LEGACY
Coco vs Terra Canna
16 odgovora2,057 pregleda
anunnaki_
LEGENDA5.667 REP7%
→ Zmaj
anunnaki_LEGENDA
maj 2014.
maj 2014.#1
- Video sam da na forumu nena puno tema o coco uzgajanju, pa bih voleo malo vise da se informisem o tome.
- Naime, planiram da za sledeci grow probam Canna proizvode mada jos uvek nisam siguran da li da idem sa Coco Professional Plus ili Terra Professional Plus medijumom?
- Cannine aditive koje bih uzeo:
[*]Rhizotonic
[*]PK 13/14
[*]Canna Boost
[*]Cannazym
[*]Terra Vega
[*]Terra Flores
ili
[*]Coco A+B
- Zalivanje bih radio rucno (old school).
- Planiram jos neke inovacije za sledeci grow tipa LED Panel Grow Northern od 300w ali cekam da izbace u junu novu seriju sa Rebelima.
- Takodje cu verovatno preci na automatike kada potrosim menke...
- Sada zanima me da li cu coco morati da menjam svaki grow isto vazi i za zemlju?
- Da li su saksije od 11l odgovarajuce za coco?
imacu jos pitanja doci ce usput... :)
Himalaya
ZMAJ145.729 REP
HimalayaZMAJ
maj 2014.
maj 2014.#2
A zasto ne predjes na biocannu ako vec ides na njihove proizvode?
Recimo
BioVege
BioFlores
BioBoost
BioRhizo
BioTerra Plus(mozes je dva puta korisiti)
http://bio.canna-uk.com/products
A sto se tice GrowN panela morat ces dobro potegnuti u djep ako mislis da imaju na sebi Rebel module,jer je cijena jednog u prodaji 100funti.
anunnaki_
LEGENDA5.667 REP7%
→ Zmaj
anunnaki_LEGENDA
maj 2014.
maj 2014.#3
Razmisljao sam i da radim bio grow takodje ali ne znam koje su povoljnosti toga :)
sto se panela tice planiraju u junu-julu da izbace novi model panela sa rebelima kome ce cena biti slicna kao prethodnom modelu s tim sto ce imati rebele ugradjene tako da nece biti potrebe za naknadnim upgrejdom modula :)
Himalaya
ZMAJ145.729 REP
HimalayaZMAJ
maj 2014.
maj 2014.#4
Mene je najvise privuklo to da nema zajebancije oko ph,nema flusha a i bio je.Dosta mi je kemije u zivotu bilo :D
Nadam se da si u pravu sto se tice panela,gdje si dobio taj info!?
anunnaki_
LEGENDA5.667 REP7%
→ Zmaj
anunnaki_LEGENDA
maj 2014.
maj 2014.#5
Taj info mozes da nadjes na autoflower.net forumu posto oni saradjuju sa gn :)
anunnaki_
LEGENDA5.667 REP7%
→ Zmaj
6 REP12%
→ Istraživač
jul 2014.
jul 2014.#7
moze pomoc ..pitam se da li je protivzakonito prodavati Canna 13/14 ....? hteo sam da stavim na oglas .....ima drugar 10 l
Fukmondo
AMBASADOR3.140 REP47%
→ Legenda
maj 2014.
1 / 9
maj 2014.
jul 2014.