LEGACY
Envirolite 125 w dual
12 odgovora2,416 pregleda
40 REP80%
→ Istraživač
feb 2009.
feb 2009.#1
Dobar dan.....
molim one koje znaju da mi objasne kakve su to 125 wattne ~arulje dual. Idem na mali grow box 65-70cm visine,probat u Scrog ,prvi uzgoj i ova lampa mi se
ini idealnom za to. Ali fakat nigdje nema bilo kakve recenzije za tu lampu....
Please help....pozzz
0 REP0%
→ Istraživač
40 REP80%
→ Istraživač
feb 2009.
feb 2009.#3
ok...zna
i dosta mi je kao backup jedna spiralna atedna ~arulja sa ja
im plavim spektrom za veg. i jedna u ja
em crvenom spektru za cvjetanje.....a ja mislio revolucionarna ~arulja :vb_kez:(stupid)
mr. Gucho
AMBASADOR2.051 REP16%
→ Legenda
mr. GuchoAMBASADOR
feb 2009.
feb 2009.#4
inae on ima ili 4 para tubi ili 6, pola je jedan spektar, pola drugi, vidjet ea kad upalia kako jedna strana naran
asto crvena a druga plava
kita
ISTRAŽIVAČ99 REP33%
→ Entuzijasta
4 REP8%
→ Istraživač
jun 2010.
jun 2010.#6
planiram growindoor ali jos nisam nasao sijalice.
gde mogu naci te Envirolite 125w ili 200 w u srbiji a da nisu 30eura.
u BG-u ima cfl na jednom mestu ali 125w=2500rsd ;200 w =3500rsd i to plavi spektar
dok crveni je 2900rsd+200w
kako sam ukapirao za nedelju dana citanja foruma trebalo bi mi bar 4 sijalica za 90x60x200
tako da je bas puno para za pocetak a ushtedeti na stuji
dok 400 ili 600 HPS ili MH manje para za pocetak ali sam puko posle na struju
feb 2009.
1 / 7
feb 2009.
jan 2011.