LEGACY
The next big thing
36 odgovora2,181 pregleda
25 REP50%
→ Istraživač
jul 2011.
jul 2011.#1
Mislim da slika govori viae od tisuu rije
i.
Ova lampa stvarno kicka ass :P
Iza 1. 8. i u Snail Growshopu :)
zapadnaZGbaraba
AMBASADOR1.563 REP2%
→ Legenda
zapadnaZGbarabaAMBASADOR
jul 2011.
jul 2011.#2
imaa kakve tehni
ke podatke, trajnost, W?
sad naaao da je 600W, ali je zapravo podijeljeno 300W na HPS a 300 na MH
e da i brijem da grije 2x viae nego obi
na od 600W
cca cijena
SenzaPieta
POZNAVALAC1.129 REP59%
→ Ambasador
SenzaPietaPOZNAVALAC
jul 2011.
jul 2011.#3
http://www.youtube.com/watch?v=lo5WK6wugLo&feature=player_embedded
Naleteo sam na ovaj video,a cena joj se krece samo 250$ ccccc samo sto je ova 1000w
25 REP50%
→ Istraživač
jul 2011.
jul 2011.#4
Cijena nije niti blizu ovoga ato je gore napisano, 400w e biti ja mislim nekakvih 345kn (oko 50 eura), pa emo vidjeti kako e ii dalje.
Tehni
ke specifikacije (to
ne) joa ne znam, ali bit e i toga, a ovo za grijanje duplo viae mislim da je glupost totalna, no testirat emo :)
Fora je ta ata kod tih lampi na ovom MH "leptiriu" nema one folije, tako da lampa baca i dio UVB spektra, ato biljke jako vole :sun2:
S tim da e doi i HPS/MH/HPS :)
:maryjane:
Sekach
AMBASADOR2.134 REP18%
→ Legenda
25 REP50%
→ Istraživač
jul 2011.
jul 2011.#6
Eto ih i kod nas po sasvim simpati
nim cijenama :)
SnailShop.com.hr - Prvi pravi hrvatski online GrowShop!
Parazyd
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
32 REP64%
→ Istraživač
avg 2011.
avg 2011.#8
ovo smo cekali, kupit cu je za slijedeci grow :D
ako meni inace treba 400W MH + 400W HPS ~arulja, onda uzmem samo ovu jednu od 400 umijesto ove 2 ?
xxrobixx
AMBASADOR4.300 REP80%
→ Legenda
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
avg 2011.
avg 2011.#10
Snail a da u info o proizvodu (tipa ov lampa) ubacite i opis proizvoda tipa lumeni itd...
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
avg 2011.
avg 2011.#11
Ima lumena neato sitno manje od HPSa
istog, i viae UVB spektra od MH, i ovaj raste bilje pod tim ko ludooooo :icon_lol:
20 REP40%
→ Istraživač
avg 2011.
avg 2011.#12
Pretpostavljam da se viae zagrijava. Zanima me koliko sati rada se predvia?
SimasZg
AMBASADOR4.090 REP74%
→ Legenda
SimasZgAMBASADOR
avg 2011.
avg 2011.#13
jel to kermai
ka MH/ HPS....jel znaa boju svjetla koju daje taj MH dio?
10\DE\89
ISTRAŽIVAČ75 REP17%
→ Entuzijasta
10\DE\89ISTRAŽIVAČ
avg 2011.
avg 2011.#14
Mo~e viae detalja?
btw.
Jeli vi prihva
ate MasterCard ili VISA-e banki iz drugih dr~ava u du
anu ili samo kea? Koja sva plate~na sredstva dopuatate?
10\DE\89
crookrutni
ENTUZIJASTA263 REP16%
→ Poznavalac
crookrutniENTUZIJASTA
avg 2011.
avg 2011.#15
Poato nisam elektri
ar i ne ku~im se baa u struju imam pitanje .
Dali idu za ove lampe kakve priguanice ili ato ve ili se jednostavno priatekaju na 220 . Ono kupim zavidam u grlo i on/of preko tajmera ? Ili je potrebna joa dodatna tehnika kako bi svijetlila ?
SimasZg
AMBASADOR4.090 REP74%
→ Legenda
crookrutni
ENTUZIJASTA263 REP16%
→ Poznavalac
jul 2011.
1 / 19
jul 2011.
avg 2011.