LEGACY
Box je box ?!!!
20 odgovora2,161 pregleda
13 REP26%
→ Istraživač
feb 2007.
feb 2007.#1
Koristi li neko kartonsku kutiju kao box, ja sam slucajno naletio na neku 70x60x90 a vjerujem da se mgu naci i vece po skladistima i slicno, karton je troslojni debljine 1cm i izgleda stvarno cvrsto. Kontam okrenuti to naopako eventualno malo pojacati ivice, obloziti karton folijom ili ako je to slaba izolacija? staviti unutra one ploce stiropora debljine isto oko 1cm pa onada folija napred neka vratasca od stiropora i to je to... Mislim ovo je jako lagano za sakriti u stanu ili prenositi, ne znm meni je jako se cini jako dobro?
E da jos samo pitanje za ljude koji drze box u stanu da li se osjeti ikakav miris koji bi starci mogli detektovati?
pozdrav
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
feb 2007.
feb 2007.#2
Mozes to iskoristiti za box bez problema ... uz neke dorade naravno.
Sta se staraca tice, hmmm, kako ces sakriti ogromnu kartonsku kutiju u stanu ? Buka ventilatora, svjetlost HPSa a tek miris kad se rascvjetaju ...
13 REP26%
→ Istraživač
feb 2007.
feb 2007.#3
To bi bilo u stanu kod frenda koji zivi s cimerom a starci samo ponekad navrate tako da bi se to nekako uguralo ili prekrilo tih sat-dva, nego mene brine taj miris kad procvetaju jel se bas puno osjeti... Vidim u drugoj temi da koristis ormar pa kako se boris s mirisom?
hsrt
ISTRAŽIVAČ157 REP71%
→ Entuzijasta
hsrtISTRAŽIVAČ
feb 2007.
feb 2007.#4
imas na forumu sve to sto pitas....:crash:
vrsta koja manje odaje svoj identitet je northern light
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
feb 2007.
feb 2007.#5
Nikako, zivim solo sa zenom pa oboje uzivamo u mirisima. :hippy:
Al' kontaj ako budes sadio domacicu da nece bit extra jak miris.
Skunkovi recimo vonjaju za popizdit (samo ime govori)
Inq
AMBASADOR2.606 REP32%
→ Legenda
InqAMBASADOR
feb 2007.
feb 2007.#6
Bice prebaceno ovde: http://forums.vutra.org/forumdisplay.php?f=23
To je ceo jedan deo foruma posvecen opremi i box-ovima i tim. I citaj malo rumfo.
13 REP26%
→ Istraživač
feb 2007.
feb 2007.#7
Ma slucajno sam postovao ovde umesto u oprema.....
Anyway samo sam htio skrenuti paznju da se i s ovim moze pokusati.
E sad ako neko moze odgovoriti da li bi se miris mogao tih sat-dva neutralisati onim sprejom za prostorije, tako da mu starci ne skontaju?
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
feb 2007.
feb 2007.#8
Na cvjetanju ti treba 12 sati svjetla, mozes stavit od 22:00 - 10:00, valjda mu nece starci dolazit u posjetu u ponoc ??? :icon_smile:
Kad svrate, ugasis ventilator i malo posprejas po stanu, ne bi trebalo bit problema ...
... osim ako neko od staraca slucajno ne padne preko te kutije. :watchplant:
13 REP26%
→ Istraživač
feb 2007.
feb 2007.#9
Ma samo miris je sporan, za padove nije frka :)
thx na pomoci :thankyou:
hsrt
ISTRAŽIVAČ157 REP71%
→ Entuzijasta
feb 2007.
1 / 11
feb 2007.
jun 2009.