VUTRA
ForumUzgajanjeOpremaGROW BOX napravi sam
LEGACY

GROW BOX napravi sam

26 odgovora4,162 pregleda
zla zlaENTUZIJASTA

okt 2009.

#1
Napravio sam verziju growbox-a koj ja posedujem. provereno funkcionise, tu su i origanalne slike opreme koju mozete naci na balkanskom trzistu, znam da ima u Beogradu.
zla zlaENTUZIJASTA

okt 2009.

#2
[bez sadržaja]
zla zlaENTUZIJASTA

okt 2009.

#3
[bez sadržaja]
zla zlaENTUZIJASTA

okt 2009.

#4
[bez sadržaja]
zla zlaENTUZIJASTA

okt 2009.

#5
[bez sadržaja]
zla zlaENTUZIJASTA

okt 2009.

#6
[bez sadržaja]
zla zlaENTUZIJASTA

okt 2009.

#7
[bez sadržaja]
zla zlaENTUZIJASTA

okt 2009.

#8
nadam se da cu pomoci pocetnicima uzgajanja svete biljke, slike su 3d modeli grow boxa ako nekom treba jos neka neka se javi, ili neki deo kako detaljno da napravi poslacu.
peri.leeISTRAŽIVAČ

okt 2009.

#9
:abducted: revolucija je po ela a niko spreman na promjene :alien555::alien555::alien555::alien555: svaka ast na trudu oko grafike

okt 2009.

#10
stavio si tri venta za ulaz a dva za izlaz bas pametno samo naperd nego sta gajis to nanu za mojito da ne moras da se cimas u dicro???
zla zlaENTUZIJASTA

okt 2009.

#11
hvala

nov 2009.

#12
super isfurano svaka cast :D jedino ne kuzim,tj brijem da si se sjebao malo: -to sto je 3 venta za ulaz a 2 za izlaz(trebalo bi bit da izlaz jace cupa nego ulaz) -i na izlaznim ventilatorima ona cijev koja je nakrivljena za dolje bi trebala bit zakrivljena za gore,jer topli zrak se di~e u zraku a hladan pada(sta ne?) mislim,moglo bi i za dolje,al onda ti treba jaci ventilator od kompjuterskih,barem onaj za kupatilo(opcenito za hps 400,600 W treba jaci vent od kompjuterskih,pogotovo u malom boxu):sun2:
Noname_ENTUZIJASTA

nov 2009.

#13
moze i ovako...naravno da bi bilo bolje s vecim ventom i jacim da uvlaci svjezi zrak u box a onaj potroseni salje van iz boxa...sve u svemu dobre i trud se vidi...rispekt
BjelacAMBASADOR

nov 2009.

#14
daj nam prave slike box-a da vidimo kolko si to spretno i kvalitetno napravio.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se