LEGACY
Uticnica.??
10 odgovora1,122 pregleda
IamLegend
ENTUZIJASTA305 REP26%
→ Poznavalac
IamLegendENTUZIJASTA
okt 2010.
okt 2010.#1
Pripremam box koji je na pola puta do kraja, zanima me koliko wati mogu spojiti na jednu uticnicu.?
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
okt 2010.
okt 2010.#2
standardna ku
na suko uti
nica je deklarirana na 16A (zna
i moa spojit troailo do 3500W), piae ti na uti
nici
IamLegend
ENTUZIJASTA305 REP26%
→ Poznavalac
Optimus
ISTRAŽIVAČ98 REP32%
→ Entuzijasta
OptimusISTRAŽIVAČ
okt 2010.
okt 2010.#4
Mo~e i mnogo viae, samo pazi na produ~ni, ako stavia neki slabi ode sve u pm :D
Punxer
ENTUZIJASTA574 REP94%
→ Poznavalac
PunxerENTUZIJASTA
okt 2010.
okt 2010.#5
Uglavnom ako uzgajas u boxu mozes sve pospajat na jednu uticnicu, ne vjerujem da mozes unutra potrpati toliko toga da se nesto dogodi
IamLegend
ENTUZIJASTA305 REP26%
→ Poznavalac
IamLegendENTUZIJASTA
okt 2010.
okt 2010.#6
Radim na PC BIG TOWER boxu. Planirao sam ga gurnuti u dio gdje mi je vec spojen moj pc, ali tamo mi je jedna uticnica samo, I na nju je spojen pc, printer, dsl, telefon. monitor. Pa mi je bila malo frka oko toga dali mogu na nju jos nadodati box sa tri venta i 4 cfl od 23 wata. morat cu kupiti jos jedan produzni i to je to.
okt 2010.
1 / 6
okt 2010.
okt 2010.