LEGACY
Kako spojiti kondenzator ?
10 odgovora1,925 pregleda
Stuka
ISTRAŽIVAČ82 REP21%
→ Entuzijasta
StukaISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#1
Eto drugovi, zbog ustede na struju htio bih dodat kondenzator na svoje 3 x 400 w HPS . Trazio sam sheme po netu, al sve sto nadjoh je dosta komplicirano i nedovoljno dobro objasnjeno za jednog laika u elektrici. Trazio sam shemu na svojim propaljivacima i prigusnicama, no medjutim, imam neke sugave kineske propaljivace, i na njima nema nacrtana shema, samo neka glupa kineska slova, a ja na zalost kineski nit neznam (cak ni uber napusen), nit imam volje ucit kineski zbog kondenzatora... dakle, jedina sansa da ne skrenem od racuna za struju je da mi vi pomognete... e i zato vam najljepsa hvala (dala).. (ne zato jer cu skrenut, vec zbog racuna, jel..)
Igrow-Soil Cannativa
ENTUZIJASTA380 REP45%
→ Poznavalac
Igrow-Soil CannativaENTUZIJASTA
maj 2009.
maj 2009.#3
mmm,mozda je ovo bezciljno pitanje,al kako ce ti kondenzator smanjit racun??
kondenzat koristi za kondenziranje vode,zar ne?
Grasak99
ENTUZIJASTA272 REP18%
→ Poznavalac
Stuka
ISTRAŽIVAČ82 REP21%
→ Entuzijasta
StukaISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#5
U pravu si, al ja planiram vodu iz zraka kondenzrat i napravit mini slapove u grow boxu, stavit turbinu i sam proizvodit svoju struju.... ;)
Ajd, sad ozbiljno; postoji i ELEKTRICNI kondenzator. proguglaj.
Jedno pitanjce za one koji imaju pojima; kolika voltaza kondenzatora mora bit ? Najjace sto sam nasao je 400 V. Za otpor znam da treba (za 400w) 40-45 mikro farada, al voltaza me brine. Jel dovoljno 400 v ili moze cak i manje ? O tome fakat nemam pojima...
Thx na odgovoru.
maj 2009.
1 / 6
maj 2009.
maj 2009.