LEGACY
HPS 70w kupnja
34 odgovora4,948 pregleda
Che*
LEGENDA5.871 REP9%
→ Zmaj
Che*LEGENDA
jun 2009.
jun 2009.#1
Gdje da kupim navedenu zarulju (samo zarulju) u Zg...ima tko adresu.trebam jednu :)
fala
SuperAngel
POZNAVALAC1.434 REP93%
→ Ambasador
SuperAngelPOZNAVALAC
jun 2009.
jun 2009.#2
Gramat Radni
ka cesta bio neki dan :) .... Philips son t pro mislim da je sedamdesetak kuna ili tako neato.
Che*
LEGENDA5.871 REP9%
→ Zmaj
Che*LEGENDA
jun 2009.
jun 2009.#3
predivno :)
idem sutra ujutro...uf...kak je lijepo kad mozes i u nedjelju kupiti nesto... :)
puno hvala.
Teglica_Unka
AMBASADOR2.292 REP23%
→ Legenda
Che*
LEGENDA5.871 REP9%
→ Zmaj
Che*LEGENDA
jun 2009.
jun 2009.#5
Teglica_Unka
...samo sto je u Beogradu :)
Bio sam u Gramatu i nema...meni treba zarulja koju spojim na svoj starter a oni imaju neke normalne e27 grlo.Znaci kao sto imate 400w set,ja imam 70w set i zarulju 860 a meni treba nesto ispod 830
Tak da i dalje molim neku informaciju... :)
SuperAngel
POZNAVALAC1.434 REP93%
→ Ambasador
SuperAngelPOZNAVALAC
jun 2009.
jun 2009.#6
Kak to mislia nema? 70 watne HPS imaju e27 grlo a ne e40 ko ove ve
e HPS lampe. Nepaae ti e27 grlo? Mo~da nisi uspio na
i: u glavnoj zgradi (ljevo od vrtnog centra) na odjelu rasvjete
krasta-zg
POZNAVALAC837 REP26%
→ Ambasador
krasta-zgPOZNAVALAC
jun 2009.
jun 2009.#7
Che imas u te~u 100% adresa ti je folnegoviceva 10 to ti je tam ak znas di je onaj mc"donalds na krizanju heinzelove i jos neke mozda 200 metara dalje malo je zajebano nac al tam pitas nekog
Evo ti brojevi pa moa provjerit -01 6187 138,01 6187 097 :)
Petar Pan
POZNAVALAC677 REP9%
→ Ambasador
Petar PanPOZNAVALAC
jun 2009.
jun 2009.#8
jel' imaju i startere/priguanice ili samo ~arulje? za gramat pitam
@krasto, al' te~ nije samo na veliko? jesu li otvorili onu trgovinu na malo? jel' znaa mo~da kakve su im cijene za komplet 400 W?
Che*
LEGENDA5.871 REP9%
→ Zmaj
Che*LEGENDA
jun 2009.
jun 2009.#9
da prikazem slikom :)
Buduci da je moja zarulja ima ovaj izlaz,glupo i sad kupovati E27 grlo i svaki put mijenjati grla kad hocu promijeniti zarulju.
Stoga mi treba 70w sa ovim izlazom... prema slikovnom prikazu na tez.hr to je G13 grlo .
A gledao sam online katalog zaruljoteke i te~-a nisam nasao ovaj nastavak.
dodatak Petru Panu...
vidio sam u ormaricu da imaju sve ...mozes kod njih kupiti (prigusnica i starter,sve u jednom )
Che*
LEGENDA5.871 REP9%
→ Zmaj
Che*LEGENDA
jun 2009.
jun 2009.#10
Naaao :)
Zaruljoteka,iza Sveucilisne knjiznice u ZG-u, Sylvania 70w HPS E27 ... 83 kn.
Boner
POZNAVALAC1.047 REP50%
→ Ambasador
BonerPOZNAVALAC
jun 2009.
jun 2009.#11
Baa
itam i taman sam htio napisati za }aruljoteku, bio sam tamo, ljudi su vrlo susretljivi sve znaju, daju i savjet nevezano za proizvod i marku.. u svakom slu
aju preporuka svima, a izbor je "sve", a ata nemaju mogu nabaviti. :)
krasta-zg
POZNAVALAC837 REP26%
→ Ambasador
krasta-zgPOZNAVALAC
jun 2009.
jun 2009.#12
Ima i na malo al su odvojeni,nedavno sam iso po zarulju tam s jednom osobom s foruma :)) al nemaju prigusnice i to,samo zarulje
Flegy
POZNAVALAC685 REP9%
→ Ambasador
FlegyPOZNAVALAC
jun 2009.
jun 2009.#13
ja sam za sebe sve kupovo u http://www.elektrokovina.hr/ ima i na malo i na veliko u zg i sve sta jednom postenom covjeku treba da uzgaja vutru :D
MariMahuna
ISTRAŽIVAČ114 REP43%
→ Entuzijasta
MariMahunaISTRAŽIVAČ
jun 2009.
jun 2009.#14
a jel tko zna u Rijeci di da kupim 70-125w hps i ostale potrepatine? :)
pav1337o
ENTUZIJASTA270 REP18%
→ Poznavalac
pav1337oENTUZIJASTA
okt 2010.
okt 2010.#15
Pretpostavljam da za HPS 70w E27 takoer treba dodatna oprema - priguanica, starter...? Ili je plug & play?
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
okt 2010.
okt 2010.#16
Dobro pretpostavljaa,s tim da neke hps-ice od 70W imaju integrirani starter,a neke nemaju.Meutim,priguanica je obavezna.
Mr_Green
ISTRAŽIVAČ65 REP10%
→ Entuzijasta
Mr_GreenISTRAŽIVAČ
jun 2016.
jun 2016.#17
U kakvim trgovinama se moze kupit hps od 70w??
Gledam po netu i tesko ih je naci bas te od 70w..
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jun 2016.
jun 2016.#18
stvarno si legenda, bodes iskljucivo teme starije od 6 godina :) a sad, 70w zna biti teze naci, nije da nije, al moz ti u pc box i 100w. moras rondati, trazi preko neta, oglasi... ima i na forumu tema za prodaju opreme...& lock teme kad smo vec kod nje
🔒 Ova tema je zaključana
jun 2009.
1 / 18
jun 2009.
jun 2016.