftinijeg panela ce izvuci dobar proizvod:)

okt 2017.

#50
Ma dobi su kinezi,da se s njima fino skinuti a i kod nas je pokazano da se moze i sa obicnim zaruljama uzgajati ako znas :D

dec 2017.

#51
MARS HYDRO Mars Pro II Epistar 160 LED Critical BLK Seed DAn 93/55
MojizborPOZNAVALAC

dec 2017.

#52
Meni je mars isto sasvim super

feb 2018.

#53
Neato je izgorilo !!::ludak:: MarsHydro Pro II 160 9 mj u pogonu .
Saul GoodmanAMBASADOR

dec 2018.

#54
Pozdrav, imas li link od tog tvog panela?

jan 2019.

#55
radi Mars posel kak se spada, s njegovih 355 W govorim za MARS Pro II 160 skinul 300 grama -2 biljke.Ja zadovoljan s panelom:sun2:
dedskinAMBASADOR

jun 2019.

#56
Lik je ocekivao 900W svetla , jer je totalni onaj glupi amer , Taj panel da sad ne trazim vuce oko 250W , i tako kad se tretira i tu onda nema greske , vidi se i u dnevnicima Verovatno je lik to koristio ne znajuci kako da ga koristi I ja vise volim HID , normalno, ali za mali indoor grow , LED je bolja opcija zbog raznih stvari Samo cena zeza , ali ja sam uspeo da nadjem za 50E 1000W LED, 450W realne snage za 50E , novo. Zahvaljujem se jos jednom Hercegovini jer mi je on ustupio info. Kraljina sta je nasao
ledeni6AMBASADOR

jun 2019.

#57
Mars Hydro 600 konzumira 256 w snage, i daje priblizno 12000 lumena. Ni priblizno ne kosta 300 eura nego ga nades vec z 80 eura I radi posao za te pare koliko god pljuvali po njemu.

jun 2019.

#58
Odradil 7 growa s njim panel extra govorim za Pro II 160, A I ostatak panela iz njhove ponude je ok. Ali za tu lovu koju tra~e za panele rjeaia si QB. :thumb: :wave: :sun2:
dedskinAMBASADOR

jun 2019.

#59
Kod nas bar ono sto sam ja video nije bas 80dolara ..Gledao sam ako mi ne poshalju ova dva od 200W sta da uzmem i nasao samo neke led panele do 50w za brda kesa . Shirokog spektra ne bele

jun 2019.

#60
Kada ga u školi nisu učili čitat, nije ni specifikacije pročitao. Ja SAM si počeo radit panele, dok nisam skužio, da Mars, Vibraspect, Bestva itd, imaju epistarove LEDice, večinom od 5w. Sa kineskim driverima, koji oni prodaju na kile, izvuče 2w. Znači, ono šta je on slovkao, unutra je 180 LEDica od 5w. (Oznaka prije, je oznaka za same LEDice ili driver). Mars upgrade je nova verzija, ovoga sa videa. Ja bi mu dao 100$ na licu mjesta, ako radi. Ako ne 20$ za kučište! 4 ventilatora sa hladnjakom, samo kučište sa QB na kojeg poljepim nove LEDice. Iskreno, preseravanje! Koliko faktora utječe na djiku, svjetlo je zadnje na šta bi on trebao mislit. Svakom prosječnom groweru bi takvo svjetlo, nekoliko godina podizalo po 2 ljepe biljke! Sta naj tko si zna sam zamjenit LEDice ili driver, može ga imat 10 godina+... Dotični panel! 355w real watts. Među boljima u to doba i još drži cijenu! 179€ sa carinom za HR. Evo i sa Američke tržnice. Samo, da zna čitat Ovo čudo daje g/w u ormaru 100×65×200 i još mi pali biljke, pa ga moram dizat ili gasit vege mod! Kako sam uzimao nova svjetla, uzeo sam HLG i Zeus. Ali to je kao nešto jače? Vidjet čemo! S time, da QB do 150w cijena je ispod Marsa!
LunnamoonLEGENDA

apr 2020.

#62
Kako u SRB kupiti mars panel? Ima li ko iskustva?
ledeni6AMBASADOR

maj 2020.

#63
Zna li netko nekakkav tutorijal kak zamjeniti diode?
SenzaPietaPOZNAVALAC

jun 2020.

#64
Me treba ti nikakav tutorijal, menjao sam ih jos dok sam radio za kineze :) Svaka ledica iima ta dva "pipka" sa strane gde su zalemljene. Zagrej ih lemilicom i skini, isto tako sa cipom. Moras samo paziti na taj mali cip, koju stranu okreces kad lemis jer ima + i - ukoliko ga okrenes naopako nece raditi. Onda ga samo odlemis i zalemis na drugu stranu. Inace ta led svetla su im zesce sranje jer su te ledicwe nekvalitetne i kratak im je zivotni vek. Racunaj da ce ti svaku grow pregoreti nekoliko komada.
ledeni6AMBASADOR

jun 2020.

#65
Pa ovaj je pregurao 4 growa Hvala na odgovoru,narucio iz kine chipova lemilicu imam pa cemo vidjet dal se to moze osposobit za vege box
SenzaPietaPOZNAVALAC

jun 2020.

#66
Ako je preziveo 4 growa onda se vec isplatio, popravak je jeftin jer su te ledice i cipovi jeftini. Nemas se sta brinuti, zamena je laka videces i sam kad ti dodju delovi. Mi smo to u servisu popravljali za dzabe kupcima, zbog lose kvalitete i cestih kvarova.
Momo3012LEGENDA

jul 2020.

#67
Ekipa poato nemam blage o ovim panelima jel ovo valja iata za box 80x80

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se