LEGACY
Cannabis Natur - Iskustva!?
12 odgovora3,442 pregleda
0 REP0%
→ Istraživač
mar 2009.
mar 2009.#1
Dakle dal je tko narucivao sa ove stranice? Ako me vid ne vara stranica je hrvatska a cijene su dosta povoljnije nego npr u Kanabisa...Ako tko je nek podjeli s nama ostalima! Ogradujem se od svake reklamacije doticne stranice...slucajno nalatija po netu surfajuci...nadam se da tema ne postoji:sun2:
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
feb 2010.
feb 2010.#2
Davno je ova tema otvorena i podizem je iz naftalina. Administracijo nije reklama vec me zanima ima li tko ikustva s njima? preko god dana su na trzistu pa valjda neko ima saznanje iz prve ruke.?
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
feb 2010.
feb 2010.#3
To je spoj HR+SLO ... joa nitko nije dao povratnu info kako sve to ide . Probat
u iskopat neki info o tome ...
2 REP4%
→ Istraživač
feb 2010.
feb 2010.#5
istina je da je hr-slo spoj.stvar funkcionira savraeno sa njima.sta naru
ia poaalju ti poatom ili malo ve
i paket hp-om.aalju ih normalno ko da sam ja tebi poslao paket.
platia kad stigne poataru i to je to.Ako su u pitanju ve
e narube onda je i cjena puno povoljnija
ak ti osobno donesurobu na ku
ni prag.
govorim iz osobnih iskustva i mogu hi svakom preporu
it svim srcem.
pozdrav
mar 2009.
1 / 7
mar 2009.
mar 2010.