VUTRA
ForumUzgajanjeOpremaHPS komplet 25€ (Prodaje haver HITNO) novo!!! - garancija ako treba!
LEGACY

HPS komplet 25€ (Prodaje haver HITNO) novo!!! - garancija ako treba!

14 odgovora2,005 pregleda
Bezze_SaAMBASADOR

sep 2009.

#1
Prijatelj mi prodaje komplet 400W set HPS (Philipsova) nije nikad montirana (komplet) - nova!!! Nije radila ni 1h kad se sve skupi zajedno (samo sklopljeno sa prigušnicom i sa grlom) Hitno je ovom haveru žuri mu se pravo, a daje je pravo jeftino 50km. (25€) komplet!!!! pa požurite, info na pp

sep 2009.

#2
bi li mi to moga poslati u RH ? i kolika bi bila poatarina, carina, ako si iz druge zemlje..
DinsENTUZIJASTA

sep 2009.

#3
vec sam ja poslao PM da bi to kupio...
Bezze_SaAMBASADOR

sep 2009.

#4
Zaboravio sam naglasiti - SAMO Sarajevo & bli~a okolina (ili ako je neko u ZE, il' drugi grad) pa ako mu se isplati nek sjedne na autobus i do SA, jer hou prije preuzimanja, da "potencijalni" kupac proba sve fino.... Nisam joa dodao da nema reflektora, tj. ima neki bezze lim, ali nije to TO i mislim da ga je bacio

sep 2009.

#5
ateta ato nema takve AKCIJE uRH !!!
Bezze_SaAMBASADOR

sep 2009.

#6
Ne kontam kako mislia "akcije".... pa valjda ima i u HR da neko prodaje.... doduae ovaj je htio da uzgaja, ali kao i 90% raje - nema strpljenja, tako da je puaio listove, i vidio sam da nema niata od njega - tako i prestao sam mu "pomagati" koliko sam mogao... sad je on na "hemiji" - pa mu trebaju monete, lagano je po eo iznositi (pa lampa-lampa, polako doi e i ostalo na red) stvari iz kue i prodavati. Pokuaao sam ga fakat izvui, tj. sa heptanonom, ali vidim da nije on joa sa sobom sve raskrstio... tako da po~urite, ja da nemam 2x400 komplet, uzeo bih prvi, ali nemam gdje sa njom!!! Jah' i meni (fol ato me zna) i za 35km (taman za 1g)..... c c c c c c }ao mi ga je, nije loa lik....ali gudra ga uzima pod svoje lagano ali sigurno

sep 2009.

#7
Mjenjam HPS 150w za prigusnicu od 400w

sep 2009.

#8
zaboravi napomenuti sto je jako,jako bitno da je nova nije ni jednom upaljena PHILIPS

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se