LEGACY
Koji reflektor od ovih ? plz neko ko se bas razume da mi odgovori
12 odgovora1,152 pregleda
TheWriter
LEGENDA5.117 REP1%
→ Zmaj
TheWriterLEGENDA
feb 2015.
feb 2015.#1
Ako bi uzeli povrsinu od 1m2 i sog nacin grow-anja sta bi bilo idealno veliki parabolik vs adjust a wings ?
TheWriter
LEGENDA5.117 REP1%
→ Zmaj
TheWriterLEGENDA
feb 2015.
feb 2015.#3
http://adjust-a-wings.de/img/avenger-medium.png ovaj je adjust a wings ili ovaj parabolic http://www.basementlighting.com/Merchant2/graphics/00000001/sunking_parabolic_reflector.jpg
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
feb 2015.
feb 2015.#5
Onaj kockasti bi bio najbolji za 100x100cm ili parabolic s tvog linka.
Ali sve ti je to tu negdje. Mnogo su skupi.
TheWriter
LEGENDA5.117 REP1%
→ Zmaj
TheWriterLEGENDA
feb 2015.
feb 2015.#6
Nije mi cena bitna iskreno samo da moje devojke uzivaju :) ne mogu da razumem odgovor koji si mi dao iskreno :D to je kao da si mi rekao milka od lomljenog lesnika ti je ok ali i ova od punog lesnika je full :) bez ikakve indicije da te naljutim kroz salu kazem. Taj sa linka mi lici na diamond verziju reflektora.
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
feb 2015.
feb 2015.#7
"adjust a wings" mi je viae za prostorije s nekoliko reflektora dakle puno biljaka, komercijala ata se ka~e. U prostoru metar za metar nemaa ata puno "adjust" odnosno podeaavat.
"Kocka" Hortline northstar je dimenzija 60x60 dakle idealna za 400w i 100x100cm, nema skoro niata rasipanja svijetla refleksija 97% dakle taj je dobar. Gore se mo~e montirati ventilator da izvla
i zrak i hladi lampu, pogledaj malo slike po netu.
Ovaj:
Parabolic je ok ali po meni niata specijalno. I ne svia mi se polo~aj ~arulje tako okomito.
feb 2015.
1 / 7
feb 2015.
feb 2015.