LEGACY
shop.emgd.hr - pitanja, komentari, sugestije
54 odgovora3,280 pregleda
mkash
ISTRAŽIVAČ96 REP31%
→ Entuzijasta
mkashISTRAŽIVAČ
nov 2011.
nov 2011.#1
Bok ljudi!
Kao novi/stari sponzor na forumu obveza mi je da odgovaram na pitanja, prijedloge i sugestije vezane za moj web shop.
Puno ljudi sa foruma kupuje kod mene i na tome vam hvala - nadam se da su Vam Sylvania ~arulje pomogle u grow-u!
Meni je u interesu da na ovoj temi budem na usluzi svima koje neato zanima vezano za moj shop.
Stoga piaite, komentrajte, sugerirajte - ja u se potruditi u roku 24h vam odgovoriti na pitanja...
mir:b_jump:
iSensation
ZMAJ21.472 REP
iSensationZMAJ
nov 2011.
nov 2011.#2
Stvarno ima puno artikala na tvojoj stranici. Hvala ti na tome i na cijenama. :-))
Koliko bi bila HPS 70W s odgovarajucom opremom + postarina za HR?
mkash
ISTRAŽIVAČ96 REP31%
→ Entuzijasta
mkashISTRAŽIVAČ
nov 2011.
nov 2011.#3
Ako sam dobro izra
unao cijena bi bila 284,13.
Uzeo sam ovu ~arulju + priguanicu + propaljiva
+ grlo E7
lp
iSensation
ZMAJ21.472 REP
iSensationZMAJ
nov 2011.
nov 2011.#4
Odlicna cijena. :-)
6CFL-ki me tolko kostalo..... Hvala na brzom odgovoru! :-))
Sekach
AMBASADOR2.134 REP18%
→ Legenda
SekachAMBASADOR
nov 2011.
nov 2011.#5
Nemam pitanja...samo pohvale za ponudu, cijene, brzinu dostave i dostupnost klijentima...
Vise puta sam narucivao od vas i moju preporuku imate...sukladno tome sam i jedan rep+ opalio... :thumb:
mkash
ISTRAŽIVAČ96 REP31%
→ Entuzijasta
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
nov 2011.
nov 2011.#7
400W grolux paket - Paketi -
Stvarno dobre cijene!!!
Ono je CT na slici ako se ne varam... ali nije u ponudi?
mkash
ISTRAŽIVAČ96 REP31%
→ Entuzijasta
mkashISTRAŽIVAČ
nov 2011.
nov 2011.#8
Da, CT nije u ponudi iako je slika takva. Kad ja ne pridajem grow opremu, a nisma nigdje mogao nai sliku.
Piae ata je u ponudi: ~arulja + propaljiva
+ priguanica + grlo.
Fanta
ISTRAŽIVAČ52 REP1%
→ Entuzijasta
FantaISTRAŽIVAČ
dec 2011.
dec 2011.#9
0 40 ;8 8<0 =5:8 A0XB 345 <8 87 A@18X5 <>65<> 40 ?>3;540<> F5=5
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
dec 2011.
dec 2011.#10
Zasto pises na cirilici nisi mi jasan?
Ima masu ljudi iz srbije na forumu i nitko ne pise na cirilici....
Fanta
ISTRAŽIVAČ52 REP1%
→ Entuzijasta
FantaISTRAŽIVAČ
dec 2011.
dec 2011.#11
?0 70B> HB> ?8H5< <8H5< 1@0B5, @8:=C;0 <8 X5 B0AB0BC@0 ?0 <>@0< A25 40 >4:;8:[5< =0 3C3;C, ?0 >=40 40 :>?8@0< >245
upitnik???
LEGENDA5.189 REP2%
→ Zmaj
upitnik???LEGENDA
dec 2011.
dec 2011.#12
Ako sam dobor sku~io ovo je liink na kojem mogu napravit narud~bu...
400W grolux paket - Paketi -
E sad me zanima koliko je rok isporuke neke od standardnih paketa rasvjete kao ovaj ato smo zaka
ili sa linkom...
Nakon odgovora poaaljem ti PM za joa neke sitne info.. ipak radi diskrecije....
Asortiman je jako zanimljiv cjene sasvim normalne...
Hvala !!!
:icon_question::icon_question::icon_question:
macedonia
ENTUZIJASTA550 REP88%
→ Poznavalac
macedoniaENTUZIJASTA
dec 2011.
dec 2011.#13
?0 70B> HB> ?8H5< <8H5< 1@0B5, @8:=C;0 <8 X5 B0AB0BC@0 ?0 <>@0< A25 40 >4:;8:[5< =0 3C3;C, ?0 >=40 40 :>?8@0< >245
pa kada trazis copy paste na google mozes traziti i na latinicu :))) jel?? :)) :rofl:
upitnik???
LEGENDA5.189 REP2%
→ Zmaj
upitnik???LEGENDA
dec 2011.
dec 2011.#14
Macedonia tebi je o
ito da zajebavanja ovde...
Ova tema ima pitanja i odgovore a ne da piaea u nju gluposti...
Tamo po postovima tra~ia neke odgovore mna svoja pitanja a ovde gdje ja
ekam i ostali odgovore na svoja pitanja ti piaea zajebancije...
Veliki MINUS REP samm ti poslao otovoreno re
eno....
MarcoPolo
LEGENDA9.777 REP48%
→ Zmaj
MarcoPoloLEGENDA
dec 2011.
dec 2011.#15
upitni
e, nije macedonia nish kriv...majstor fantac malo fantazira na cirilici
aj ljudi suzdrzite se...ova tema ima svoju svrhu...peace
Fanta
ISTRAŽIVAČ52 REP1%
→ Entuzijasta
FantaISTRAŽIVAČ
dec 2011.
dec 2011.#16
neato mi nije jasno,da li X5 ovaj sajt tu da pomogne po
etnicima ili da bi se iskusni hvalili sa svoim usevima,samo sam pitao ako neko zna U0XB u srbiji gde se moze kupiti oprema a njemu smeta irilica.kupio sam B0UB0Buru
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
dec 2011.
dec 2011.#17
ajd fanta, ukucaj u google "srbija oprema za uzgoj" i prvo ce ti izaci, ne smarajte temu shop.emgd.hr spamom
GreenRyder
LEGENDA14.654 REP97%
→ Zmaj
GreenRyderLEGENDA
dec 2011.
dec 2011.#18
......a i da si pogledao ovu temu sigurno bi nasao mjesto u srbiji za nabavku opreme......
https://forums.vutra.org/oprema-za-unutrasnji-uzgoj/1601-nabavka-opreme-%5Bprodajna-mjesta-po-gradovima%5D.html
mkash
ISTRAŽIVAČ96 REP31%
→ Entuzijasta
mkashISTRAŽIVAČ
dec 2011.
dec 2011.#20
Ako se naru
i do 13 sati, isporuka je u roku 24 sata, obi
no drugi dan bude kod tebe.
lp
46 REP92%
→ Istraživač
dec 2011.
dec 2011.#21
Pozdrav,
Ja bih kupio ovo 150W SHP-TS kit - Paketi - ali iz Srbije sam i postarinu mi je izracunalo
Dostava
[*] FedEx International Priority 654,39 kn
Mogu da kupim jos 2 kompleta za ove pare dostave, u cemu je caka? :) Unapred zahvalan.
mkash
ISTRAŽIVAČ96 REP31%
→ Entuzijasta
mkashISTRAŽIVAČ
dec 2011.
dec 2011.#22
Caka je u tome sto u hrvatskoj nemamo dobro rjeseno slanje posiljaka prema van tako da se posliljke male vrijednosti ne isplati kupovati jer je prijevoz pre skup. Ako imas koga u osijeku mozes naruciti na njegovu adresu pa preko grane kako bude...
iSensation
ZMAJ21.472 REP
mkash
ISTRAŽIVAČ96 REP31%
→ Entuzijasta
mkashISTRAŽIVAČ
jan 2013.
jan 2013.#24
Uh, jesma se uspavao?
HPS ~arulje dr~im od Sylvanie. Koja to
no wata~a treba?
iSensation
ZMAJ21.472 REP
mkash
ISTRAŽIVAČ96 REP31%
→ Entuzijasta
mkashISTRAŽIVAČ
jan 2013.
jan 2013.#26
400W grolux paket - Paketi -
Komplet paket ali bez CT.
Spekatar se vidi na ovoj slici
Ako bi samo ~arulju:
iSensation
ZMAJ21.472 REP
iSensationZMAJ
jan 2013.
jan 2013.#27
Hvala! Uzet cu taj paket, ali mi treba i MH zarulja iste jacine koja pase na tu prigusnicu.
nov 2011.
1 / 28
nov 2011.
jan 2013.