LEGACY
pomoc-programiranje digitalnog tajmera
12 odgovora5,556 pregleda
KICHBA
ISTRAŽIVAČ54 REP3%
→ Entuzijasta
KICHBAISTRAŽIVAČ
jun 2009.
jun 2009.#1
pozz,imam digitalni tajmer oznake somogyi 078 i izgubio sam fucking uputstvo za programiranje a odradio sam pc box i sad mi jos samo tajmer fali a ovako ga kao imam ali kao i da ga nemam,kao kad imas cigarete a masne lighter da ih zacadish,svaka ideja dobro dosla
Flegy
POZNAVALAC685 REP9%
→ Ambasador
FlegyPOZNAVALAC
jun 2009.
jun 2009.#2
1 - stisces MODE dok u dnu displaya ne pise AUTO
2 - stisnes PROG - prvi na redu ti je P01 paljenje (desno na displayu simbol "upaljene" zarulje
3 - ENTER
4 - namjestas kojim danima da se pali timer, one brojke na vrhu dispaya trepcu
5 - stisces SET dok ne osvijetli sve brojke od 1 do 7 (za sve dane u tjednu)
6 - ENTER
7 - namjestanje vremena ukljucivanja, stisces SET do 11 pa ENTER i tako isto i za minute
Za gasenje isto to, samo stisces PROG dok ne bude P01 sa prekrizenim simbolom zarulje u desnom kutu displaya sto oznacava da namjestas vrijeme gasenja.
Nadam se da sam uspio pomoci :icon_lol:
KICHBA
ISTRAŽIVAČ54 REP3%
→ Entuzijasta
KICHBAISTRAŽIVAČ
jun 2009.
jun 2009.#3
hvala ti flegy bas to mi je trebalo,sad samo da ga nariktam i pocnem gledati kako raste meri...
Flegy
POZNAVALAC685 REP9%
→ Ambasador
FlegyPOZNAVALAC
jun 2009.
jun 2009.#4
nema na cemu drago mi je da sam mogo pomoci :sun2: sam pisi ak trebas jos sta :sun2:
Talicni
AMBASADOR3.670 REP62%
→ Legenda
TalicniAMBASADOR
okt 2015.
okt 2015.#5
Pozdrav ljudi izgubio sam uputstvo za tajmer :fuck: ako neko moze da mi pomogne bio bih mu zahvalan Model TGE-6A Hvala unapred
jun 2009.
1 / 7
jun 2009.
okt 2015.