LEGACY
GROW BOX napravi sam
26 odgovora4,162 pregleda
zla zla
ENTUZIJASTA235 REP9%
→ Poznavalac
zla zlaENTUZIJASTA
okt 2009.
okt 2009.#1
Napravio sam verziju growbox-a koj ja posedujem. provereno funkcionise, tu su i origanalne slike opreme koju mozete naci na balkanskom trzistu, znam da ima u Beogradu.
zla zla
ENTUZIJASTA235 REP9%
→ Poznavalac
zla zlaENTUZIJASTA
okt 2009.
okt 2009.#8
nadam se da cu pomoci pocetnicima uzgajanja svete biljke, slike su 3d modeli grow boxa ako nekom treba jos neka neka se javi, ili neki deo kako detaljno da napravi poslacu.
peri.lee
ISTRAŽIVAČ194 REP96%
→ Entuzijasta
peri.leeISTRAŽIVAČ
okt 2009.
okt 2009.#9
:abducted:
revolucija je po
ela
a niko spreman na promjene
:alien555::alien555::alien555::alien555:
svaka
ast na trudu oko grafike
4 REP8%
→ Istraživač
okt 2009.
okt 2009.#10
stavio si tri venta za ulaz a dva za izlaz bas pametno samo naperd
nego sta gajis to nanu za mojito da ne moras da se cimas u dicro???
Igrow-Soil Cannativa
ENTUZIJASTA380 REP45%
→ Poznavalac
Igrow-Soil CannativaENTUZIJASTA
nov 2009.
nov 2009.#12
super isfurano svaka cast :D
jedino ne kuzim,tj brijem da si se sjebao malo:
-to sto je 3 venta za ulaz a 2 za izlaz(trebalo bi bit da izlaz jace cupa nego ulaz)
-i na izlaznim ventilatorima ona cijev koja je nakrivljena za dolje bi trebala bit zakrivljena za gore,jer topli zrak se di~e u zraku a hladan pada(sta ne?)
mislim,moglo bi i za dolje,al onda ti treba jaci ventilator od kompjuterskih,barem onaj za kupatilo(opcenito za hps 400,600 W treba jaci vent od kompjuterskih,pogotovo u malom boxu):sun2:
okt 2009.
1 / 14
okt 2009.
nov 2009.