LEGACY
E-40
22 odgovora1,756 pregleda
Visok rast
ISTRAŽIVAČ76 REP17%
→ Entuzijasta
Visok rastISTRAŽIVAČ
jan 2009.
jan 2009.#1
pozdrav.....
Prosao sam cijeli zg od savice do tresnjevke ali nigdje nisam mogao nac grlo E-40.
lipapromet - nemaju na lageru, Tez - prodaju samo lampe, Chipoteka - ne drze...
prosao sam jos par radnji s elektro materijalom i svi su me cudno gledali kad sam ih pitao.
Gdje kupiti?
trebalo bi mi dosta hitno jer sam nabavio sve ostalo( hps od 400, prigusnicu, propaljivac) a biljke su mi vec 5 dana u vegetativnoj fazi pod zaruljicom od 60w....
iznenadjujuce dobro napreduju ali ne zelim ih maltretirat pa.....
krasta-zg
POZNAVALAC837 REP26%
→ Ambasador
krasta-zgPOZNAVALAC
jan 2009.
jan 2009.#2
:sun2:vidim da si iz zagreba,neznam kak da ti objasnim ako znas di je bbs blizu savskog mosta,par metara od bbs-a ti je ogromni ducan s tim brijama,tamo imas..:costumed-smiley-027
Visok rast
ISTRAŽIVAČ76 REP17%
→ Entuzijasta
EXARP
POZNAVALAC1.275 REP75%
→ Ambasador
EXARPPOZNAVALAC
jan 2009.
jan 2009.#4
To bi treba imat svaki manji specijalizirani du
an sa elektro-opremon.
A imaa i Baumax, Pevec itd...
Baa mi
udno da nema nigdi...:sick:
Visok rast
ISTRAŽIVAČ76 REP17%
→ Entuzijasta
Visok rast
ISTRAŽIVAČ76 REP17%
→ Entuzijasta
Visok rastISTRAŽIVAČ
jan 2009.
jan 2009.#6
ajde ljudi pliz.... ko je iz zg ak ima grlo viska za prodat (samo previse volim svoje biljoze ) nek mi se javi na PM!!! molim admina da obrise ovo za par dana, tek toliko da se ne nagomilavaju gluposti
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
jan 2009.
jan 2009.#7
Ne mogu vjerovati da u ZG nema E-40 grlo ?!?!
Daj pogledaj u neki duan elektromaterijala, jednostavno MORAJU imati na lageru, ne znam, to je ko' da u pekari nemaju kruha ... WTF ?
krasta-zg
POZNAVALAC837 REP26%
→ Ambasador
krasta-zgPOZNAVALAC
jan 2009.
jan 2009.#8
:icon_arrow::icon_arrow::icon_arrow: Vec sam ti reko di imas sigurno,al dobro imas i tu http://www.gera.hr/?q=6&pps=74
Visok rast
ISTRAŽIVAČ76 REP17%
→ Entuzijasta
Visok rastISTRAŽIVAČ
feb 2009.
feb 2009.#9
@ rasta-zg
hehehe.... ne znam bas!!! tam pise zatvoreno radi preseljenja.... a nasao sam tamo kod zagrebcanke nasuprot credo banke!
20 REP40%
→ Istraživač
feb 2009.
feb 2009.#10
Neznam kako da nemaju to grlo nije mi jasno nikako.... ako negdje u ZG ima Elektrolux, pogledaj tu, mora biti, ja sam kupio u elektroluxu (doduse ne u zg)
40 REP80%
→ Istraživač
feb 2009.
feb 2009.#11
Grlo e 40 kupljeno prije pola sata u art rasvjeta tratinska 37 ...stanica prije/poslije remize preko puta videoteke Pauk ....36 kuna
40 REP80%
→ Istraživač
feb 2009.
feb 2009.#12
ja sam kupio pred tjedan dana u mar- miru (ferenscica), tj. iz lipaprometa, ali preko marmira jer lipapromet je veleprodaja..
jan 2009.
1 / 12
jan 2009.
feb 2009.