VUTRA
ForumUzgajanjeOpremaŽarulja štedna AIR CLEAN 22W E27
LEGACY

Žarulja štedna AIR CLEAN 22W E27

21 odgovora4,701 pregleda

apr 2008.

#1
Pozdrav svima! Zanima me je li se isplati stavit štednu žarulju sa ionizatorom zraka u pc growbox? Evo vam link... http://www.chipoteka.hr/www_new/modules/moduli/shop/product.php?sifra=8020809045
M_wEeDmAn_88POZNAVALAC

apr 2008.

#2
a mene zanima da li si mozda procitao ovo :popworm: : http://forums.vutra.org/oprema-za-unutrasnji-uzgoj/1152-neonske-i-fluoroscentne-sijalice-tehnicke-karakteristike-5.html http://forums.vutra.org/oprema-za-unutrasnji-uzgoj/1151-metal-halide-mh-sijalice-tehnicke-karakteristike.html http://forums.vutra.org/oprema-za-unutrasnji-uzgoj/1150-high-pressure-sodium-hps-sijalice-tehnicke-karakteristike.html
rasmcAMBASADOR

apr 2008.

#3
A šta je to ionizator zraka?
TarkiPOZNAVALAC

apr 2008.

#4
To ti ionizira zrak Kad je zrak ioniziran u njemu mogu zivit samo biljke al ne i ljudi. Tak da je to opasna brijica. ponekad zivotinje prezove al rijetko kad
ganjaPeopleISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#5
možeš, mislim naišao sam po icmagu na neke grow-ove sa takvim lampama koje ubijaju mirise... neznam točno kako su se teme zvale niti koliko je to funkcioniralo al pošto vidim da imaš vezu na net malo surfaj po stranim forumima pa kad saznaš nešto vrati se na vutra.org i napiši što si naučio.

apr 2008.

#6
sta ionizator nemaju klima uredaji? kako onda ljudi nemogu zivjeti u ioniziranom prostoru?

apr 2008.

#7
Malo sam googlao i nasao sam specifikacije te zarulje... 1.Specifications: Product:Anion lamp Model:ES-001 Voltag:100V -240V Wattage:9-20W Lighing color: Day light or warm light 2.Features&Benefits: 1)High utility`Pure-Anion-Lamp`that has no defects. 2)Pure anion 1,000,000counts/cc at 1m distance. 3)No Ozone &Nox generated. 4)Gives fresh&comfortable anion mood just like walking in the forest. 5)Atopic dermatitis&asthma therapy effect by pure anion. 6)Enhance learning concentration effect. 7)Deodorizing (cigarette,food and washroon odors,et...) 8)Plants growth promotion effect. 9)Air purifying,disinfecting&antibacterial activities in indoor. 10)Overcome technical limit encountered up to now. I na 420 magazine forumu sam nesto o njoj nasao:) http://www.420magazine.com/forums/grow-supply-product-reviews/74891-air-cleaning-cfls-what-do-you-think.html
doomerLEGENDA

apr 2008.

#8
glupost od zarulje.....
LaidbackPOZNAVALAC

jun 2008.

#9
Zbog cega?
gloss_zelenkyAMBASADOR

jun 2008.

#10
Laidback, aj reci jesi isprobao i jel radi? :) Pogotovo što se tiče mirisa :maryjane:
LaidbackPOZNAVALAC

jun 2008.

#11
Nisam sto se tice mirisa, jer mi nista trenutno ispod svjetla ne smrdi :) Ali guta dim... Morat cu nabaciti jednu seansu dobrog napusavanja, pa da vidim koliko moze dima rijesit :)
doomerLEGENDA

jul 2008.

#12
Zbog sira : D Da ih naredam 20 komada pa mozda pokrijem 1m2 u vegetaciji ? no thx : ) 20w = katastrofa, stoner ima reflektor s 2x 55w cfl + 2x 24w fluo a ja imam reflektor s 65w cfl, to su minimale za dizat klonove 1 - 2 biljke vege i tak, ja osobno to imam samo dok su fetusi kasnje odma idu na 250w MH i to 2 - 3 biljke, ovo 20w zaboravi pizdarija za djecu
LaidbackPOZNAVALAC

jul 2008.

#13
A covjek pita vezano za pc grow box... 23w 1600lm, vise lm od bilo koje 23w cfl-ke

jul 2008.

#14
AjoOj. U tim trenucima nećeš ništa previše vidit a kamoli namirisat...
doomerLEGENDA

jul 2008.

#15
u kuciste takodjer 75w/150w hps > : D
LaidbackPOZNAVALAC

jul 2008.

#16
75 jos da sa dobrim hladjenjem, ali gdje ces nac hps 75w? :)
doomerLEGENDA

jul 2008.

#17
i to sve vec imas napisano, sve ovisi gdje zivis bla bla > : ) btw 150w u kuciste je pro, na netu ima takvih da ti pamet stane od kvalitete i cijene : ) evo jednog linka : http://www.homegrown-hydroponics.com/lapccotogrbo.html tu je zanimljivo da doticni rade s 125w cfl : ) mislim da je nema za kupit u hrv ili ex YU
LaidbackPOZNAVALAC

jul 2008.

#18
Nisam bas naletio na pc grow box sa 150w - ajd ako nadjes, postaj link 125w cfl, cak i 200w cfl mozes kupiti na kanabis.org Ali kad bi si uspio naci 75w hps negdje, to bi bio pogodak
doomerLEGENDA

jul 2008.

#19
lipa promet oduvijek ^^ , son t pia plus 50w, 70w, 100w, 150w, 250w, 400w, 600w, 1000w, takodjer son t plus, i jos slicnih inacica tipa son t pro ili sylvania kalisto se zove ducan al ja nebi uzimo od njih zarulju za cvjetanje od njih imam 250w metal halide.
gloss_zelenkyAMBASADOR

jul 2008.

#20
Ja imam HPS Sylvaniu 70W... isto se radi u Belgiji,a razlika je 500-1000 lumena između nje i Phillipsa (u korist phillipsa). Mislio sam uzeti i MH,ali sam skužio da su lampe u rasponu 3000-4500K,a to kao nije dobro :) :maryjane:
BrenerPOZNAVALAC

jul 2008.

#21
Sto ce mu 75 HPS kad ona daje oko 7000 lumena dok 125w envirolite (CFL) daje 11000 Prednosti ima CFL-ka
doomerLEGENDA

jul 2008.

#22
ja imam ideju kako cu pokusat 150w pc box pokrenut al sve u svoje vrijeme. rijesenje slicno cooltubeu samo malo improvizirano. e, ja sam imo sylvania 250w mh 4400K ja mislim al mi je ispala iz djepa nedavno i razbila se, ne stvarno dobro se razvijaju bolje nego hps samo jel kazes da ova od sylvanie i nije bas neka a, ima boljih ? 6400k i te sheme ili ? sad cu mozda uzet philipps.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se