LEGACY
pH i termo metri - gdje ih ima u Zg?
16 odgovora2,198 pregleda
Sequoris
ISTRAŽIVAČ92 REP28%
→ Entuzijasta
SequorisISTRAŽIVAČ
sep 2008.
sep 2008.#1
Daklem, volio bih kupit digitalni termo/hidro metar, onak vulgaris. takoer ciljam i na digitalni pH metar, no ak je prekup, mo~da da radije krenem sa lakmus papirom
sve us vemu, molio bih vas, iskusnjare, da mi savjetujete duane di bih to mogao nabavit. Gledao sam bio u bauhausu i metro-u no tamo imaju samo ili neke high tech vremenske stanice od bar 300kn ili termometre na ~ivu (i molio bih da to nisu preporuke tipa "bilo koji zoo shop" jer neznam niti jedan zoo shop)
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
Sequoris
ISTRAŽIVAČ92 REP28%
→ Entuzijasta
SequorisISTRAŽIVAČ
sep 2008.
sep 2008.#3
balcan, a jel znaa da postoji i svijet van interneta i onoga ato ti google mo~e rei?
npr. kao ato rekoh, ina
e ih ima u bauhausu a to ti ama baa nigdje na netu/google tra~enju nee rei da ih ima u bauhausu...
stoga, ovdje pitam ako je netko kupio neki koji je povoljan a ne da kupim bilo ato bilo gjde po nekoj urnebesnoj cijeni iako mi se ovdje moglo pomo
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
sep 2008.
sep 2008.#4
au
nema tu gajenje kad se ph metar ne mo~e na 2008
pa naravno da nema kada se zna da ga tamo ima
ali da li ti taj treba?
tra~i ga u poljoprivredi
to traje
da ne spominjem growshopove iznad (iz hr)
Stoner
LEGENDA5.558 REP6%
→ Zmaj
StonerLEGENDA
sep 2008.
sep 2008.#5
firma se zove probus (imaju i stranicu i dostavu )u sisku je ima svu mjernu tehniku koja je potrebna .bas se samo time bave
pozz i nadam se da sam pomogao
Sequoris
ISTRAŽIVAČ92 REP28%
→ Entuzijasta
SequorisISTRAŽIVAČ
sep 2008.
sep 2008.#6
Stoner :thumb:
balcan_smoke, vidia kako je Stoner odgovorio lijepo jasno i kratko, ko pravi
ovjek!
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
sep 2008.
sep 2008.#7
ti baa imaa problema sa inteligencijom
mogao sam ti i ja rei e
a ti bi preaao granicu zbog ph metra ?
a ovo imaju da svoju stranicu valjda kapiraa ?
ne ?
pa mogao si ih nai preko neta
kapiraa :cow_yellow:
:vb_wave:
bruno93
ENTUZIJASTA316 REP29%
→ Poznavalac
bruno93ENTUZIJASTA
sep 2008.
sep 2008.#8
Pise da trazi ph metar u Zagrebu a ova firma je u Sisku, ne bi prelazio granicu.
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
sep 2008.
sep 2008.#9
ato je ovo sa gemlinima
zvu
im li ti ja kao neko iz siska ?
aaaaaaaaaaaaaa
eco ne puaite u te godine,potpuno ste Prs Lee
sledei put na pravo mjesto pitajte
ove se nebuloze briau
sep 2008.
1 / 9
sep 2008.
sep 2008.