LEGACY
Homebox (120x120x200cm)
46 odgovora3,981 pregleda
deutch.marley
ENTUZIJASTA239 REP10%
→ Poznavalac
deutch.marleyENTUZIJASTA
jul 2018.
jul 2018.#1
Pozdrav prije 2 mjeseca sam narucio mali niskobudzetni growbox od 100 x 100 preko amazona 2 skanka su niknula i lagano se dizu :) E sad posto ja mnogo pratim forum ,mnogo citam i upijam tako su se moji ciljevi i prohtjevi u ovi par mjeseci povecali pa sam cvrsto odlucio jednom poznaniku prodati ovaj box nakon sto biljke budu gotove i kupiti novi box koji mozete naci ovdje ispod:
http://www.igrow.com.hr/shop/growbox/homebox-ambient-growbox-kompleti/
E sada mene zanima vase misljenje opcenito o toj stranici i njihovim proizvodima, cijeni boxa koja je blizu 4oo eura i naravno koliko je box po vama profesionalan i koji su mu nedostaci :) Hvala vam unaprid
hazeri
ZMAJ20.200 REP
hazeriZMAJ
jul 2018.
jul 2018.#2
Box je odlican,stranica je pouzdana i korektna i cijena je odlicna:thumb:Nema nedostataka:)
beštija
ZMAJ165.637 REP
beštijaZMAJ
jul 2018.
jul 2018.#3
Boks je kvalitetom vrh tako da ako si u mogucnosti kupuj jer to ti je investicija za par godina.
deutch.marley
ENTUZIJASTA239 REP10%
→ Poznavalac
deutch.marleyENTUZIJASTA
jul 2018.
jul 2018.#4
a zasto za par godina ? zasto ne duze haha:lol: mislim ako vec dadnem 4oo eura ocekujem da stima sve preko 10 godina ,naravno sijalice su potrosni dijelovi to se mijenja :)
hazeri
ZMAJ20.200 REP
hazeriZMAJ
jul 2018.
jul 2018.#5
Sve ovisi gdje ces ga drzati i kako se odnositi prema njemu.Npr. u nekoj vlaznoj supi,podrumu...hmmm...uzelo bi neki danak..ili:)
deutch.marley
ENTUZIJASTA239 REP10%
→ Poznavalac
beštija
ZMAJ165.637 REP
beštijaZMAJ
jul 2018.
jul 2018.#7
Ma moze da traje koliko hoces,rekao sam par godina pod tim sam mislio da ga ne mjenjas svako malo :)
Nego pogledaj malo vani po shopovima,na ebay ti je 164,50€ puno je 400€ osim ako nije nekakav komplet sa svjetlom i ventilacijom.
deutch.marley
ENTUZIJASTA239 REP10%
→ Poznavalac
deutch.marleyENTUZIJASTA
jul 2018.
jul 2018.#9
A nije problem sto nema Aaw vec Almeco Son-T ? I jeli potreban super spreader (ona srebrna sipka ) tj, dodatak za reflektor ?
hazeri
ZMAJ20.200 REP
hazeriZMAJ
jul 2018.
jul 2018.#10
Ne,nije potrebno nista osim timera,jos jednog venta,potova,zemlje i gnojiva:)
deutch.marley
ENTUZIJASTA239 REP10%
→ Poznavalac
deutch.marleyENTUZIJASTA
jul 2018.
jul 2018.#11
Joj haze gledam ovi tjedana nekad vase gotove dnevnike mogu vam reci da ste me odusevili sto nema ljubomore medju vama i kako stariji groweri pomazu pocetnicima na sto nemozes ostat ravnodusan.Samo derite dalje hrabro
nesala
LEGENDA8.561 REP36%
→ Zmaj
nesalaLEGENDA
nov 2018.
nov 2018.#12
vidim da ti homebox nemaju unutra hammered mylara nego su srebrnog polietilena koja je razlika?
bar ovaj sto gledam homebox homelab, par 100kn je jeftiji od ambient pa bi uzeo taj radje...
Hercegovina
AMBASADOR1.747 REP7%
→ Legenda
HercegovinaAMBASADOR
nov 2018.
nov 2018.#13
Ja sam od njih naru
ivao ve nekoliko puta i svaki put je sve bilo ok
nesala
LEGENDA8.561 REP36%
→ Zmaj
nesalaLEGENDA
nov 2018.
nov 2018.#14
taj homebox lab ima dole mre~ice za ulaz zraka...
al kad ih prekrijem s onm na cicak onda ne mo~e prolazit zrak?
to moram ostavit otvoreno? al onda ce mi svjetlo kroz to doc do biljaka?
Zodra
ZMAJ32.011 REP
ZodraZMAJ
nov 2018.
nov 2018.#15
Ostavis jedno otvoreno da ti pasivno ulazi vazduh......npr sa te strane gde ti je najmracnije....ostalo pozatvaras. Moras to nekako ususkati da ne ulazi svetlo...
nesala
LEGENDA8.561 REP36%
→ Zmaj
nesalaLEGENDA
nov 2018.
nov 2018.#16
razmisljam da kupim jos jednu cjev od metra - metar i pol pa da ostavim ovaj jedan otvoren...stegnem ga oko cjevi...to bi bilo predugacko da svjetlo dopre, a dolazio bi zrak...
ili ostavit taj zadnji, on je pod sjenom stalno tak da kontam da je ok?
Zodra
ZMAJ32.011 REP
ZodraZMAJ
nov 2018.
nov 2018.#17
Da, mozes tako...I gledaj da ti turbina za usis bude dijagonalno iznad od tog otvora za pasivni upuh...
Nofear
ENTUZIJASTA538 REP85%
→ Poznavalac
NofearENTUZIJASTA
dec 2018.
dec 2018.#18
Isuse...osjecam se ko dite pred 3d slagalicom, na kojoj se slaze unutrasnjost rakete . Ja bi to krenula sadit, di cu, kud cu...majko mila. Treba mi uvod for dummyes. Citam ovo sve vec danima, ok, skuzila sam da mi treba sator, lampe, ventilator, svasta nesto. Moram napomenit da nemam pojma kako biljka uzivo izgleda, a kamoli kako da je uzgojim. Ima li neko zivaca da mi napise korak po korak sta da uzmem od opreme, koja velicina, kakav ventilator, svjetiljke? Cilj je dobit 500 g cvjetova za ulje koliko je to biljaka, u koju velicinu satora?
Himalaya
ZMAJ145.729 REP
HimalayaZMAJ
dec 2018.
dec 2018.#19
treba ti 120x120 sator,600w hps i 4-6 biljaka ali sve pise na forumu,pogledaj za pocetak malo dnevnike sa 600w lampama i bit ce ti puno jasnije
19 REP38%
→ Istraživač
jan 2019.
jan 2019.#20
sta mi je potrebno od opreme za uzgoj npr kakve lampe, ventilatori i kakav box?
WEEDetix
ZMAJ94.193 REP
WEEDetixZMAJ
jan 2019.
jan 2019.#21
https://www.vutra.org/threads/vodi%C4%8C-kroz-unutra%C5%A0nji-uzgoj-prera%C4%91eno-2014.7897/
https://www.vutra.org/threads/vodi%C4%8D-kroz-unutra%C5%A1nji-uzgoj-by-marcopolo.10608/
19 REP38%
→ Istraživač
jan 2019.
jan 2019.#22
Box jel moguca kucna proizvodnja od transportnih kutija i samo presvic unutrasnjost alu folijom?
jul 2018.
1 / 24
jul 2018.
jan 2019.