VUTRA
ForumUzgajanjeOpremashop.emgd.hr - pitanja, komentari, sugestije
LEGACY

shop.emgd.hr - pitanja, komentari, sugestije

54 odgovora3,280 pregleda
mkashISTRAŽIVAČ

nov 2011.

#1
Bok ljudi! Kao novi/stari sponzor na forumu obveza mi je da odgovaram na pitanja, prijedloge i sugestije vezane za moj web shop. Puno ljudi sa foruma kupuje kod mene i na tome vam hvala - nadam se da su Vam Sylvania ~arulje pomogle u grow-u! Meni je u interesu da na ovoj temi budem na usluzi svima koje neato zanima vezano za moj shop. Stoga piaite, komentrajte, sugerirajte - ja u se potruditi u roku 24h vam odgovoriti na pitanja... mir:b_jump:

nov 2011.

#2
Stvarno ima puno artikala na tvojoj stranici. Hvala ti na tome i na cijenama. :-)) Koliko bi bila HPS 70W s odgovarajucom opremom + postarina za HR?
mkashISTRAŽIVAČ

nov 2011.

#3
Ako sam dobro izra unao cijena bi bila 284,13. Uzeo sam ovu ~arulju + priguanicu + propaljiva + grlo E7 lp

nov 2011.

#4
Odlicna cijena. :-) 6CFL-ki me tolko kostalo..... Hvala na brzom odgovoru! :-))
SekachAMBASADOR

nov 2011.

#5
Nemam pitanja...samo pohvale za ponudu, cijene, brzinu dostave i dostupnost klijentima... Vise puta sam narucivao od vas i moju preporuku imate...sukladno tome sam i jedan rep+ opalio... :thumb:
mkashISTRAŽIVAČ

nov 2011.

#6
Ajde fala! Ne treba samo hvaliti da se ne bi pokvarili...
Big LLEGENDA

nov 2011.

#7
400W grolux paket - Paketi - Stvarno dobre cijene!!! Ono je CT na slici ako se ne varam... ali nije u ponudi?
mkashISTRAŽIVAČ

nov 2011.

#8
Da, CT nije u ponudi iako je slika takva. Kad ja ne pridajem grow opremu, a nisma nigdje mogao nai sliku. Piae ata je u ponudi: ~arulja + propaljiva + priguanica + grlo.
FantaISTRAŽIVAČ

dec 2011.

#9
0 40 ;8 8<0 =5:8 A0XB 345 <8 87 A@18X5 <>65<> 40 ?>3;540<> F5=5
Big LLEGENDA

dec 2011.

#10
Zasto pises na cirilici nisi mi jasan? Ima masu ljudi iz srbije na forumu i nitko ne pise na cirilici....
FantaISTRAŽIVAČ

dec 2011.

#11
?0 70B> HB> ?8H5< <8H5< 1@0B5, @8:=C;0 <8 X5 B0AB0BC@0 ?0 <>@0< A25 40 >4:;8:[5< =0 3C3;C, ?0 >=40 40 :>?8@0< >245
upitnik???LEGENDA

dec 2011.

#12
Ako sam dobor sku~io ovo je liink na kojem mogu napravit narud~bu... 400W grolux paket - Paketi - E sad me zanima koliko je rok isporuke neke od standardnih paketa rasvjete kao ovaj ato smo zaka ili sa linkom... Nakon odgovora poaaljem ti PM za joa neke sitne info.. ipak radi diskrecije.... Asortiman je jako zanimljiv cjene sasvim normalne... Hvala !!! :icon_question::icon_question::icon_question:
macedoniaENTUZIJASTA

dec 2011.

#13
?0 70B> HB> ?8H5< <8H5< 1@0B5, @8:=C;0 <8 X5 B0AB0BC@0 ?0 <>@0< A25 40 >4:;8:[5< =0 3C3;C, ?0 >=40 40 :>?8@0< >245 pa kada trazis copy paste na google mozes traziti i na latinicu :))) jel?? :)) :rofl:
upitnik???LEGENDA

dec 2011.

#14
Macedonia tebi je o ito da zajebavanja ovde... Ova tema ima pitanja i odgovore a ne da piaea u nju gluposti... Tamo po postovima tra~ia neke odgovore mna svoja pitanja a ovde gdje ja ekam i ostali odgovore na svoja pitanja ti piaea zajebancije... Veliki MINUS REP samm ti poslao otovoreno re eno....
MarcoPoloLEGENDA

dec 2011.

#15
upitni e, nije macedonia nish kriv...majstor fantac malo fantazira na cirilici aj ljudi suzdrzite se...ova tema ima svoju svrhu...peace
FantaISTRAŽIVAČ

dec 2011.

#16
neato mi nije jasno,da li X5 ovaj sajt tu da pomogne po etnicima ili da bi se iskusni hvalili sa svoim usevima,samo sam pitao ako neko zna U0XB u srbiji gde se moze kupiti oprema a njemu smeta irilica.kupio sam B0UB0Buru

dec 2011.

#17
ajd fanta, ukucaj u google "srbija oprema za uzgoj" i prvo ce ti izaci, ne smarajte temu shop.emgd.hr spamom
GreenRyderLEGENDA

dec 2011.

#18
......a i da si pogledao ovu temu sigurno bi nasao mjesto u srbiji za nabavku opreme...... https://forums.vutra.org/oprema-za-unutrasnji-uzgoj/1601-nabavka-opreme-%5Bprodajna-mjesta-po-gradovima%5D.html
FantaISTRAŽIVAČ

dec 2011.

#19
hvala brate, naaao sam.
mkashISTRAŽIVAČ

dec 2011.

#20
Ako se naru i do 13 sati, isporuka je u roku 24 sata, obi no drugi dan bude kod tebe. lp

dec 2011.

#21
Pozdrav, Ja bih kupio ovo 150W SHP-TS kit - Paketi - ali iz Srbije sam i postarinu mi je izracunalo Dostava [*] FedEx International Priority 654,39 kn Mogu da kupim jos 2 kompleta za ove pare dostave, u cemu je caka? :) Unapred zahvalan.
mkashISTRAŽIVAČ

dec 2011.

#22
Caka je u tome sto u hrvatskoj nemamo dobro rjeseno slanje posiljaka prema van tako da se posliljke male vrijednosti ne isplati kupovati jer je prijevoz pre skup. Ako imas koga u osijeku mozes naruciti na njegovu adresu pa preko grane kako bude...

jan 2013.

#23
Pozdrav, da ozivim temu malo. Ima kod vas SunMaster HPS?
mkashISTRAŽIVAČ

jan 2013.

#24
Uh, jesma se uspavao? HPS ~arulje dr~im od Sylvanie. Koja to no wata~a treba?

jan 2013.

#25
400W sa svim priborom. I spektar me zanima....?
mkashISTRAŽIVAČ

jan 2013.

#26
400W grolux paket - Paketi - Komplet paket ali bez CT. Spekatar se vidi na ovoj slici Ako bi samo ~arulju:

jan 2013.

#27
Hvala! Uzet cu taj paket, ali mi treba i MH zarulja iste jacine koja pase na tu prigusnicu.
mkashISTRAŽIVAČ

jan 2013.

#28
Evo i nje. HSI-THX 400W Tubular E40 - HSI-THX Tubular Metalhalogena - H.I.D. Mo~emo na PM da ne zamaramo ljude. Trebat u adresu i podatke o primatelju.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se