LEGACY
Pomoc
14 odgovora1,059 pregleda
Manijak
ISTRAŽIVAČ95 REP30%
→ Entuzijasta
ManijakISTRAŽIVAČ
okt 2010.
okt 2010.#1
Box 80x80x180,svetlo HPS 250W i sve ostalo imam,sada je na red dosla saksija. Koje velicine saksija su mi najbolje da kupim i koliko biljaka moze da stane u ovaj box?Unapred hvala!
bvana
POZNAVALAC1.006 REP45%
→ Ambasador
bvanaPOZNAVALAC
okt 2010.
okt 2010.#2
manijache sve ti zavisi od tehnike uzgoja , mozesh 1 a mozesh i 10 , od toga ti zavisi i kolike ce da budu
Manijak
ISTRAŽIVAČ95 REP30%
→ Entuzijasta
ManijakISTRAŽIVAČ
okt 2010.
okt 2010.#3
e ja se stvarno ne razumem,koliko ima tih tehnika? Ako bih imao dve biljke koje bi mi saksije bile dobre?
Avantura
ZMAJ15.881 REP
Manijak
ISTRAŽIVAČ95 REP30%
→ Entuzijasta
ManijakISTRAŽIVAČ
okt 2010.
okt 2010.#5
Pa jos ne znam. Mislio sam da uzmem bilo sta za pocetak da vidim kako mi ide sve ovo pa kasnije kada se dovoljno edukujem da probam nesto neobicno.Ako uzmem te 4 saksije od 12L sta mi je jos potrebno,jel trebaju jos neki dodatci? Kupio sam malu pumpu za vodu sa nekim kapljacima jel to ok za zalivanje?
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
mr.dr.SmokZMAJ
okt 2010.
okt 2010.#6
Brate
itanje majka zananja!
Evo ovdje
ea na
svaata https://forums.vutra.org/threads/3786-Zavreni-dnevnici-uzgoja
poz
Manijak
ISTRAŽIVAČ95 REP30%
→ Entuzijasta
ManijakISTRAŽIVAČ
okt 2010.
okt 2010.#7
Pogledao sam i stvarno ima svega i svacega ali ja sam toliko zbunjen svim ovim informacijama i samo se vrtim u krug.Ako nekog ne mrzi neka mi napise sta da kupim od saksija,rezervoara,zemlje,kuglica i svega sto treba za pocetak. Nije mi bitna cena vec samo da pocnem kako treba pa da posle sam mogu da menjam stvari.Ja imam malu pumpu za vodu i kapljace mozete ih videti na linku http://www.hidroponika.com/?id=8100c446d0e244165803c6b54e7c3400http://www.hidroponika.com/?id=74c0e17e67df962d52c43ae71aa75f5bPogledajte na sajtu www.hidroponika.com da li ima jos nesto sto bi mi odgovaralo jer tu mogu da porucim lako. Ja imam Box,svetlo,ventilaciju i tu pumpu. Puno bi mi pomoglo ako neko bude imao volje da mi napise.
okt 2010.
1 / 8
okt 2010.
okt 2010.