LEGACY
Prodaja Pratece Opreme Hps Cfl Neonke
12 odgovora1,546 pregleda
WEED_NOVI_SAD
ISTRAŽIVAČ77 REP18%
→ Entuzijasta
WEED_NOVI_SADISTRAŽIVAČ
feb 2008.
feb 2008.#1
E ovako drugar me je zamolio da postavim ovo on nabavlja iz neke drzave ne znam koje sijalice delove itd i prodaje,DA NAGLASIM(VAZI ZA NOVI SAD)Onda ja sam od njega kupio isto 400W HPS od General Electric marke za 2500 dinara to je oko 30 e
ima i philipsove sijalice ima i neonke i cfl i to sam uzo od njega cfl takodje warm white ona me je izasla 10 e od osram marke jako je dobra inace da skratim pricu nedaje nikakav racun roba je naravno nova novcata 100%
cisto da budete sigurni ne moze da ima nikakve veze za zakonom jer on to kupi od svojih para i proda primer:kupite playstation 3 ili bilo sta drugo a posle ga prodate iako ga neotvorite iz kutije iako je nov vi mozete da ga prodate kome ocete mozete i da ga poklonite to je vasa stvar vi ste je kupili od svojih para i to se nikakvom slucaju nekosi za zakonom tako i ovo sa sijalicama i delovima to je bio primer cisto da razumete da se nista nekosi za zakonom inace nekad ima nekad nema neuzima on to na veliko nekoliko komada pa dok neproda jos jednom da naglasim samo vazi za novi sad nigde samo NS i nesalje NIKAKVIM POST EKSPRESOM ILI BILO STA SLICNO SAMO KES
pa eto dogovor ide posaljete !!!!SMS!!!!: jel imate to svetlo ili taj deo koliko kosta ako ste zadovoljni sa cenom nadjete se neke sitne pare cisto da bude siguran da ce te uzete da ga necete prevariti recimo ako je sijalica 30 e vi date 5 e i sutra ili odma ako ima sta znam onda nemorate ni da dajete taj sitnis kao neku vrstu depozita i to je to svi srecni svi zadovoljni imate HPS koju nemozete nigde skoro da nadjete za super cenu ja sam bio presretan kad sam je uzo radi perfektno to je to valjda sam pomogao i njemu i vama srecno svima i da naglasim on nema veze sa marihuanom i bilo kakvim drogama ili necim slicno vi sijalice koristite za cega ocete to se njega netice to je to malo sam preterao sa tekstom ali je,%&ga poz svima i saljite sms nemojte zvati!!!!!!!! tel je 064\balcaniae_sej_no komranal
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
gloss_zelenkyAMBASADOR
feb 2008.
feb 2008.#2
Naravno da nema veze sa marihuanom, ve ima veze sa tvojim d~epom.
:maryjane:
3kokosa2
ISTRAŽIVAČ168 REP79%
→ Entuzijasta
3kokosa2ISTRAŽIVAČ
feb 2008.
feb 2008.#3
:common053::
mogli bi napraviti podforum oglasi baa za ovakve pizdarije, a?
:ridinghorse:
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
gloss_zelenkyAMBASADOR
feb 2008.
feb 2008.#4
Toga nema radi VA`E sigurnosti, mislim da znate zaato
:maryjane:
Stoner
LEGENDA5.558 REP6%
→ Zmaj
StonerLEGENDA
feb 2008.
feb 2008.#5
pvp je reklamiranje molim da odgovorni modovi ove sekcije reagiraju
3kokosa2
ISTRAŽIVAČ168 REP79%
→ Entuzijasta
3kokosa2ISTRAŽIVAČ
feb 2008.
feb 2008.#6
...uu
oe
e, nisam znao da je pvp reklamiranje?! :thumbsdown:
na loma
u s njim, pod hitno.
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
feb 2008.
feb 2008.#7
ja stvarno neznam zaato bi se neko odlu
io na tu metodu kad HPS ima svue pa i u Novom Sadu
mo~da nema on veze sa travom
ali ima onaj koji ga pozove na taj broj
mislite o tome
a ako tvoj drug ima zaradu
onda je ovo reklama ?
🔒 Ova tema je zaključana
feb 2008.
1 / 7
feb 2008.
feb 2008.