LEGACY
Gro-lux visokotlačne natrijeve sijalice...
14 odgovora3,988 pregleda
38 REP76%
→ Istraživač
avg 2007.
avg 2007.#1
Htjeo sam vas pitat jel se ko susreto s gro-lux sijalicama one su sijalice posebo napravljene za profesionalnu upotrebu u staklenicima i botani
kim vrtovima ima 20 posto ja
i isijavanje i kombinirana je tako da radi u spoju 20%MH i 80%HPS tako da ima idealno isijavanje plavog i crvenog spektra pa se s njima mogu dobiti super rezultati od po
etka do kraja uzgoja i recimo komplet od 1 sijalice 400 watta priguanice i propaljiva
a koata recimo 450 kuna tako da nije ni neato posebno preskupa pa eto ko je imao iskustva molim da napiae kakva...hvala unaprijed!
Stoner
LEGENDA5.558 REP6%
→ Zmaj
StonerLEGENDA
avg 2007.
avg 2007.#2
ja sam imao dobra iskustva no ne sa GROLUX ali isti princip samo ato je PHILIPS SON-t AGRO 423 W , 23 W plavog spektra i mogu samo rei najbolje .
Inq
AMBASADOR2.606 REP32%
→ Legenda
InqAMBASADOR
avg 2007.
avg 2007.#3
Ovde se pominju green power: http://forums.vutra.org/oprema-za-unutrasnji-uzgoj/1195-son-t-pia-greenpower-400-600-w.html
Cini mi se da je bila tema o Gro-lux HPS-u :| Ali ne mogu naci.
Sve to sto si napisao silent je uglavnom tacno. Ceo grow sa jednom sijalicom uz dobre rezultate.
richsmoke
AMBASADOR2.287 REP22%
→ Legenda
richsmokeAMBASADOR
sep 2007.
sep 2007.#4
Posto sam osobno napravio cijeli grow samo sa GROLUX lampom (Sylvania HPS GROLUX 400) mogu reci da sam uocio neke stvari, mada to mozda nema veze samo s lampom.
1. Vegetacija mi je trajala 2 mjeseca, sporo su rasle... posto se za vegetaciju preporuca MH lampa, to moze biti uzrok sporog rasta, ali i neodgovarajuca zemlja je mozda i bitniji uzrok.
2. Cvjetanje je proslo odlicno, i biljke su odlicno napredovale.
Ipak razmisljam o kupovini MH lampe za fazu vegetacije.
8 REP16%
→ Istraživač
sep 2007.
sep 2007.#5
zakaj nitko ne napiae koje su stvari naj za svaku fazu rasta? koju zemlju,koja gnojiva,koja lampa,kakva voda? what is the best of the best?:signs054:
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
b r a i n c h i pAMBASADOR
sep 2007.
sep 2007.#6
zato sto je ovo tema o zaruljama (ovakve blesave postove brisem uskoro)
Bezze_Sa
AMBASADOR4.416 REP83%
→ Legenda
Bezze_SaAMBASADOR
sep 2007.
sep 2007.#7
Ma ata uskoro, odmah haveru.... + kazni ga, ja sam ve za druge stvari....
On izgleda nema pojma gdje je dosao... a ni komp. koristiti kako treba (o
igledno....),
8 REP16%
→ Istraživač
avg 2007.
1 / 8
avg 2007.
sep 2007.