LEGACY
Problem balast ili što...
20 odgovora1,501 pregleda
Jpasalic
ISTRAŽIVAČ109 REP39%
→ Entuzijasta
JpasalicISTRAŽIVAČ
feb 2016.
feb 2016.#1
Pozdrav svima, imam problem!
Slo~io sam sve, kupio Lumatek digitalni balast 600w, unutra je 600w Silvana dual spektar ~arulja i od 5 dana ve sad mi je Jam 3 u ~arulju.
U
emu je kvaka... Svaka ~arulja pobijeli i naravno ne radi.
Molim pomo.
Hvala momci
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
feb 2016.
feb 2016.#2
Probaj joa jednu lampu na nekom drugom osigura
u...tj dovodu struje ili reklamiraj balast.
Jpasalic
ISTRAŽIVAČ109 REP39%
→ Entuzijasta
JpasalicISTRAŽIVAČ
feb 2016.
feb 2016.#3
Da to u probati...
Dali je mo~da problem ato nisam spojio masu?
Samo sam ju odrezao i izolirao.
Avantura
ZMAJ15.881 REP
Jpasalic
ISTRAŽIVAČ109 REP39%
→ Entuzijasta
JpasalicISTRAŽIVAČ
feb 2016.
feb 2016.#6
Na 600 naravno... Nisam
ak niti iaao na super lumen nego na 600...
Da... Uzemljenje nisam spajao... }ica je izolirana samo i bok.
0 REP0%
→ Istraživač
nov 2017.
nov 2017.#7
pozdrav ljudi. da li je normalno da balast kad je ukljucen konstantno baca malu struju na uzemljenje?
0 REP0%
→ Istraživač
dec 2017.
dec 2017.#9
auu. 2 balasta kupio u hidroponici, pre mesec dana. i jedan i drugi bacaju slabu struju na uzemljenju. zlo i naopako
Kajzla
LEGENDA6.135 REP11%
→ Zmaj
KajzlaLEGENDA
jan 2018.
jan 2018.#10
Zavisi kako si spojio uzemljenje. Normalno je da malo zasmercuje. Da uzmes da izmeris napon na uzemljenju, pokazace ti 50V. Ja nikada ne vezujem uzemljenje.
0 REP0%
→ Istraživač
feb 2016.
1 / 11
feb 2016.
jan 2018.