LEGACY
Žarulja štedna AIR CLEAN 22W E27
21 odgovora4,701 pregleda
M_wEeDmAn_88
POZNAVALAC654 REP6%
→ Ambasador
M_wEeDmAn_88POZNAVALAC
apr 2008.
apr 2008.#2
a mene zanima da li si mozda procitao ovo :popworm: :
http://forums.vutra.org/oprema-za-unutrasnji-uzgoj/1152-neonske-i-fluoroscentne-sijalice-tehnicke-karakteristike-5.html
http://forums.vutra.org/oprema-za-unutrasnji-uzgoj/1151-metal-halide-mh-sijalice-tehnicke-karakteristike.html
http://forums.vutra.org/oprema-za-unutrasnji-uzgoj/1150-high-pressure-sodium-hps-sijalice-tehnicke-karakteristike.html
ganjaPeople
ISTRAŽIVAČ170 REP80%
→ Entuzijasta
ganjaPeopleISTRAŽIVAČ
apr 2008.
apr 2008.#5
možeš, mislim naišao sam po icmagu na neke grow-ove sa takvim lampama koje ubijaju mirise... neznam točno kako su se teme zvale niti koliko je to funkcioniralo al pošto vidim da imaš vezu na net malo surfaj po stranim forumima pa kad saznaš nešto vrati se na vutra.org i napiši što si naučio.
11 REP22%
→ Istraživač
apr 2008.
apr 2008.#7
Malo sam googlao i nasao sam specifikacije te zarulje...
1.Specifications:
Product:Anion lamp Model:ES-001
Voltag:100V -240V Wattage:9-20W
Lighing color: Day light or warm light
2.Features&Benefits:
1)High utility`Pure-Anion-Lamp`that has no defects.
2)Pure anion 1,000,000counts/cc at 1m distance.
3)No Ozone &Nox generated.
4)Gives fresh&comfortable anion mood just like walking in the forest.
5)Atopic dermatitis&asthma therapy effect by pure anion.
6)Enhance learning concentration effect.
7)Deodorizing (cigarette,food and washroon odors,et...)
8)Plants growth promotion effect.
9)Air purifying,disinfecting&antibacterial activities in indoor.
10)Overcome technical limit encountered up to now.
I na 420 magazine forumu sam nesto o njoj nasao:)
http://www.420magazine.com/forums/grow-supply-product-reviews/74891-air-cleaning-cfls-what-do-you-think.html
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
gloss_zelenkyAMBASADOR
jun 2008.
jun 2008.#10
Laidback, aj reci jesi isprobao i jel radi? :)
Pogotovo što se tiče mirisa
:maryjane:
doomer
LEGENDA10.053 REP51%
→ Zmaj
doomerLEGENDA
jul 2008.
jul 2008.#12
Zbog sira : D
Da ih naredam 20 komada pa mozda pokrijem 1m2 u vegetaciji ? no thx : )
20w = katastrofa, stoner ima reflektor s 2x 55w cfl + 2x 24w fluo a ja imam reflektor s 65w cfl,
to su minimale za dizat klonove 1 - 2 biljke vege i tak, ja osobno to imam samo dok su fetusi kasnje odma idu na 250w MH i to 2 - 3 biljke, ovo 20w zaboravi pizdarija za djecu
doomer
LEGENDA10.053 REP51%
→ Zmaj
doomerLEGENDA
jul 2008.
jul 2008.#17
i to sve vec imas napisano,
sve ovisi gdje zivis bla bla > : )
btw 150w u kuciste je pro, na netu ima takvih da ti pamet stane od kvalitete i cijene : )
evo jednog linka : http://www.homegrown-hydroponics.com/lapccotogrbo.html
tu je zanimljivo da doticni rade s 125w cfl : )
mislim da je nema za kupit u hrv ili ex YU
doomer
LEGENDA10.053 REP51%
→ Zmaj
doomerLEGENDA
jul 2008.
jul 2008.#19
lipa promet oduvijek ^^ , son t pia plus 50w, 70w, 100w, 150w, 250w, 400w, 600w, 1000w,
takodjer son t plus, i jos slicnih inacica tipa son t pro
ili sylvania kalisto se zove ducan al ja nebi uzimo od njih zarulju za cvjetanje od njih imam 250w metal halide.
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
gloss_zelenkyAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#20
Ja imam HPS Sylvaniu 70W... isto se radi u Belgiji,a razlika je 500-1000 lumena
između nje i Phillipsa (u korist phillipsa).
Mislio sam uzeti i MH,ali sam skužio da su lampe u rasponu 3000-4500K,a to kao
nije dobro :)
:maryjane:
doomer
LEGENDA10.053 REP51%
→ Zmaj
doomerLEGENDA
jul 2008.
jul 2008.#22
ja imam ideju kako cu pokusat 150w pc box pokrenut al sve u svoje vrijeme. rijesenje slicno cooltubeu samo malo improvizirano.
e, ja sam imo sylvania 250w mh 4400K ja mislim al mi je ispala iz djepa nedavno i razbila se, ne stvarno dobro se razvijaju bolje nego hps samo jel kazes da ova od sylvanie i nije bas neka a, ima boljih ? 6400k i te sheme ili ? sad cu mozda uzet philipps.
apr 2008.
1 / 22
apr 2008.
jul 2008.