VUTRA
ForumUzgajanjeOpremaEnvirolite 125 w dual
LEGACY

Envirolite 125 w dual

12 odgovora2,416 pregleda

feb 2009.

#1
Dobar dan..... molim one koje znaju da mi objasne kakve su to 125 wattne ~arulje dual. Idem na mali grow box 65-70cm visine,probat u Scrog ,prvi uzgoj i ova lampa mi se ini idealnom za to. Ali fakat nigdje nema bilo kakve recenzije za tu lampu.... Please help....pozzz

feb 2009.

#2
To biti znacilo da lampa pokriva plavi(vegetacija

feb 2009.

#3
ok...zna i dosta mi je kao backup jedna spiralna atedna ~arulja sa ja im plavim spektrom za veg. i jedna u ja em crvenom spektru za cvjetanje.....a ja mislio revolucionarna ~arulja :vb_kez:(stupid)
mr. GuchoAMBASADOR

feb 2009.

#4
inae on ima ili 4 para tubi ili 6, pola je jedan spektar, pola drugi, vidjet ea kad upalia kako jedna strana naran asto crvena a druga plava
kitaISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#5
di se envirolite u ZG okolici mogu kupiti????

jun 2010.

#6
planiram growindoor ali jos nisam nasao sijalice. gde mogu naci te Envirolite 125w ili 200 w u srbiji a da nisu 30eura. u BG-u ima cfl na jednom mestu ali 125w=2500rsd ;200 w =3500rsd i to plavi spektar dok crveni je 2900rsd+200w kako sam ukapirao za nedelju dana citanja foruma trebalo bi mi bar 4 sijalica za 90x60x200 tako da je bas puno para za pocetak a ushtedeti na stuji dok 400 ili 600 HPS ili MH manje para za pocetak ali sam puko posle na struju
SimasZgAMBASADOR

jan 2011.

#7
ako je ` D V 90x60x200 na taj prostor HPS 400

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se