VUTRA
ForumUzgajanjeOpremagrowshop u zg
LEGACY

growshop u zg

56 odgovora7,964 pregleda

okt 2008.

#1
hallo svima..namjeravam otvoriti growshop u zagrebu negdje oko proljeca ,pa me zanima vase misljenje,dakle,savjeti,odaziv i cijene.. U svakom slucaju jeftinije ce biti nego u hidroponici ;) Grow Mile,grow...
LaidbackPOZNAVALAC

okt 2008.

#2
Cuj, cim jeftinije bi bio dobar smjer :) A sjeme ukrasnog bilja isto mislis prodavat, ili?

okt 2008.

#3
samo ti imaj dobre cijene i odma red kupaca ispred duana;) bit u i ja tu negdje meu njima:rasta1:
FlegyPOZNAVALAC

okt 2008.

#4
napokon da se neko i toga dosjetio otvorit :) svaka cast...jos napravis i web shop i de ce ti biti kraj u ovoj maloj drzavi :leafblunt:

okt 2008.

#5
Jedna od jebenijih inwesticija braco! `ta bi smio da Prodaje sjemenke ukrasnog bilja??

okt 2008.

#6
Hehe neznam dali si se raspitao o tome biznisu, al malo te~e ea otvoriti jer ~ivimo u zajebanoj zemlji. Webshop da, al ovo malo te~e. Uzmi u obzir da nesmijea ni list na majici pokazati jer e ti zatvoriti firmu ili obrt, a o sjemenkama za ukrasno bilje da ne pri am :) U svakom slu aju kad bi ti uspjelo (daj Bo~e) bio bi to dobar biznis, pogotovo ak ea biti direktan uvoznik:cow_yellow:
mr.skunkAMBASADOR

okt 2008.

#7
daj boze da ti uspijes u svom naumu ali poznavajuci zakon i prilike u Hrvatskoj prepurucio bi ti da se malo raspitas oko zakonskih odredbi tocnije oko l 173.stavka 4 KZ -a RH tako da se malo bojim da taj stavak ide na ruku nekom ako bude htio da te zatvori a netko ce htjeti sigurno .... nije da obeshrabrujem nego samo upozoravam na moguce opasnosti...-.

okt 2008.

#8
ma mogu me povuci,ista oprema se koristi za uzgajanje paradajza,a svatko od nas voli imati svijezu rajcicu i zimi :)

okt 2008.

#9
moram jos vidjet sa tipom iz hidroponike na kakve su oni probleme nailazili.. A usput..spice imate izuzetne u austriji,ww 10e komad,ali ima garanciju da svaka uspije..jebeno rodjaci..

okt 2008.

#10
i,da...hajd zeme iz bosne pitanje za vas..kakav je zakon u kurton nam drzavi u pogledu prodaje sjemenki?svaki savijet,konstatacija i ostalo su dobrodosli

okt 2008.

#11
samo jedna cinjenica .... ima puno ljudi koji puse biljku , ima puno ljudi koji uzgajaju biljku , ima jos vise ljudi koji misle da je ova ideja odlichna , ali svi ti ljudi su pomislili isto sto i ti ....otvorit grow shop .... da je lako imali bi vec koji u hr ...!!!! Ali ako uspije bit ce potraznja veca od ponude ....tako da je uspjeh garantiran ...ako uspijes!? OVDJE mos pitat sve sto te zanima ...odgovorit ce ti isti dan.... http://www.kanabis.org/?p=p_17&sName=kontakt
bongashLEGENDA

okt 2008.

#12
:clap: ja najvolem kad uspije ...
dehhiherENTUZIJASTA

nov 2008.

#13
moj ti je predlog da ubedjujes ljude da kupuju satore i filtere!! tako ces i ti dobro zaradjivati za leb. a musterije ce biti sigurnije. ipak se sator moze rasklopiti i odneti za 15 minuta.

nov 2008.

#14
ako to pokrenes svaka cast i zelim ti puno srece a uspijeh ti je zagarantiran....ako se dobro uspijes ogradit od ovog: l.173.KZ RH "(2) Tko neovlaateno proizvodi, prerauje, prodaje ili nudi na prodaju, ili radi prodaje kupuje, dr~i ili prenosi, ili posreduje u prodaji ili kupnji, ili na drugi na in neovlaateno stavlja u promet tvari ili pripravke koji su propisom proglaaeni opojnim drogama, kaznit e se kaznom zatvora od jedne do deset godina, ili kaznom dugotrajnog zatvora. .... (4) Tko neovlaateno pravi, nabavlja, posjeduje ili daje na uporabu opremu, materijal ili tvari za koje zna da su namijenjene za proizvodnju opojnih droga, kaznit e se kaznom zatvora od tri mjeseca do pet godina. ....(koga zanima moze procitat sve o l.173 http://www.poslovniforum.hr/zakoni/kazneni_zakon_2.asp ) evo toliko o tome samo upozorenja radi...ali ako uspijes svaka casat.... :clap:
Buckaroo BanzaiPOZNAVALAC

nov 2008.

#15
ma da baa, onda bi trebali phillips zatvoriti i uvoznike pozatvarat na 3 mjeseca do 5 godina. Jesi ispitao tr~iate?

nov 2008.

#16
na balkanu se ne isplati grow shop sem u slo zaato bi neko ulazio u prodavnicu na kojoj samo ne piae "oprema za travu" sve ato treba za gajenje ima ili u poljoprivrednoj radnji ili vodoinstalaterskoj ili aqva shopu i bude uvjek mnogo kvalitetnije nego u grow shopu jer stvari iz grow shopa nisu baa kvalitetne kao one za poljoprivredu i da vidim tog growera koji e da reklamira ako neato nije ok sa robom kada nas ne budu cimali zakonski za travu ima da ih se otvori 300 dok god postoji aansa da te neko prati od prodavnice do kue postoji aansa mo~da mislite paranoja ali betr vori den sori nikada ne zna oek kada e ima trebati za kvotu

nov 2008.

#17
a sta mislis koga ce prije murija provjeravat: ekipu iz phillipsa ili nekog ko otvara grow shop?? (ja sam samo naveo cega da se pazi i od cega da trazi nacin da se ogradi...nis manje nis vise....) enjoy :signs054:
Buckaroo BanzaiPOZNAVALAC

nov 2008.

#18
why this why this? zakon je jedno a kako se provodi je drugo. to ti je viae ono da growerima podeblja zatvor. sumnjam da ce zatvorit covjeka koji prodaje lampe ma sto god za to bilo.

nov 2008.

#19
pa andams e da nece.....mislimd a niko s ovog foruma to niti ne zeli....ali covjek je pitao za misljenja i mi smo m dali neke inf da zna cega se pazit. sve ostalo je za 5.... kuzim ja sta ti oces reci...
BublaPOZNAVALAC

nov 2008.

#20
sto se tice sjemenki za vutru to definitivno nemozes da radis . ALI zato mozes da otvoris neku recimo sjemenarnu ili nesto tako gdje ces prodavati sjemena nekih biljaka ,cvijeca, povrca , i pored toga u prodavnici imati svu opremu za uzgoj. svijetla i sve sto ide uz njih (grla reflektori ,prigusnice starteri), djubriva,zemlju ,razne mjerace,tajmere,saksije itd znaci kratko sjemenke vutre = ilegalno oprema za uzgoj = legalno e sad je na tebi da smislis tematiku te prodavnice da nebudes upadan da svak zna da si otvorio radi vutre. zato sam ranije spomenuo masku pod sjemenkama raznog voca povrca itd. ovo je samo jedan od nacina, ako se malo zamislis ili popusis neku inspirativnu vutru doci ce jos ideja:banana_rasta: sretno
Buckaroo BanzaiPOZNAVALAC

nov 2008.

#21
eto vidia, neznam zaato bi se pozicionirao samo na jedan segment na tr~iatu (na growere kanabisa) - premala smo mi dr~ava za to. Specijalizirani shopovi su obicno za ekskluzivne proizvode ili u velikim sredinama. Fokusiraj se i na ostale kupce ipak je to posao od kojeg ea ~ivit...
ReacherPOZNAVALAC

nov 2008.

#22
da,potpisujem ova zadnja dva posta ...=) nego ljudi,ja nemogu vjerovat e,sino sam itao ovu temu i dojmila me se,dojmila me se toliko da sam ja sanjao taj growshop,hahahah,ak se sjeam jednog zaposlenika koji mi je iz nekog razloga darovao lighter neki,,hahah....sry na offtopicu
gargamelPOZNAVALAC

nov 2008.

#23
grow shop tesko.... ja da planiram tako nesto otvorio bih poljoprivrednu apoteku. sa sirokim asortimanom proizvoda koji se koriste u vanjskom i unutrasnjem uzgajanju biljaka. pa ako ekipa moze ic u lipapromet zicat jednu lampu od skladistara, nece im bit ispod casti kupit hps u poljoapoteci....:icon_mrgreen:

nov 2008.

#24
ej drustvo evo me u srbiji,sirim bratstvo i jedinstvo :) hvala vam svima na komentarimna i manite se svadje izmedju sebe,jbg svi mi imamo zajednicki cilj,zar ne ;) pozdrav svimaq,uskoro budu i neke fotke a to da ce ih pratiti..pa dobro...jedno je kada tip dpodje uredno odjeven a drugo je kada dodje cupavac u vijetnamki,bez uvrede ,i ja sam takav :D a nisam ni mislio otvoriti nesto iskljjuucivo za uzgoj kanabisa,jbg pa nisu ni ono BAS toliko glupi...ok,mozda i jesu ali eto nebih riskirao

nov 2008.

#25
nisu nisu i nemoj da rizikujea...samo ti ispipaj teren i sretno!!!
ReacherPOZNAVALAC

nov 2008.

#26
ja u ti biti kupac,hehe...mo~da bi ako se to ikad otvori kupci s Vutrinog foruma mogli dobiti jedno 10 % popusta :sun2::sun2:
KrejzyPOZNAVALAC

feb 2010.

#27
tak sad sam se uclanio pa pregledavam teme pa sam nabasao na ovo... jel realizirana idea ili ne?
pcuthcISTRAŽIVAČ

nov 2011.

#28
mozes sjemenke proldavatzi pod suvenire
SimasZgAMBASADOR

nov 2011.

#29
Prouci zakone prije nego nahebea

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se