LEGACY
Kupovina komletnog grow boxa
17 odgovora1,840 pregleda
8 REP16%
→ Istraživač
jul 2020.
jul 2020.#1
Pozdrav ekipa, citam vec neko vrijeme i totalni sam pocetnik uzgajanju tako da sam se odlucio kupiti gotovi grow box.. zanima me gdje se moze nabaviti? I koliko bi trebalo cekati da dode za hrvatsku? takoder planiram otvoriti dnevnik i napokon napraviti jedan uspjesan grow u zivotu
Žarulja
POZNAVALAC705 REP12%
→ Ambasador
ŽaruljaPOZNAVALAC
jul 2020.
jul 2020.#2
Prika moj, u Hr mo~ea u igrowu kupit sve ima ih u St ili Zg-u. Hempatia (slovenci) su jako dobri. Doe kroz par dana. Savjetujem da malo prou
is ato ~elia i o
ekujes prije nego naru
is opremu naj
eae to i nije baa mala investicija... i da za ovo nije bilo potrebno otvarati novu temu...
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jul 2020.
jul 2020.#3
Prvo sebi odredi sta bi uzeo. Koju velicinu. Imas zgodnih malih boxeva. 60 cm su dosta mali,ali slatki.
Oni od 80 cm su prelijepi :)
1,2 X 1,2 je mama :D
Sve povis su tate :D
Cjenovno su razliciti,tako da dobro kompletiran box moze kostati poprilicno.
Vec ako uzimas sve sto je potrebno, uzmi svaku stavku pojedinacno, tj odaberes si sta ti odgovara.
Hempatija, dodje ti dostava na kucni prag za par dana.
Sto kaze kolega povis, pogledaj si najblizi grad pa u nekom head shopu. U Osijeku ima zgodan shop.
3 REP6%
→ Istraživač
avg 2020.
avg 2020.#4
Mene isto ovo interesuje, ali u Srbiji. Vidim par shopova, ali sam paranoican jer je verovatno ocigledno sta zelim sa tim.
Hteo bih jednu biljkicu za sebe, pa se vratio ponovo ovde na forum.
Kako u Srbiji do toga?
crazydave
AMBASADOR2.367 REP25%
→ Legenda
crazydaveAMBASADOR
avg 2020.
avg 2020.#6
Samo nemojte kupovati u ledgrowshop-u iz eake jer ete se na
ekat sa dostavom, ja sam osobno mislio da su me sjebali i da sam ostao bez novaca.
10 REP20%
→ Istraživač
jul 2024.
jul 2024.#7
Pozdrav svima, neu odmah otvoriti temu nego u pitati ovdje. ekam dostavu grow boxa iz Portugala u Hrvatsku, pa mi je sinulo da bi netko mogao i otvoriti paket... Pakiranje bi trebalo biti anonimno. Ima li tko loaih iskustva s dostavom unutar EU-a? Dolazi li to uope na carinu? Hvala
10 REP20%
→ Istraživač
jul 2024.
jul 2024.#8
BTW, iz njema
kog duana grow-guru su mi javili da su imali viae problema s hrvatskom carinom, pa zbog toga viae ne isporu
uju u Hrvatsku. Kad sam pitao za detalje, rekli su da su im vratili par paketa i sli
no. Zna
i da su ih vjerojatno otvorili. S druge strane, grow box nije nelegalan. Ali mo~da se netko bavi baa nadzorom toga. Znam da ja bih da sam murjak.
Peroooooo
ZMAJ24.437 REP
PerooooooZMAJ
jul 2024.
jul 2024.#9
mars-hydro i spider farmer iz Njema
ke sti~u, GLS-om bez greake za CRO (nitko niata ne otvara ni dira) ,platia-preuzmea -sve ok bilo ...:spliff:
Ćifatstafaraj
ISTRAŽIVAČ82 REP21%
→ Entuzijasta
ĆifatstafarajISTRAŽIVAČ
14. okt 2025.
14. okt 2025.#10
pozdrav ekipa,resih i ja nakon 25 dina da krenem u svoj prvi grow:) planiram da narucim AC infinity 90x90x180 kompletan kit pa me zanimaju vasa misljenja.Sva dodatna oprema ,preoporuke,takodje za hranu po periodima rasta..hvala unapred Legende
id=B09VVNCQS9;tld=de
jul 2020.
1 / 10
jul 2020.
14. okt 2025.