LEGACY
HPS komplet 25€ (Prodaje haver HITNO) novo!!! - garancija ako treba!
14 odgovora2,005 pregleda
Bezze_Sa
AMBASADOR4.416 REP83%
→ Legenda
Bezze_SaAMBASADOR
sep 2009.
sep 2009.#1
Prijatelj mi prodaje komplet 400W set HPS (Philipsova) nije nikad montirana (komplet) - nova!!! Nije radila ni 1h kad se sve skupi zajedno (samo sklopljeno sa prigušnicom i sa grlom)
Hitno je ovom haveru žuri mu se pravo, a daje je pravo jeftino 50km. (25€) komplet!!!!
pa požurite, info na pp
17 REP34%
→ Istraživač
sep 2009.
sep 2009.#2
bi li mi to moga poslati u RH ? i kolika bi bila poatarina, carina, ako si iz druge zemlje..
Dins
ENTUZIJASTA254 REP14%
→ Poznavalac
Bezze_Sa
AMBASADOR4.416 REP83%
→ Legenda
Bezze_SaAMBASADOR
sep 2009.
sep 2009.#4
Zaboravio sam naglasiti - SAMO Sarajevo & bli~a okolina (ili ako je neko u ZE, il' drugi grad) pa ako mu se isplati nek sjedne na autobus i do SA, jer hou prije preuzimanja, da "potencijalni" kupac proba sve fino....
Nisam joa dodao da nema reflektora, tj. ima neki bezze lim, ali nije to TO i mislim da ga je bacio
Bezze_Sa
AMBASADOR4.416 REP83%
→ Legenda
Bezze_SaAMBASADOR
sep 2009.
sep 2009.#6
Ne kontam kako mislia "akcije".... pa valjda ima i u HR da neko prodaje.... doduae ovaj je htio da uzgaja, ali kao i 90% raje - nema strpljenja, tako da je puaio listove, i vidio sam da nema niata od njega - tako i prestao sam mu "pomagati" koliko sam mogao... sad je on na "hemiji" - pa mu trebaju monete, lagano je po
eo iznositi (pa lampa-lampa, polako doi e i ostalo na red) stvari iz kue i prodavati. Pokuaao sam ga fakat izvui, tj. sa heptanonom, ali vidim da nije on joa sa sobom sve raskrstio... tako da po~urite, ja da nemam 2x400 komplet, uzeo bih prvi, ali nemam gdje sa njom!!! Jah' i meni (fol ato me zna) i za 35km (taman za 1g)..... c c c c c c
}ao mi ga je, nije loa lik....ali gudra ga uzima pod svoje lagano ali sigurno
sep 2009.
1 / 8
sep 2009.
sep 2009.