LEGACY
Opet spajanje HPS
10 odgovora2,884 pregleda
Triptico
ISTRAŽIVAČ78 REP19%
→ Entuzijasta
TripticoISTRAŽIVAČ
nov 2009.
nov 2009.#1
Pozdrav svima, nakon tjedan dana trazenja hps po splitu napokon sam je nasao (inel d.o.o, ulica aibenska 9) ali sad imam problem sa spajanjem. Ve se satima mu
im i nikako pa mi triba vaaa pomo. Ve sam prije spajao hps od 400w i nisam imao problema ali s ovom ne ide nikako. Da ne bi rekli
itaj i pretra~uj forum, proba sam sve mogue sheme koje sam naaao ovdje na forumu i nijedna ne radi. Joa sam probavao milijun kombinacija i jedino se
udim da me joa struja nije spucala a ni ~arulja nikako da eksplodira. Izgleda da sam dobio neku glupu priguanicu, proizvoa
je est iz apanjolske i mislim da nju ne spajam dobro. Propaljiva
je philipsov i isti kao i veina na koje sam naletio kopajui po forumu. }arulja je te~ HPS 150W, grlo E40.
Evo slike dijelova i jedna slika skupa pa neka mi neko na njoj iscrta spojeve, zahvaljujem unaprijed.
Triptico
ISTRAŽIVAČ78 REP19%
→ Entuzijasta
TripticoISTRAŽIVAČ
nov 2009.
nov 2009.#2
Da vas preduhitrim, problem je rijeaen yeaaaaaa. Nakon sati i sati neuspjeanog kombiniranja ~ica puka san na ~ivce i otiaa u Inela di san kupija sviu. Tip je nakon par pokuaaja spajanja sku~ija da philipsov propaljivac ne paae na elt priguanicu. Uzeja je neki drugi, vosloh schwabe propaljiva
i samo ga zaminija i odma nas je obasjala svjetlost. Tako da ako netko ima sli
an problem, mogue je izmeu ostalog i to da priguanica i propaljiva
ne odgovaraju jedno drugom.
NoTrippin
AMBASADOR1.958 REP13%
→ Legenda
NoTrippinAMBASADOR
nov 2009.
nov 2009.#3
Meni je isto vosloh avabe spasia stvar kad sam spaja hps ,
ma nema do avabe ;)
#34
POZNAVALAC926 REP36%
→ Ambasador
#34POZNAVALAC
nov 2009.
nov 2009.#4
eeee kasno sam to video...
philipsovi propaljivai su posebna pri
a...svi koji sam video zahtjevaju priguanicu sa tri ulaza, ne sa dva kao veina
Triptico
ISTRAŽIVAČ78 REP19%
→ Entuzijasta
TripticoISTRAŽIVAČ
nov 2009.
nov 2009.#5
da, ali nigdje na forumu nisam vidi da to piae tako da bi ovo trebalo ostaviti za budue naraataje koji se nau u ovakvom problemu.
26 REP52%
→ Istraživač
jan 2010.
jan 2010.#6
cao,imam problem sa spajanjem hps probao sam po shemi prigusnice i propaljivaca al ne ide.pa eto molim pomoc iskusnijih,zao mi je sto se ponovo povlaci ovo pitanje po hiljaditi put al jbg. ako vam nije problem mi to bacin na jednu slikicu i povezat sa multikolor crticama hehe . evo propaljivaca, mozda je on u kcu ko i philipsov - prigusnica - prig - .hvala
nov 2009.
1 / 6
nov 2009.
jan 2010.