LEGACY
Led 2000w
10 odgovora1,324 pregleda
10 REP20%
→ Istraživač
jan 2022.
jan 2022.#1
Pozdrav novi sam i trazim od sinoc ali ne mogu da nadjem nista vezano za ove LEDove pa me zanima vase misljenje. Unaprijed hvala
Bizzzo
ZMAJ166.557 REP
BizzzoZMAJ
jan 2022.
jan 2022.#2
2000W :fuck: :fuck: :fuck: :fuck::fuck::fuck::fuck:
Otvoreno da ti ka~em, bolje da se odmah obatalia tih lampi. Stara tehnologija, stare sheme, nema smisla. Povrainu koju pokrivas s tom lampom je smijeana. 150W potroanje iz zida mo~e pokriti 60x60 box. Maximalno. Ajd, Alo razvu
es na 80x80. Medjutim to znaci da mora biti udaljen barem 50-60 cm. U~as. :D
PS. Ako Nemozes naci bas niata za neki proizvod
esto je najpametnije presko
iti ga :)
10 REP20%
→ Istraživač
jan 2022.
jan 2022.#3
A fazon je sto mi je prijatelj donio a imam ih 5-6 pa sta mislis da li je dovoljno za 3x3 i kakve su pise da moze zamijeniti hps od 600w a ne da mi se davati jos dosta novaca za prigusnice i te zezancije, pa da li mogu odraditi posao ili su bas lose kao sto kazes Lp
Edit : izvinjavam se nisam znao
Bizzzo
ZMAJ166.557 REP
0Marac0
ZMAJ74.634 REP
0Marac0ZMAJ
jan 2022.
jan 2022.#5
To su ti od 125w(piše u specifikacijama).
Ništa zato, svjetlo je ok...
Oni su stavljali ukupnu wattažu dioda, pa kada zbrojiš 200 dioda, po 10w,izađe 2000w,ali driver izvlači manje od watta po diodi, ali može se s njima uzgajat!
Ako ih imaš više, koristi vege mod u vegetaciji, oba u cvatu i zadnja 2 tjedna na modu za cvat!
Jedino,kako ih imaš 5 ili 6?
Pa valjda znaš koliko si dobio?
Sve u svemu, može se uzgajat, a za m², treba oko 300w LEDa.( Po stopi kvadratnoj oko 35w)
Svjetlo je u rangu HPSa 250w,kakvih 600w.....
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jan 2022.
jan 2022.#6
Poceci uzgoja sa led lampama na forumu su u vecini slucajeva bili ovako ljubicasto crveni. Sad su malo ugodnije lampe oku.
jan 2022.
1 / 6
jan 2022.
jan 2022.