LEGACY
Soil Tester
14 odgovora915 pregleda
savagestrain
AMBASADOR1.537 REP1%
→ Legenda
savagestrainAMBASADOR
mar 2015.
mar 2015.#1
Pozdrav, evo naisao sam na ovo na ebayu i s obzirom da sam pocetnik, cini mi se kao jedan jako koristan alat, pa me zanima dali je netko imao iskustva s tim?
http://www.ebay.com/itm/3-in-1-PH-Tester-Soil-Water-Moisture-Light-Test-Meter-for-Garden-Plant-Flower-HP-/131322025020?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item1e9367143c
Cisto bih to uzeo zbog ph vrijednosti zemlje i da ne zabijam prst i stapice u zemlju jer me strah da ne ostetim korijenje. :)
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
mar 2015.
mar 2015.#2
ide tebe ovo otvaranje novih tema noas :confused:.
a ata nepita tamo u temi onoj "pitajte sve ato vas zanima", jel vidim zanima te :D
....netko to ima na slikama u aktualnom dnevniku, i govorilo se o tome, sad se nesjeam.
savagestrain
AMBASADOR1.537 REP1%
→ Legenda
savagestrainAMBASADOR
mar 2015.
mar 2015.#3
A ustao sam se u 11 navecer, obrnuo noc za dan, ne znam sta mi je, nemam s kim pricati pa otvaram teme :D
Sori ako je spam, cisto iz radoznalosti :)
Zahvaljujem ;)
trubabuba
LEGENDA7.982 REP30%
→ Zmaj
trubabubaLEGENDA
mar 2015.
mar 2015.#4
AFAIK ovo je dobro samo za pratit vlaznost zemlje. koliko sam skuzio za ph zemlje nije jer lose mjeri.
nego ako netko zna od iskusnijih, jel se smije to cudo drzat stalno ubodeno u substrat ili bi trebalo vadit nakon upotrebe?
Pedala
AMBASADOR1.913 REP12%
→ Legenda
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
mar 2015.
mar 2015.#6
https://www.vutra.org/threads/losa-iskustva-sa-jeftinim-ph-meracima-sa-xxxxxxxx.13323/#post-333543
savagestrain
AMBASADOR1.537 REP1%
→ Legenda
savagestrainAMBASADOR
mar 2015.
mar 2015.#7
Ma meni je vise zbog vlaznosti zemlje nego zbog ph vrijednosti, sta se tice ph vrijednosti, mjerio bih vodu koja izlazi sa donje strane posude, ph tester ce sada svaki cas stici na vrata (onaj od pedesetak kuna).
A nije mi prakticno podizati posude i vaditi ih non stop jer mi je uzasna guzva u boxu i ne zelim sa hedom zakaciti zarulju ili nesto. :)
Hvala vam svima. :)
mar 2015.
1 / 8
mar 2015.
mar 2015.