LEGACY
Sjemenke-oprema ; )
30 odgovora3,806 pregleda
Demijan
ISTRAŽIVAČ60 REP7%
→ Entuzijasta
DemijanISTRAŽIVAČ
dec 2008.
dec 2008.#1
vidim na kanabisu nema vise ukrasnog bilja?
sad neznam,nezelim preko aliena(granice,ovo ono)...
kak da sad nabavim lowridere???:watchplant:
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
dec 2008.
dec 2008.#2
he nema viae stvarno a ja mislimd a sam ju
er prekju
er gledo na kanabisu i da je bilo
a ne preostaje ti niata drugo nego neato online iz inozemstva
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
dec 2008.
dec 2008.#3
il odi do slovenije...u ljubljani i joa par mjesta, kopar itd, imaa normalno za oti u duan i kupit...ima i joa viae sorti pa biraj...je da online br~e i bolje, ali zajebi, ja se viae ne bi zajebavao s tim netom...pogotovo u ova vremena:thankyou:
Red Weed
ENTUZIJASTA381 REP45%
→ Poznavalac
doomer
LEGENDA10.053 REP51%
→ Zmaj
doomerLEGENDA
dec 2008.
dec 2008.#6
HaH stvarno na kanabis.org nema vise sjemenki, al hoshimin sam si kriv jer si narucivao s kanabis.org sjemenke a znao si da su ilegalne, a da si narucio sa stranog site-a puno je manja sansa da ga prati hrvatska policija nego ovako neku zensku osobu koja salje pouzecem relacija HRV/SLO, to se lako provali.
Drugo nikada se ne narucuje na vlastitu adresu ili na adresu gdje ce biti grow, naruci na adresu prijatelja, susjeda, familije, bake?, bilokoju i najbolje ti je provuc karticu american/visa itd.
Trece uz sjemenke se nikada u kompletu ne narucuje oprema za grow tipa gnojiva ili lampe jer tako sjemenke nemogu biti poslane stealth metodom, vidio sam vec dosta ljudi koji su se opekli kao ti al sta da ti kazem nisi dovoljno pazio na sebe i razmisljao logicno.
A autoru ove teme preporucam Sponozor site-a Alien i drzi se gore navedenih uputa i neces imat nikakvog problema.
Pogotovo Alien je jako tesko provalit zbog njihovog stealth nacina slanja a ja necu sad javno napisat i zasto da nebi pomogo doticnom policajcu koji cita ovaj post : )
mali.medo
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
mali.medoPOZNAVALAC
dec 2008.
dec 2008.#7
ako sam ka~njavan a jesam i imam uvjet itd. brijem da svko naru
ivanje sumljivih posiljki pogotovo iz holandije preko neta nije pametno eventualno na neko drugo ime il da stara naru
i nisam pametan!!!??? slovenija je resenje al nemam jebeni pasoa samo osobnu ato brijem viae ne pali.....***** TI DR}AVU;ZAKONE I KO IH SPROVODI!!!!!!
"...kad vidia pandura ti gudru baci, ustvari kada vidia
plavo odelo dva u glavu ceo aan~er u telo...":violent018::violent018:
Melange Reflections
ENTUZIJASTA497 REP74%
→ Poznavalac
Melange ReflectionsENTUZIJASTA
dec 2008.
dec 2008.#8
Doomer ja bas i ne bih preporucivao da se narucuje preko familije,komsije,a pogotovo bake....hehe..preko bake... kao sto i kazes najsigurnije je pitati najboljeg prijatelja ili prijateljicu. npr.Svidja se nekom Neville's Haze od Greenhouseseeds ali nece da semenke stizu iz Holandije jer mu nije pouzdano.E onda lepo na sajtu od Greenhouseseeds~a treba da nadje gde pise~Dealers & Distributors~i tamo ce do detalja pisati u kojoj sve zemlji moze da se kupe njihove semenke.Japan,Skotska,Italija,Spanija,Poljska,Irska,Ceska,itd. su zemlje iz kojih stizu semenke. :sun2:
doomer
LEGENDA10.053 REP51%
→ Zmaj
doomerLEGENDA
dec 2008.
dec 2008.#9
Dobro to je bilo onako metaforicki receno, da shvate da je cak i preko bake bolje nego na adresu gdje growaju, netrebate se tako hvatat za svaku rijec jer na koncu stvar je povjerenja i logike, mozda ti je baka cool i imas u nju povjerenja 10x vise nego u bilo kojeg prijatelja ???
Sto ce policija baki ako na njezinu adresu stignu sjemenke ??
Da ti objasnim te sjemenke ne stizu s nikakvom porukom ili racunom tako da moze biti da je bilo tko poslao sjemenke, opet ce vise vjerovat nekoj babi da nije htjela growat i nezna nista odakle te sjemenke nego prijatelju...
Razmisli malo tebi policija nemoze nista ako sjemenke stignu na tvoje ime u postu, ali mogu ako ti otvoris te sjemenke i uvjere se da ti znas da su u pismu sjemenke onda ih nadju kod tebe ili te prate.
zato jos 1 savjet, kada narucujete stealth metodom i ako vam postar slucajno ne ubaci sjemenke u sanducic ili donese na vrata i vi morate ici po njih u postu nemojte otvarat pismo po putu ili u posti i budite sigurni da vas nitko ne prati.
4herbs
POZNAVALAC1.490 REP99%
→ Ambasador
4herbsPOZNAVALAC
dec 2008.
dec 2008.#10
Ja sam imao problem oko sjemenja kad sam naru
ivo preko mandale, uhvatili me odma u poati i odveli na ispitivanje,ja se pravio mutav i reko da nemam pojma odakle to sjemenje i da me nemaju pravo za neato teretit kad nisam joa ni otvorio pismo i da nisam imao pojma ata je u njemu!!!Ovu pri
u sam reko na sudu, doao ja u sudnicu...sutkinja mi pro
ita optu~nicu...pita me dal se smatram krivim i ja naravno ka~em ne! i po
nem vrijeat policiju za njihov postupak privoenja, ka~em joj kakav je to na
in da me optu~ite za neato a nisam pojma imo ata je u pismu,nisam ga ni otvorio, samo sam se potpiso i uzeo pismo u ruku i automatski mi se stvorio pandur za zna
kom i uzeo mi pismo i osobnu i odveo me u auto i da se ne smatram krivim za niata!sutkinja je rekla da e me samo optu~it za posjedovanje i dobio sam piaanje 6 mjeseci i iskreno mislim da sam sobro proao!
doomer
LEGENDA10.053 REP51%
→ Zmaj
doomerLEGENDA
dec 2008.
dec 2008.#11
dobro si proso ali mogo si i bolje jer to je upravo ono o cemu pricam jer pazi sad ovo ja mogu nazicat bratica u americi da provuce jednu od svojih kartica i naruci vesni pusic na adresu sjemenke, zatim ovdje nazovem anonimno policiju i obavjestim ih da dotcina gospodja vesna narucuje iz inozemstva illegalne supstance i droge te posjeduje doma labaritorij za drogu pa neka joj malo provjere te posiljke iz inozemstva. Dodje joj pismo i pandur ju moze haltat isto kao sto je i tebe, ali nema prava za osnovanu tuzbu ako nemoze dokazat tko je ustvari poslao te sjemenke, zasto su ih poslali, i tko je platitelj/narucitelj.
Da bi to sve dokazali moraju poc u internacionalnu istragu, zatrazit informacije prvo od posiljatelja a to je u ovome slucaju ajmo rec Online grow shop Alien (sto oni ni neznaju jer na pismu nema nikakve oznake niti natpisa alien ili slicno, ima samo adresa slanja koja uopce nije iz nizozemske al nije sad vezano) Takodjer Alien kao grow shop se obvezuje na diskretciju ! A takodjer uplata se moze vrsit preko paypala tako da se tu gubi svaki trag, to je vec druga kompanija do cijih ce informacija o korisniku tesko doc i sanader ili mesic a kamoli neki detektiv...
Petar Pan
POZNAVALAC677 REP9%
→ Ambasador
Petar PanPOZNAVALAC
dec 2008.
dec 2008.#12
@4herbs kad ti se to dogodilo? meni je u proljee proala naruba od mandale bez problema. ono baa san naru
io direkt s njihovog sajta, pismo mi ostavljeno u poatanskom sandu
iu, a sjemenke su bile
ak i skrivene. baa mi je to
udno, ne znam kako su uspili provalit mandalu. pa nije valjda da su po
eli svako pismo otvarat na carini?. a jeb' ga, valjda nisi imao sree
4herbs
POZNAVALAC1.490 REP99%
→ Ambasador
4herbsPOZNAVALAC
dec 2008.
dec 2008.#13
Desilo mi se proalo ljeto,iskreno da ti ka~em nije stvar u mandali ni zaato je tako proalo nego je stvar da nikad ne priznaa da si naru
io!!!a pao sam zato jer sam dobio sjemenke u paketu a ne u pismu,a to se desilo zbog nesporazuma izmeu mene i tog lika iz mandale skojim sam se dogovaro jer je trebalo da stigne sjeme u pismu a ostale stvari u paketu pa ono kao paravan da ako slu
ajno padnem da ka~em da sam ja naru
io paket s posterima a ne nekako sjemenje!!!jel me shva
aa?
doomer
LEGENDA10.053 REP51%
→ Zmaj
doomerLEGENDA
dec 2008.
dec 2008.#14
uh uh narucivao si opremu za grow zajedno s sjemenkama a gore sam ljepo napisao da se sjemenke uvijek narucuju odvojeno da mogu ici stealth metodom...
Neznam ljudi vise sta da vam kazem, ponavljam se od pocetka, ja sam narucio 5 puta sa aliena i 4 puta s kanabis.org. Nikad nije islo na moju adresu niti na moje ime i nikad s nikim nisam imao problema, od kanabisa sam narucivao samo bluntove i gnojiva i jos neke gluposti a od aliena 5 puta sjemenke i uvijek sve proslo uredu.
Petar Pan
POZNAVALAC677 REP9%
→ Ambasador
Petar PanPOZNAVALAC
dec 2008.
dec 2008.#15
a to je ve druga stvar, zato sam i napisa da mi je
udno kako su te uhvatili, jer znam kako mandala aalje. ve sam se bio preplaaio da u na proljee morat po sjemenke preko grane
Melange Reflections
ENTUZIJASTA497 REP74%
→ Poznavalac
Melange ReflectionsENTUZIJASTA
dec 2008.
dec 2008.#16
ajde kada smo kod semenki i sigurnosti napomenuo bih da Sensiseed banka semena ima dosta veliko pakovanje koje jeste da izgleda elegantno i unikatno,ali sto se tice sigurnosti,e tu je malo zategnuto. Imam jednog prijatelja koji isto ko i ja za svoju dusu baci seme u zemlju,pa kada je video pakovanje od sensiseed~a odlozio je kupovinu semena,ali sam mu rekao da pita marketing da li mogu da posalju samo pakovanje sa semenkama bez dodatne kutije u kojoj stoje. Oni rekli no problemo,stigle semenke,stavio ih je pod lampu,izrasle,osusio,:bong7bp:...
dec 2008.
1 / 16
dec 2008.
dec 2008.