LEGACY
VI PITATE , SNAIL shop ODGOVARA !!!
38 odgovora4,196 pregleda
7 REP14%
→ Istraživač
okt 2011.
okt 2011.#1
U ovoj temi mo~ete postaviti sva pitanja vezana za grow opremu, gnojiva ili bilo ato drugo vezano za SNAIL shop.
Dali ste kupili grow box i imate problema sa sastavljanjem ili vas mu
i vaa novi Hydro sustav, koliko gnojiva, kada, kako, zaato ???
Koja gnojiva sti~u, koja oprema je najnovija na tr~iatu.... sve to mo~ete saznati ovdje .
Pitanja oko nagradnih igara i nagrada takoer mo~ete ostaviti u ovoj temi.
Vi pitate, mi odgovaramo.
Snail shop Hrvatska ; Haze
7 REP14%
→ Istraživač
okt 2011.
okt 2011.#2
Novo u SNAIL Shopu
GHE BIO ORGANIC LINJA---http://gb.eurohydro.com/general_organics.html( 85,00KN )
GHE HYDRO SUSTAVI ---aquafarm et waterfarm : an excellent introduction to hydroponics ( 415,00KN)
Smeh
ENTUZIJASTA221 REP5%
→ Poznavalac
SmehENTUZIJASTA
okt 2011.
okt 2011.#3
Zanima me imate zarulju HPS 150 w faza VEGETACIJE
vasa adresa u osijeku
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
derataur
POZNAVALAC684 REP9%
→ Ambasador
dr.manijak
AMBASADOR2.536 REP30%
→ Legenda
dr.manijakAMBASADOR
okt 2011.
okt 2011.#6
Da li mogu ovo da uzmem za onih 20e od 3 nagrade?
SnailShop.com.hr - Prvi pravi hrvatski online GrowShop!
Poslao sam i mal ali mozda ovde dobijem brzi odgovor.
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
okt 2011.
okt 2011.#7
CFL-ke od 23W (od 20 do 30 moze).... poato su i dal ih ima, jer sam vidio samo ove jake a to mi ne treba.....
rijeka
bozga
LEGENDA8.043 REP30%
→ Zmaj
bozgaLEGENDA
okt 2011.
okt 2011.#8
Jel' viae stigao taj aiamiaji guano?! Ve viae od pola godine
ekam.....
Da li planirate nabaviti neke dobre supstrate?
Oe li bit za nabavit kod vas vermikulita/perlita?
Trebam Mycorrhize takoer.
Sve kaj sam trebao za grow - toga u growshopu nema.... :rofl:
iSensation
ZMAJ21.472 REP
iSensationZMAJ
okt 2011.
okt 2011.#9
Da li imate 70W HPS sa svom pripadajucom opremom? I posto ako da?
Ostale su mi sve prejake... Dalje necu pitati, kolega bozga postavio neka pitanja umjesto mene. :-)
Samo jos nesto, kad sam jednom prilikom dosao u VZ snail, uzas, jad i bijeda. Nekoliko bongova (preskupih naravno) i tako nesto rizla i slicne *****rije, a djelatnik se nije ni potrudio nesto prodatim, a ja na polici nista nisam vidio.... Gdje vam je oprema za pogledat???
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
okt 2011.
okt 2011.#10
samo da ka~em da je samo 1 DA kliknut...
jel zbilja mislia pomo, ili je ovo samo marketing?
7 REP14%
→ Istraživač
okt 2011.
okt 2011.#11
Na ~alost 250w je naj ni~e -
Hrvatske republike 43
Zato ato naru
ujemo komplete grow opreme , a nemam nikakav box dovoljno malen za HPS 70 W ILI 150 w.
Da ukoliko si dobio na nagradnoj igri ,mo~ea pokupiti svoju nagradu u svim Snail shopovima osim u V} jer oni ne dr~e grow opremu .
Nema nikakvog smisla da mi dr~imo te ~arulje kada ih ima u svakom duanu .
Nije, jbg doala su druga organska gnojiva .
Ne planiramo dr~ati supstrate niti zemlju u skoroj budunosti
Nee
Imamo benificijalne bakterije .
Nemamo niata ispod 250w trenutno .
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
okt 2011.
okt 2011.#12
nije u vezi sa opremom, nego zanima me zaato na vaaoj web stranici nemogu otvoriti ono majice & acc i galerija.... nemogu nigdje vidit ponudu bongova...
derataur
POZNAVALAC684 REP9%
→ Ambasador
derataurPOZNAVALAC
okt 2011.
okt 2011.#13
zasto se u grow shopu ne prodaju sjemenke?...nisu valjda one ilegalne s obzirom da je postotak stetnih tvari 0%?
Sekach
AMBASADOR2.134 REP18%
→ Legenda
derataur
POZNAVALAC684 REP9%
→ Ambasador
derataurPOZNAVALAC
okt 2011.
okt 2011.#15
reko ako susjedi janezi mogu pa zasto mi ne al zaboravih da su oni europa naspram nas
El_Vato
ENTUZIJASTA278 REP20%
→ Poznavalac
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
nov 2011.
nov 2011.#17
vec sam mislio napisat al me bilo sram al sad cu napisat:
vi pitate, snail shop zaje'ava...
xD nhf naravno
derataur
POZNAVALAC684 REP9%
→ Ambasador
Minka-pinka
AMBASADOR3.080 REP45%
→ Legenda
okt 2011.
1 / 20
okt 2011.
apr 2012.