VUTRA
ForumUzgajanjeOpremaMikroskop USB za komp
LEGACY

Mikroskop USB za komp

60 odgovora4,905 pregleda
trubabubaLEGENDA

okt 2014.

#1
pozdrav. interesira me dali je netko od vas probao kineske USB mikroskope sa baje. nesto ovak: http://www.ebay.co.uk/itm/321519425459?_trksid=p2060778.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT http://www.ebay.co.uk/itm/121350087611?_trksid=p2060778.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT hvala.
t@maraZMAJ

okt 2014.

#2
http://m.ebay.com/itm/181460124476?nav=SEARCH Ja sam uzela ovaj mali,smijeaan je ali slu~i svrsi.Za to malo ata pogledam ne treba mi skuplji niti vei.
JackDanielsAMBASADOR

okt 2014.

#3
60X zoom je za ovaj naa sport savraen. I ja imam taj chinese smjeani,slu~i svrsi...
trubabubaLEGENDA

okt 2014.

#4
imam vec taj rucni, mene interesira ovaj sto se spoji na komp, za slike radit itd. dal je netko to isprobao jer nekak mi se cini prejeftino, a da bi moglo bit dobro. poz
Z&NZMAJ

okt 2014.

#5
Nemoj me dr~at za rije , al kontam da je netko stavljao slike upravo sa takvom igra kicom raene i ako me sjeanje slu~i, bile su ok slike. A evo ti slike sa ovim plastik fantastik i mobitelom

okt 2014.

#6
gledao sam davno na youtubu neke klipove u vezi njih i po meni je odlicna stvar jedini problem je bio sto nisam nasao nista tako jeftino al eto ocito je i njima pala cijena a za te pare definitivno se ispalti uzeti.....ja svog kineza platio duplo vise :sad2:
trubabubaLEGENDA

okt 2014.

#7
uzec cu def jedan od ova 2, al neznam koji. koji vam izgleda nekak "bolji"? meni ovaj veci? javim kad stigne i isprobam. poz
KarlitosPOZNAVALAC

okt 2014.

#8
Zamisljam te kako ides na sajt i nosis desktop racunar,mada je i sa laptopom dovoljno cudno :) Osim ako neces svaki put kidati po hed i nositi doma,da ga "prostudiras".Ja imam ovaj kao sto je tamara1234 postavila samo od 60x-100x (10e placeno) vise nego dovoljan..
Z&NZMAJ

okt 2014.

#9
A ata ako mu je sajt u kui? :icon_lol:
KarlitosPOZNAVALAC

okt 2014.

#10
Nisam o tome mislio,meni ni na kraj pameti nije indoor pa zato :) svaka cast,nek si mi skresao
trubabubaLEGENDA

feb 2015.

#11
pozdrav. odustao od ona gore 2 navedena mikroskopa jer ne rade na Win 7 il novijim. izgleda da je podrska odnosno driveri nepostojeci tak da budite oprezni oko toga da nebi morali mjenjat OS samo radi toga he he. btw koji vrag im ovdje znaci: "10 to 40x & 150x using a 19" Monitor" http://www.celestron.com/browse-shop/microscopes/digital-microscopes/deluxe-handheld-digital-microscope koliko ja shvacam to je neki digitalni zoom ili jednostavno takav ispadne kad se napravi full screen slike na 19" monitoru, al kakve veze to ima sa optickim zoomom. kakve veze ima da imam i 10" ekran ako zoomiram sliku. jedino cim se pocne zoomirat preko rezolucije slike, kvaliteta pocne opadat. bar ja to tako kuzim. il sam u krivu? poz
anunnaki_LEGENDA

feb 2015.

#12
Imam ja nesto na tu foru... Mozes videti slike u mom dnevniku: https://vutra.org/threads/mazar-blueberry-orange-hill-special-orange-bud-250w-by-_anunnaki_.11565/page-5 Pazi na svim pise da nemaju podrsku za win 7 i win 8, win8.1, win10 itd... ali istina je da je moj kupljen jos dok ti sistemi nisu ni postojalni znaci XP... i fora je u tome sto oni mahom koriste vidows drivere za web kameru, tako da nemas frke s tim meni moj radi na win7 bez problema...
trubabubaLEGENDA

feb 2015.

#13
hvala za info. jel mi mozes mozda reci/pokazati o kojem se tocno radi mikroskopu jer ima nekoliko verzija? nemogu ici na blef i bacat lovu ako nisam siguran da mogu naci driver za win7 (x64).

feb 2015.

#14
To ato ne rade na win7 mo~ea da nabud~ia lako . U svakoj verziji win7 (osim home) imaa windows xp mode , virtuelizaciju pa lagano pokreea i starije programe . http://windows.microsoft.com/en-us/windows7/install-and-use-windows-xp-mode-in-windows-7
trubabubaLEGENDA

feb 2015.

#15
problem je kad imas maleni laptop koji je spor do bola pa onda oces jos i mode XP na njemu vrtit u 7ici, sve ce postat sporo ko puz. bolje mi je vidit ako se moze inst pod 7icom driver, a onda sljedeci korak modeXP, ak bas nemogu naci model koji ima "working" driver.
anunnaki_LEGENDA

feb 2015.

#16
Sta ti hocu reci je da ti 3rd party driver ne treba kada ustekas mikroskop on ce naci odgovarajuci microsoftov drajver bez brige na kojem kog da si sistemu... imas samo instalaciju nekog programa koji korisits za mikrosop a i to je majkrosoftov software :D
SmellsZMAJ

feb 2015.

#17
Ja naru io ovaj prije cca 15tak dana...joa ekam :) http://www.ebay.com/itm/121393264962
trubabubaLEGENDA

feb 2015.

#18
javi kad isprobas, ak radi pod win7, budem uzeo. poz
SmellsZMAJ

feb 2015.

#19
Radi sigurno...i pod windows 8...
trubabubaLEGENDA

feb 2015.

#20
smells, jel ti stiglo?
SmellsZMAJ

feb 2015.

#21
Ma je vraga...
trubabubaLEGENDA

apr 2015.

#22
@Smells, sta jos uvjek nista?

apr 2015.

#23
http://prntscr.com/6okd7b evoo pise ti jasno da je kompaktibilan sa win7 znaci mozes naruciti :D
trubabubaLEGENDA

apr 2015.

#24
ne vidis da pise Win7 32bit? neznam za tebe, al ja sam na 64bit vec duze. a driveri za 32bit ne radi na 64bit OS-u. lp

apr 2015.

#25
ja sam uzeo neki kineski 60x sa led lampomna kraju(2.5$) pa cemo vidit kakva ce kvaliteta biti, a taj usb za pc mi nije nekako praktican jer biljka onda mora biti blizu PC ili kidanje... a sto se tice drajvera mozda mozes pokusat dignut virtualnu masinu sa xp i na njoj pokusat
trubabubaLEGENDA

apr 2015.

#26
imam laptop. nije bed to, a sto se tice virtualke vec je bilo govora i to mi ne odgovara ejr je ionak laptop dosta spor, a kad mu dodam jos i to vuc ce se. jednostavno cekam da vidim sta smells kaze. ak radi na x64 uzimam, ak ne ostajem na kinezu i mobitelu. lp
SmellsZMAJ

apr 2015.

#27
stiglo ima vec neko vrijeme i radi na windows 7 x64...
trubabubaLEGENDA

apr 2015.

#28
zahvaljujem
bebulijumENTUZIJASTA

maj 2015.

#29
Smells kako odradjuje taj kinez,jesi ga uspio testirati?Koliko si ceko dostavu?
trubabubaLEGENDA

maj 2015.

#30
ja ga uzeo. radi odlicno

avg 2015.

#31
Uzeo isti :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se