VUTRA
ForumUzgajanjeOpremabox 120x120x200
LEGACY

box 120x120x200

14 odgovora1,645 pregleda

maj 2009.

#1
Imam profi box dimenzija 120x120x200cm,nije mi potreban vise,pa ako neko zeli da ga ima neka mi se javi na PP.

maj 2009.

#2
http://img35.imageshack.us/img35/4750/boxq.jpg
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

maj 2009.

#3
Ti to poklanjaa ili prodajea? isto da raa istimo nedoumicu... :icon_lol: Prvi sam se javio, prvi, prviiiiii... :bis:

maj 2009.

#4
Pa,bilo bi mnogo da poklanjam:icon_lol: Prodajem,jer nemam prostor gde bi ga mogao staviti.
HightyENTUZIJASTA

maj 2009.

#5
Jel mo~e malo detalja? Odakle ti, koliko je bio upotrebljavan, od kakvog je materijala??? Koliko koata?
ZOKIAMBASADOR

maj 2009.

#6
napisao ti je covek da prekp pm_A ..... nije lepo na forumu to rditi :)

jun 2009.

#7
Slazem se potpuno oko toga da treba o tome razgovarati na pp....Ali oko cene moze da se pogleda i na sajtu oko hortikulture.Pozdrav svima.

sep 2009.

#8
Zaista ne razumem pojedince koje se javljaju na PP! Box prodajem izuzetno povoljno,a garantujem da je upotrebljen samo kao eksperiment (nije uspeo jer mu nisam pridavao potrebnu pa~nju). Ne razumem.Da li mo~da treba da ga poklonim i joa pride da ga nekim predam na ruke na kraj sveta bez nadoknade!? Zaista ne bih ~eleo da kritikujem ali pojedinci su i to zaslu~ili.:ohno: Ako je neko stvarno zainteresovan za ovaj box neka se javi. Samo da dodam da ~ivim u Srbiji,negde 300km od Beograda. (Od mene je stvarno dosta). Moram neato rei i o boxu. (nadam se da se nee niko naljutiti:icon_lol: Box je izuzetno lako namontirati (istina nemam aemu za monta~u,ali...) iznutra je bela PVC folija i ima dva otvora za ventilatore ili kablove ili ata ve... Kada se zatvori ne propuata nigde svetlost,a i nepromo iv je ako vam se voda slu ajno izlije, zatvara se na zip alic (rajfealus).postoji unutar boxa nekoliko nosa a (aipki) na koji se mogu montirati reflektori,ventilatori... Box je veoma lagan kada se namontira pa ga,ako imate dovoljno prostora,mo~ete veoma lako prenositi. Pozdrav groweri:sick:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se