VUTRA
ForumUzgajanjeOpremaNapajnje od kompa-misljenje i pomoc!
LEGACY

Napajnje od kompa-misljenje i pomoc!

18 odgovora1,387 pregleda
BlekFogPOZNAVALAC

apr 2009.

#1
Dakle, uz malo razmisljanja dosa sam na sljedecu ideju...imam napajanje koje je pokvareno, neki dio u njemu, tj. nije bitno ali ona dva utikACA sta vire iz napajanja na ciji dio dolazi kabael od napona(struje) i monitora mi rade pa sam si zamislio sljedece: izbaciti sve iz napajanja osim ta dva utikaca, konektora ili kako se vec zove ...(radi se o pc growu tako da napajanje ostaje u pc kucistu, samo da malo pojasnim) i na njega spojiti kabel koji se nalazi u kucistu i na koji su spojene zarulje....evo lsika da malo pojasnim: Sliku sam editovao na laptopu bez misa pa molim za razumjevanje:ohno: ta kad bi spojia to sve onda bi uzeo kabel od kompa za napajanje(onaj debeli crni) te ga jedan dio usteka u one utikace sta su ostali na napajanju a drugi dio u struju! Pa me zanima bi li to sve radilo ako ste me skuzili ili??? Molit cu brz odg. jer nemogu docekati da spojim jos tu struju i da bacim sve u pogon
poljoprivrednik*ENTUZIJASTA

apr 2009.

#2
Sve je to super i moze ali za pc grow to napajanje zauzima mnogo mesta... i ja sam tako prvo mislio pa sam uzeo adapter
BlekFogPOZNAVALAC

apr 2009.

#3
nece zauzeti prostor jer cu ga otpilati ili da ti pojasnim ostavit cu samo onaj prednji dio na kojem su utikaci/konektori te ga zasarafiti i to je to, ostat ce mi vec spomenuto a ostatak napajanja mi nece strsiti i zauzimati prostor u pc boxu jer ga nece ni biti:sun2: ups di je nesta od poljoprivrednika post???? mozda sam ga slucajno izbrisa:ohno:
BeyondLEGENDA

apr 2009.

#4
zaat nebi radilo? ...ako pravilno spojia
mili28ISTRAŽIVAČ

apr 2009.

#5
radit ce samo pazi na spoj da nigdje ne dodiruje ku iste.sto ces sa ventovima?
gargamelPOZNAVALAC

apr 2009.

#6
nesto slicno sam ja napravio, ali za susaru, ne za box...
BlekFogPOZNAVALAC

apr 2009.

#7
e tako i ja planiram napraviti samo nesto jednostavnije, ali ovo kako si izreza maticnu i ubacija je u ove utore je predobro, upravo sam i ja tako mislija samo okolo zicam maticnu :rofl:

apr 2009.

#8
@blek nemas pojma kakvu si mi ideju sad dao :bis:ja imam napajanje koje radi 100% i ne treba mi ni za k....samo mi smeta po kuci :crash: napravicu posebno na boxu (sa spoljne strane) drzac i nakaciti napajanje a na njega povezati ne samo lampe nego i ventove posto napajanje ima originalne izlaze za vantilatore, taman da se ne zajebavam sa adapterima i silnim kablovima po stanu
BlekFogPOZNAVALAC

apr 2009.

#9
hahaehehe aj lipo da sma i ja nekome dao ideju za grow...ma bitno je samo razmisljati i kombinirati jer po kuci iman toliko stvari koje mi nebi ni pale na pamet bez razmisljanja i kombiniranja...
gargamelPOZNAVALAC

apr 2009.

#10
pa nije ovo nista komplicirano.. malo izolirke i malo flekserice..... xexe maticnu bilo lakse izrezat nego skidat svih 9 sarafa... :rofl:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se