VUTRA
ForumUzgajanjeOpremaŠatori iz smart shopa
LEGACY

Šatori iz smart shopa

34 odgovora2,428 pregleda
ImenkoISTRAŽIVAČ

apr 2011.

#1
Ispricavam se unaprijed ako tema na ovakvu temetiku postoji. Koristio sam search opciju, i probro pregledat al nisam nasao nista slico ili da uopce govore o tome pa otvaram novu. Ako neko zna da ima takva tema neka me obavjesti i obrisat cu ovo. A sad prjeimo na stvar. Zanima me koliko se ovo isplati kupovat, dal ko ima kakva iskustva s njima pa da podjeli samnom. U cijenu od 3350 kuna spadaju : `ator dimenzija 1x1x2 1370,00 kn HPS 400 w 250,00kn /600w-350,00kn (koju rae ? ) CT 450,00kn Reflektor 110,00 kn ventilator 1100 kn Carbon filter 520 kn Koliko je to uncikovito, i dali bi 4 bilje u te dimenzije bile previae ? ili bi dal bi se cak dalo ugurat viae ?
Z&NZMAJ

apr 2011.

#2
Momak,to je plja ka,odmah da ti ka~em :) Osim toga,ti tu imaa viaka djelova,a s druge strane neki djelovi fale :icon_lol:

apr 2011.

#3
4 biljke idealno a u te mjere je idealna 600w. A o cjeni i o opremi ne u raspravljat.
ZiplockENTUZIJASTA

apr 2011.

#4
Za te pare si mo~ea opremit neku prostoriju od dvadesetak kvadrata bez beda...i u nju natrpat min 25 biljki.

apr 2011.

#5
Sad si se prosuo i ostao ~iv.

apr 2011.

#6
[bez sadržaja]
walter23ISTRAŽIVAČ

apr 2011.

#7
Ova hps 400w uope nije tolko skupa, ustvari ini mi se da je najeftinija koju sam vidio... Imenko Dali je to komplet, pa moraa uzet sve ili recimo mo~ea samo uzet hps i reflektor, i ako nije porblem da ka~ea u kojem si to smat shopu naao?

apr 2011.

#8
:icon_lol:Ventilator je 8" in line fan i koata 600kn a ne 1100 , uz lampu ti treba i priguanica.:icon_lol::icon_lol:
Z&NZMAJ

apr 2011.

#9
Filter je dobra investicija ako moraa sakriti miris,ali da je 520Kn puno,to je injenica. Napravim ga za max. 300 :icon_lol: a svako mjenjanje ugljena 150 :lock:
ZiplockENTUZIJASTA

apr 2011.

#10
samo se ti smij :icon_lol: govorim ti da je izvedivo,frend je za otprilike te pare,mo~da parsto kuna viae opremio sobu,ne govorim da ima sve kupovno,ali puno toga se da u samogradnji napravit,samo HPS-ice je kupio....filter,reflektori,ct i to je sve sam sklepao i radi odli no. ak nije ni vaze kupovao nego slo~io bokseve od dasaka po uzoru na Somu.Tko ima volje i malo znanja mo~e puno puno uatedit....
Nick PraskatonISTRAŽIVAČ

apr 2011.

#11
#ziplock ata je normalnom konzumentu cijela soba za uzgoj? da taj tvoj frend neprodaje to onda okolo, a vjerojatno i je to...
ImenkoISTRAŽIVAČ

apr 2011.

#12
Haze ja sam tu ponudu dobio direkt iz smart shopa, samo sam prekopiro ono sto su oni meni poslali.Hvala na informacijama. Box necu kupovat ipak, samo vent,hps 400 w sa ct-om. I taj filter mi je stvarno va~an, jer cjev za ispuh ce ispod krova kroz zid i van u susjedovo dvoriate. ( stara cijev od venta kojeg smo imali u kupaoni al vise nije u funkciji) A tih 500 kuna sim tam, majka pla a :D Walter neznam dal smijem reklamirat al je**** U smratsnail-u koji je novo otvoreni u Vara~dinu.

apr 2011.

#13
:thumb: :icon_lol: .
ImenkoISTRAŽIVAČ

apr 2011.

#14
Ti si neki glavni frajer tamo ? :D ili samo stalkaa ? :O

apr 2011.

#15
:rofl: :thumb:
ImenkoISTRAŽIVAČ

apr 2011.

#16
E frend nisam razmel sad ovo svjetlo 250+400 ? to je bez CT-a ? O.o

apr 2011.

#17
lampa + priguanica
ZeleniISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#18
Jel to smart shop ZG? u Ilici?

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se