LEGACY
Moj prvi grow...
36 odgovora2,045 pregleda
ma tek sam poceo
POZNAVALAC1.002 REP45%
→ Ambasador
ma tek sam poceoPOZNAVALAC
nov 2018.
nov 2018.#1
Pozdrav! Imam sator 120×120×200
Koja bi bila naj bolja rasvjeta za te dimenzije?? Hvala!
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
ma tek sam poceo
POZNAVALAC1.002 REP45%
→ Ambasador
Zelenko63
ZMAJ136.643 REP
Zelenko63ZMAJ
nov 2018.
nov 2018.#5
9-12 cobova...al sve ti je to vec odgovoreno na forumu. Imas opciju search i udri ;)
ma tek sam poceo
POZNAVALAC1.002 REP45%
→ Ambasador
ma tek sam poceoPOZNAVALAC
nov 2018.
nov 2018.#6
Necu bez brige...:rofl:
Cisto me zanimaju iskustva za te dimenzije..
Zelenko63
ZMAJ136.643 REP
Zelenko63ZMAJ
nov 2018.
nov 2018.#7
Pa ako te zanima iskustvo iz praxe, baci oko u dnevnike...mo~ea i u zavraene i u teku
e dnevnike da vidis sta ekipa koristi od rasvete i na koje dimenzije ;)
ma tek sam poceo
POZNAVALAC1.002 REP45%
→ Ambasador
Zelenko63
ZMAJ136.643 REP
Zelenko63ZMAJ
nov 2018.
nov 2018.#9
Ja sam siguran da ces u pol sata naci sve informacije koje su ti potrebne :)
::listomahanje:::vutra::thumb:
ma tek sam poceo
POZNAVALAC1.002 REP45%
→ Ambasador
ma tek sam poceoPOZNAVALAC
nov 2018.
nov 2018.#10
Sad sam bas poceo,al me muci jel moram na mobu dok mi komp ne dojde...
Skroz je drugcije nego na kompu ili se meni cini?
Zelenko63
ZMAJ136.643 REP
ma tek sam poceo
POZNAVALAC1.002 REP45%
→ Ambasador
ma tek sam poceoPOZNAVALAC
nov 2018.
nov 2018.#12
Nisam dugo bio na forumu al nemogu vise pisat privat por.?
Zelenko63
ZMAJ136.643 REP
Zelenko63ZMAJ
nov 2018.
nov 2018.#13
Tako je, trebas imat 20 javnih poruka na forumu da mozes pokrenut privat razgovor ;)
Novo pravilo ;)
ma tek sam poceo
POZNAVALAC1.002 REP45%
→ Ambasador
ma tek sam poceo
POZNAVALAC1.002 REP45%
→ Ambasador
ma tek sam poceoPOZNAVALAC
dec 2018.
dec 2018.#16
Pozdrav ekipa:vutra:
Ipak hps 600w:banana_rasta:
400w 18/6 a 600w 12/12h...
Sad za koji dan stize laptop pa cu otvorit dnevnik,onda stize vise slika i info o mom malenom sumarku... pouzzz ekipa:sun2::sun2:::listomahanje:::spliff:
ma tek sam poceo
POZNAVALAC1.002 REP45%
→ Ambasador
ma tek sam poceoPOZNAVALAC
dec 2018.
dec 2018.#17
Pozdrav ekipa:vutra:
Ipak hps 600w:banana_rasta:
400w 18/6 a 600w 12/12h...
Sad za koji dan stize laptop pa cu otvorit dnevnik,onda stize vise slika i info o mom malenom sumarku... pouzzz ekipa:sun2::sun2:::listomahanje:::spliff:
Sad su dobile klopat...
Zato su malo tuzne..
ma tek sam poceo
POZNAVALAC1.002 REP45%
→ Ambasador
nov 2018.
1 / 20
nov 2018.
feb 2019.