LEGACY
box 120x120x200
14 odgovora1,645 pregleda
13 REP26%
→ Istraživač
maj 2009.
maj 2009.#1
Imam profi box dimenzija 120x120x200cm,nije mi potreban vise,pa ako neko zeli da ga ima neka mi se javi na PP.
13 REP26%
→ Istraživač
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
maj 2009.
maj 2009.#3
Ti to poklanjaa ili prodajea? isto da raa
istimo nedoumicu... :icon_lol:
Prvi sam se javio, prvi, prviiiiii... :bis:
13 REP26%
→ Istraživač
maj 2009.
maj 2009.#4
Pa,bilo bi mnogo da poklanjam:icon_lol:
Prodajem,jer nemam prostor gde bi ga mogao staviti.
13 REP26%
→ Istraživač
sep 2009.
sep 2009.#8
Zaista ne razumem pojedince koje se javljaju na PP!
Box prodajem izuzetno povoljno,a garantujem da je upotrebljen samo kao eksperiment (nije uspeo jer mu nisam pridavao potrebnu pa~nju).
Ne razumem.Da li mo~da treba da ga poklonim i joa pride da ga nekim predam na ruke na kraj sveta bez nadoknade!?
Zaista ne bih ~eleo da kritikujem ali pojedinci su i to zaslu~ili.:ohno:
Ako je neko stvarno zainteresovan za ovaj box neka se javi.
Samo da dodam da ~ivim u Srbiji,negde 300km od Beograda.
(Od mene je stvarno dosta).
Moram neato rei i o boxu. (nadam se da se nee niko naljutiti:icon_lol:
Box je izuzetno lako namontirati (istina nemam aemu za monta~u,ali...) iznutra je bela PVC folija i ima dva otvora za ventilatore ili kablove ili ata ve... Kada se zatvori ne propuata nigde svetlost,a i nepromo
iv je ako vam se voda slu
ajno izlije, zatvara se na zip alic (rajfealus).postoji unutar boxa nekoliko nosa
a (aipki) na koji se mogu montirati reflektori,ventilatori... Box je veoma lagan kada se namontira pa ga,ako imate dovoljno prostora,mo~ete veoma lako prenositi.
Pozdrav groweri:sick:
maj 2009.
1 / 8
maj 2009.
sep 2009.