LEGACY
Šatori iz smart shopa
34 odgovora2,428 pregleda
Imenko
ISTRAŽIVAČ133 REP55%
→ Entuzijasta
ImenkoISTRAŽIVAČ
apr 2011.
apr 2011.#1
Ispricavam se unaprijed ako tema na ovakvu temetiku postoji. Koristio sam search opciju, i probro pregledat al nisam nasao nista slico ili da uopce govore o tome pa otvaram novu. Ako neko zna da ima takva tema neka me obavjesti i obrisat cu ovo.
A sad prjeimo na stvar. Zanima me koliko se ovo isplati kupovat, dal ko ima kakva iskustva s njima pa da podjeli samnom.
U cijenu od 3350 kuna spadaju : `ator dimenzija 1x1x2 1370,00 kn
HPS 400 w 250,00kn /600w-350,00kn (koju rae ? )
CT 450,00kn
Reflektor 110,00 kn
ventilator 1100 kn
Carbon filter 520 kn
Koliko je to uncikovito, i dali bi 4 bilje u te dimenzije bile previae ? ili bi dal bi se cak dalo ugurat viae ?
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
apr 2011.
apr 2011.#2
Momak,to je plja
ka,odmah da ti ka~em :)
Osim toga,ti tu imaa viaka djelova,a s druge strane neki djelovi fale :icon_lol:
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
mr.dr.SmokZMAJ
apr 2011.
apr 2011.#3
4 biljke idealno a u te mjere je idealna 600w.
A o cjeni i o opremi ne
u raspravljat.
Ziplock
ENTUZIJASTA578 REP95%
→ Poznavalac
ZiplockENTUZIJASTA
apr 2011.
apr 2011.#4
Za te pare si mo~ea opremit neku prostoriju od dvadesetak kvadrata bez beda...i u nju natrpat min 25 biljki.
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
walter23
ISTRAŽIVAČ108 REP39%
→ Entuzijasta
walter23ISTRAŽIVAČ
apr 2011.
apr 2011.#7
Ova hps 400w uope nije tolko skupa, ustvari
ini mi se da je najeftinija koju sam vidio...
Imenko
Dali je to komplet, pa moraa uzet sve ili recimo mo~ea samo uzet hps i reflektor, i ako nije porblem da ka~ea u kojem si to smat shopu naao?
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
apr 2011.
apr 2011.#8
:icon_lol:Ventilator je 8" in line fan i koata 600kn a ne 1100 , uz lampu ti treba i priguanica.:icon_lol::icon_lol:
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
apr 2011.
apr 2011.#9
Filter je dobra investicija ako moraa sakriti miris,ali da je 520Kn puno,to je
injenica. Napravim ga za max. 300 :icon_lol: a svako mjenjanje ugljena 150 :lock:
Ziplock
ENTUZIJASTA578 REP95%
→ Poznavalac
ZiplockENTUZIJASTA
apr 2011.
apr 2011.#10
samo se ti smij :icon_lol:
govorim ti da je izvedivo,frend je za otprilike te pare,mo~da parsto kuna viae opremio sobu,ne govorim da ima sve kupovno,ali puno toga se da u samogradnji napravit,samo HPS-ice je kupio....filter,reflektori,ct i to je sve sam sklepao i radi odli
no.
ak nije ni vaze kupovao nego slo~io bokseve od dasaka po uzoru na Somu.Tko ima volje i malo znanja mo~e puno puno uatedit....
Nick Praskaton
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
Nick PraskatonISTRAŽIVAČ
apr 2011.
apr 2011.#11
#ziplock ata je normalnom konzumentu cijela soba za uzgoj? da taj tvoj frend neprodaje to onda okolo, a vjerojatno i je to...
Imenko
ISTRAŽIVAČ133 REP55%
→ Entuzijasta
ImenkoISTRAŽIVAČ
apr 2011.
apr 2011.#12
Haze ja sam tu ponudu dobio direkt iz smart shopa, samo sam prekopiro ono sto su oni meni poslali.Hvala na informacijama. Box necu kupovat ipak, samo vent,hps 400 w sa ct-om. I taj filter mi je stvarno va~an, jer cjev za ispuh ce ispod krova kroz zid i van u susjedovo dvoriate. ( stara cijev od venta kojeg smo imali u kupaoni al vise nije u funkciji) A tih 500 kuna sim tam, majka pla
a :D
Walter neznam dal smijem reklamirat al je**** U smratsnail-u koji je novo otvoreni u Vara~dinu.
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
Imenko
ISTRAŽIVAČ133 REP55%
→ Entuzijasta
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
Imenko
ISTRAŽIVAČ133 REP55%
→ Entuzijasta
ImenkoISTRAŽIVAČ
apr 2011.
apr 2011.#16
E frend nisam razmel sad ovo svjetlo 250+400 ? to je bez CT-a ? O.o
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
apr 2011.
1 / 18
apr 2011.
maj 2011.