LEGACY
Stiropor BOX
26 odgovora3,224 pregleda
mali
ISTRAŽIVAČ63 REP9%
→ Entuzijasta
maliISTRAŽIVAČ
feb 2010.
feb 2010.#1
eto ljudi sinula mi ideja
ploe od stiropora raznih debljina , odreeni br m2 , slo~imo , spojimo i eto box , lagan je prenosiv i bijeli (pitanje kako reflektira svijetlo)
ato ka~ete jel bi valjalo
ili sam ispao glup
ja u probati (kuica za ljubimice , znai samo ~ene)
cannabis_connoisseur
LEGENDA5.788 REP8%
→ Zmaj
cannabis_connoisseurLEGENDA
feb 2010.
feb 2010.#5
ma i mogunost pregrijavanja, pa stirpopr je izolator, on bi zadr~ao toplinu unutra, bilo bi uzasno toplo, jedino ako bi skombinirao neku super ventilaciju mozda bi i sljakalo..
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
feb 2010.
feb 2010.#6
Ja san odradija ljetni grow u stiroporu,bilo je pakleno,oko 35 stupnjeva ali bi svejedno bilo sli
noljeto je ljeto.
Kontam da refleksija nije baa,sad je folija preko stiropora,mat strana,hot spotova nema i u globalu san zadovoljan.
`ta se mene ti
e,uzmi storopor debljine 5 cm,napravi boxi,oblo~i ne
in i imaa prenosni box:)
Nemoj da neato vru
e dodiruje stiropor!
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
feb 2010.
feb 2010.#8
Sve u svemu,fluo ili cfl u kobinaciji s kvalitetnim instalacijama,and youre good too go,ali za hps sam skepti
an,iako je green vjerojatno tako radio.
Green,ispravi me ako grijeaim!
Mada nije zapaljiv,taj se stiropor,kao i svaki drugi,topi...ja nebi tako,al' tko voli nek izvoli.
Po meni je bolje uzeti jedan od onih platnenih ormara,s nekim dobrim ljepilom iznutra zalijepit crno bijelu foliju i deri.
Jbga,ima
vrstu konstrukciju,sam po sebi je sklopiv i u osnovi,vrlo je sli
an kupovnim grow boxovima.
Ja osobno ostajem pri
vstim konstrukcijama.Trenutno modificiram jedan stari hladnjak.Unutra ide hps 150w u custom ref-u,sve dokumentiram fotiem,pa u predstavit finalni proizvod.
Tebi mali,kao i svima koji misle pokuaati neato sli
no ~elim puno uspjeha i nadam se da sam ja samo previae paranoi
an :hotpants:
Hasta la vista amigos :wave:
NoTrippin
AMBASADOR1.958 REP13%
→ Legenda
NoTrippinAMBASADOR
feb 2010.
feb 2010.#9
Nije mi stiropor ovaj obi
ni dobar za box, a za taj fasadni neznam ,ako je tvri i netopi se mo~e pro.Napravia sam odavno malu kocku od stiropora 40X40X40 sa par atednih za male biljke i dobra je bila dok nije pala
aaa i razbila 2 strane i skoro napravila sranje.
Al najbolje ata sam dosad naaa je knauf.Da se lako pilat, kidat, bu~at, vidat, neloa je izolator, dovoljno
vrst i ne prenosi vibracije pa se ne
uju ventilatori toliko.Kad sam na aperplo
u stavia wc ventilator cjeli box je po
ea vibrirat i dobia sam zvu
nu kutiju, e to se ne dogaa sa knaufom.Tako da za mene knauf al svako svoju kozu hvali:icon_lol:
28 REP56%
→ Istraživač
maj 2010.
maj 2010.#10
evo ja sam slozio box od stiropora 5-cm, nekih 4,5 kubna metra ima, visina je nekih 160, sirina je 100, duzina je 200, otprilike , unutra imam 2x 150W hps i do sada nisam imao problema , istina treba malo bolja ventilacija zbog temperature ali sam stiropor ko materijal za box je super.
za manje boxove sigurno nebi preporucio stiropor zbog gore navedenog
28 REP56%
→ Istraživač
maj 2010.
maj 2010.#14
da se samo snaem sa postavljanjem slika na forum pa cu ti pokazat ata raste pod 2x150hps ;)
box je velik iz drugog razloga-temperature. poato nemam CT zamislio sam si da e trebati viae vremena da se zagrije vei prostor , zato i je 2 m2
a kad sredim neki CT onda idu ja
e sijalice ;)
feb 2010.
1 / 14
feb 2010.
maj 2010.