VUTRA
ForumUzgajanjeOpremaProdaja i potražnja opreme za uzgoj - pročitati prvi post!
LEGACY

Prodaja i potražnja opreme za uzgoj - pročitati prvi post!

9321 odgovora694,873 pregleda
Bezze_SaAMBASADOR

jan 2011.

#1
NAPOMENA! - cijena u oglasima je obavezna, svi oglasi bez cijene če biti obrisani a autori upozoreni, cijena poželjna u € zbog lakšeg razumijevanja - takođe napišite iz koje ste zemlje, iz jedne u drugu slati opremu nije isplativo - savjet je da provjerite cijene nove i korištene opreme - dogovaranje u temi je zabranjeno, koristite za to privatne poruke - sve šta kupujete ili prodajete radite to na vlastitu odgovornost - na vama je kome vjerujete u ispravnost opreme i osobne podataka koje dijelite - vutra.org ne snosi nikakvu odgovornost za navedeno - nakon trgovine zabranjeno je kritiziranje ako neke stvari nisu onakve kako ste se dogovorili, bit čete upozoreni jer niste pročitali ovaj post -isti oglas ukoliko nije prodan moguče je ponoviti svakih najmanje 14 dana Vutra.org Evo raja, otvorio sam novu temu, čisto radi ovog... nema nigdje na jednom mjestu da raja može vidjeti tj. naći ono što drugi prodaju... znači ovo je tema gde možete staviti vaš oglas ako prodajete vašu polovnu il eventualno novu opremu koju ste nabavili pa vam ne odgovara iz nekog razloga. ovo nije mesto za preprodaju nove opreme sa neta Dobio sam prije par dana "grow" set komplet (1000W), - prigušnica Gestas-ova, dvije lampe MH i HPS 1 000W... Govorim ovo jer imam NOV set od 400W za prodaju... Prigušnica 400W, lampa MH400 & HPS400W, sve povezano, samo uštekati u struju... Sve znači spojeno (nisam ja - nego električar u ranji u kojoj sam kupio to)... MH 400W skoro duplo skuplja nego HPS 400W!!! (govorim o lampi samo!!!) Sve info na P.M. Cijena 100€, znači da napomenm, ovaj set je NOV, obje lampe su takođe nove (u kutiji su...) samo sam ih izvadio da probam ... sve radi, sve Ok... sve spojeno, samo u struju uštekati... Takođe i reflektor dajem (home-made), ukoliko nekome slike trebaju, nek javi, uslikaću sve) Takođe i lanac (više njih) od manjih do 5m... save po želji!!! Ukoliko je neko iz SA, sve ću mu montirati ja (ako treba naravno...) Pozz Koki Sve info kao što rekoh na P.M. P.S. Može i zamjena
mikajloISTRAŽIVAČ

jan 2011.

#2
Na prodaju 400W komplet (Six-fold Reflektor, 400W HPS Sijalica, 400W MH Sijalica, prigušnica, starter, sve povezano!) -1 grow odradjen + Cool Tube φ120×400mm nikad koriscen + cevni ventilator Dospel Turbo. Sve ovo za 130 jura!!!
MariMahunaISTRAŽIVAČ

feb 2011.

#3
Evo ljudi ako bi se netko htio rijeait svog 150-250w hps kompleta (~arulja balast priguanica itd itd) ja bih ga vrlo rado rijeaio ga muka :D ... mjenjao bih to vrlo rado za isti kea :D ... pa ako ima kog nek se javi na PM
EspritISTRAŽIVAČ

feb 2011.

#4
Kupujem cfl 827 100-150w. 200w mi je prevelika

feb 2011.

#5
ako ko prodaje box(kupljeni) povoljno...neka mi se javi usput kad se vis radi o zamjeni ili prodaji imam neonku(znaci sve smontirano samo ukljuci i pali)60 cm,pa ako kome moze da posluzi za kaj nek se javi,moze prodaja moze zamjena NOVO! EDIT; Nemoj pisati duple postove!
Bezze_SaAMBASADOR

feb 2011.

#6
:) Mora li biti 150-250W? Može li jače šta? Imam NOV komplet, 400W MH+HPS (jedan ballast) sve montirano, žice do grla su "fireproof" - vatrootporne, refl. home made (ali extra limar napravio, baš kako sam želio) Može li posebno CT? i koliko moneta (to za 400W samo?) može li zamjena ili samo keš? Iii koliki su vent. na cijevi
mikajloISTRAŽIVAČ

feb 2011.

#7
Moze posebno CT. Samo kes, 40 jura. Za 400w je samo. Nisam te razumeo bas najbolje. Uz Ct ne idu nikakvi ventovi ako si na to mislio. Cevni vent ide posebno.
lešENTUZIJASTA

feb 2011.

#8
kupujem MH 1000w i HPS 1000w pa ako netko bude slu ajno imo nek se javi,nije sila. privatne por...

feb 2011.

#9
Kolega Bezze_Sa za somaka treba ti CT od f150.Nemo~ea stavit manje,ne e da ohladi niata.Soma je jebeno sunce!
MariMahunaISTRAŽIVAČ

feb 2011.

#10
:) Mora li biti 150-250W? Mo~e li ja e ata? Imam NOV komplet, 400W MH+HPS (jedan ballast) sve montirano, ~ice do grla su "fireproof" - vatrootporne, refl. home made (ali extra limar napravio, baa kako sam ~elio) Evo na~alost tra~im zbog space-a tako neato ... ai iskreno zbog financija :D ... ono ako nije preskup mo~e i 400w makar kod nas u hrv to nemogu na ispod 600-700 kn :( ... a to mi je malo puno
SKTAMBASADOR

feb 2011.

#11
marimahuna javi se na pvt

feb 2011.

#12
da li neko prdaje seme marihuane ili ima kakv visak sjemenki ,neka se javi ,placam post na forumu Bg
n0pISTRAŽIVAČ

feb 2011.

#13
ako netko u hrv prodaje HPS 150W ili 70W...
IamLegendENTUZIJASTA

feb 2011.

#14
Ako netko prodaje dobar ph-metar sa tekucinama za umjeranje neka se javi na pm
Bezze_SaAMBASADOR

feb 2011.

#15
Pa doobro to je novo jel? sad pogledah 700kn 96€ to je oko 195km, To je novo pretpostavljam, I tu dobiješ: 1 x prigušnica (sa starterom) 400W 1 x lampa HPS400w 1 x grlo HPS400W Kabl od prigušnice do struje Žice od prigušnice do grla U većini slučajeva raja sami moraju sastavljati sve to ili još dodatno nekom (nije skupo) da to poveže... Ja sam dosta ih sam povezao, ali ovaj set što imam od 1 000 još nisam ni probao (nekako me malo "hastra" :) dooobro moram sve prekontrolisati i prije paljenja :) Ali o tome kad budem prostor obezbjedio - naravno ne planiram to u stanu, jer nema teorije, kontam to na vikendici... ipak tamo nema puno ljudi, i sve što ima - staro je... tako da tu nije zent... Odo' u Off Topic Ja imam slijedeće: 1x prigušnica 400W (njemačka marka neka) sa starterom naravno 1x lampa HPS400W 1x lampa MH400W (MH400 ovdje je duplo skuplja od HPS400W isto, oko 64km (30-tak € samo MH lampa) dok oko 40km je HPS (20-tak€) 1x grlo 1x 2,5m deblji kabal (od prigušnice do struje) 1x 2m "fireproof" - vatrootporne žice tj. ne skida se izolacija sa toplotom, (skuplje su dosta ali sigurnije...) I reflektor, (homemade) odnosno limar, - izabrao ja lim extra, on mi napravio od debljeg držač za grlo (probušio) montirao, lampa paralelno stoji :), i to sve fino savio malo - i meni super je. Sve bilo završeno za 10-tak minuta (kad čovjek ima mašine i sve za limariju :) hehhe Sve profesionalno povezano (do utikača koji je spojen na deblji kabal od prigušnice do struje) sve sa gumom (ne izolir trakom fino "utegnuto" - profesionalno lik sve to spojio... i dao mi "krpicu" neku da za čišćenje lampi. Ipak ne bih volio da to šaljem negdje, evo možda i CT nabavim, (to gratis naravno), najviše bih volio da to neko sve fino upali, pogleda, od kabl. do lampe što se kaže... pa tek onda "posao" ... Btw: 2g garancije na prigušnicu imam, na lampe ne ide garancija, ali ja dajem ako treba isto 1g za obje lampe - isto na obje i MH i HPS
Bezze_SaAMBASADOR

feb 2011.

#16
Naravno, znam ... znam, iii trenutno planiram malo veu CT upravo radi ventova, malo vee planiram (iako ovaj haver koji ima) ka~e da je dovoljan onaj sa kompa (tj. sa kuiata sa strane, neee cooler!! :), a nisu skupi... takoe te mogu kontrolisati brzinu, oba bih spojio na univerzalni adapter od laptop-a (viaak mi je sad) i tu se mo~e podesiti ja ina, do 3v do 20dc ... i tu jedan staviiti da puae, a drugi okrenuti ~ice i da ispuhuje, tj. izvla i - sve sam razradio, samo mi treba "cijev" :)

feb 2011.

#17
Prodajem novi-nikad koristeni ponteciometar za upravljanje ventilatora s termostatom! evo vam link s web-sitea od proizvodaca: http://www.g-systems.eu/en/min_speed.html Namjestite MAX Temperaturu npr 28C i kad temperatura dode do te granice ovaj uredaj upali ventilator da se ohladi prostorija. Uz to ovaj uredaj ima i potenciometar za jacinu ventilatora, od 0% do 100%. Senzor je spojen sa 4 metra kabela do uredaja tako da senzor i uredaj ne trebaju biti u istoj prostoriji za lakse upravljanje. Platio sam ga 110 Eura. Nikad koristen. Samo sam ga jednom testirao i radi odlicno! U originalnoj kutiji. Nalazim se u Zagrebu. Cijena: 550kn
IamLegendENTUZIJASTA

feb 2011.

#18
Kakav ventilator se spaja na to. kolike jacine u watima ??

feb 2011.

#19
Evo sa web sita info: Designed for:2x600W / TRIAC 2x16A Volts: 230V / 50HZ Ja sam ga testirao na ventilatoru jacine 186W 0.85A 220V, radi super.
IamLegendENTUZIJASTA

mar 2011.

#20
Dali je netko zainteresiran za kupiti pc grow box moje izrade sa svim dodacima. Mislim ga prodati nakon sto zavrsim grow, ili mozda cak i prije ako mi bude lijepo vrijeme pa prebacim bilje outdoor. Evo dnevnika: https://forums.vutra.org/threads/7998-CFL-PC-BIG-TOWER-Stealth-Grow?highlight= dao bi: Kuciste Ventilaciju (7komada CFL sa keramickim grlima) Svjetlo Filter zraka od aktivnog ugljena kucne radinosti. :) Cijena po dogovoru.
mikajloISTRAŽIVAČ

mar 2011.

#21
Dajem ovaj komplet za 100 jura. Sedi mi bzvz kuci a trebaju mi pare.

mar 2011.

#22
Prodajem ceo komplet : Sijalica HPS 400W Sylvania GroLux + prigusnica 400 W + sestougaoni reflektor + grlo za lampu + 2 kabla debela po 2 m ( jedan od prigusnice do lampe a drugi od prigusnice do stekera). Oprema je donesena iz jednog growshop-a u Francuskoj i potpuno je nova , nikad koriscenja. Cena : 70 Eu ( ovde u srb taj komplet nije ispod 110 eu) Nalazim se u Srbiji i moze licno preuzimanje ili postom. zainteresovani neka se jave na e-mail : [email protected]
Bezze_SaAMBASADOR

mar 2011.

#23
Razumna cijena.... Prodajem takođe u BiH, komplet 400W Lampa HPS400W GroLux Lampa MH400W Philips Prigušnica 400W, Grlo, kabl. naravno sve (samo u struju ;) ) Relefktor (homemade - ručno izradio limar) Spajanje po želji, svi kabl. plus 10-tak m. debljeg i tanjeg lanca sve za 75€ Za više info: kontakt: [email protected]

mar 2011.

#24
evo neznam di da to stavim ali nazalost imao sam najbolju namjeru uzgajat al eto situacija me navela pa nemogu jel em sta nemam di em sta nemogu trenutno.. a kupio sam nedavno sve od opreme hps 70w sa propaljivacem i prigusnicom a prije toga sam slouio box 50 x 25 x 50 uz to ide i ventilator koji radi na 220v i kablovi za sve to...dvije tegle i tanjurici ako bi se nasao neko kome to treba i kome ce to koristit bio bi zahvala... cijena svega ovoga je 400kn i dajem racun od lampe da se vidi kad je kupljenja..ili 55eura ja sam u zagrebu pa ako nekoga zanima moze pm... hvala admini nisam pratio moj bed.. :)
mkashISTRAŽIVAČ

mar 2011.

#25
Pozdrav svima! Imam nekih 9kom Metalhalogenih ~arulja 0d 250W ata bi prodao. Cijena ~arulje 100kn + troaak dostave. Mo~emo preko PP za detalje. *ovo je nevezano za moj shop
SKTAMBASADOR

mar 2011.

#26
Prodajem 2 kompleta 150w hpr agro. U kompletu se nalaze: hps sijalica 150w, prigusnica, upaljac, 2m kabla, reflektor, mehanicki tajmer, pc vent za hladjenje lampe. Sve je spojeno, sav posao je da se ukljuci u steker. Komplet podrzava i Mh sijalice. Sva oprema je philipsova. Radila je 2 meseca. Takodje prodajem turbinski vent. Cena po dogovoru. Za vise info javite se na pm. Kompleti su odlicni za manji grow i za pocetnike, lampe se malo greju tako da nije potreban cool tube.. Hitno.
tomISTRAŽIVAČ

apr 2011.

#27
trebaju mi samo hps gde mogu da kupim
SKTAMBASADOR

apr 2011.

#28
Sta ti treba kolega? Hps komplet ili samo sijalica? Ja imam da prodam 2 hps kompleta po 150w.
tomISTRAŽIVAČ

apr 2011.

#29
samo sijalica
Bezze_SaAMBASADOR

apr 2011.

#30
Pa zar nemaa drug nigdje u svom gradu kupiti? Od koliko ti treba W? Javni se na P.M
nEphNiOISTRAŽIVAČ

apr 2011.

#31
prodaje neko hps od 150w i kolika je cjena?
ZOKIAMBASADOR

apr 2011.

#32
da si procitao tri posta iznad video bi da prodaje :) sta je to ljudi sa vama u poslednje vreme zar vas stvarno mriz citati ?
SimasZgAMBASADOR

apr 2011.

#33
Nabavljam HPS komplete i aaljem busom... HPS 70w 250 kn HPS 250w 350 kn HPS 400w 500 kn CFL 45w 120 kn MH ~arulje, PL-L ~arulje, ostale CFL....ako koga zanima neato specifi no nek mi aibne PM

apr 2011.

#34
Povoljna cena,daj neku fotku i jos informacija
Bezze_SaAMBASADOR

apr 2011.

#35
Hehehe, pa tako je to kod nas, itaju se samo zadni postovi :) Imal' neko slu ajno digitalnu priguanicu, od 600W? povoljnu naravno? prednost BiH (radi dostave...)
IamLegendENTUZIJASTA

apr 2011.

#36
Voljan sam prodati svoj grow box ako nekog zanima zanima: Ja dajem: -box big tower -7 komada porculanskih grla -8 komada cfl zarulja 6 po 23w i 2 po 18w -Homemade reflektor -sve oziceno i spremno za grow. -Filter zraka od aktivnog ugljena -paket aktivnog ugljena--jos mozes s njim dva puta u filteri mijenjat ugljen a to ti je doboljno za godinu dana. -ventilacija(4venta) 1upuh, jedan za unutarnje pomeranje zraka a dva za izvlacenje koja su spojena na filter. sa adapterom---mogucnost -smanjivanja i povecavanja strujanja zraka -digitalni vlagomijer i termometar za mogucnosti pamcenja vrijednosti max i min -8 litara composane Antzukererde(NAJBOLJA) sve za 500kn...HITNO

apr 2011.

#37
Prodajem i aaljem hrvatska, BIH, srbija, slovenija ista cijena za sve zemlje 1. HPS sijalice svih snaga 2. digitalne termokontrolere za regulaciju temperature 3. digitalne kontrolere za svjetlo 4. analogne kontrolere za svjetlo 5. Ph multimetar s mogunost mjerenja vlage i svjetlosti 6. digitalni mjera vlage i temperature
TarkiPOZNAVALAC

apr 2011.

#38
Ok ovako nek jedna stvar sad bude jasna. Jedno je ako netko ima komplet, growo je s njime i viae mu iz ovih ili onih razloga ne treba i ovjek ga prodaje. To je ok, i takvi postovi su dopustivi. Sve ostalo - aaljem, prodajem, imam na lageru, dajem popuste ovo ono, to e biti brisano sve kroz par dana, tko se ~eli stalno reklamirati po forumu ili neka plati da bude sponzor ili neka aalje PMove. Ovo se odnosi na SVE lanove.

apr 2011.

#39
Pozdrav!! Mijenjam 14 sjemenki za neki manji ( malih dimenzija) ventilator koji bi slu~io za strujanje zraka kroz box. Bitna mi je ukupna airina i du~ina ventilatora i nezanimaju me PC ventilatori ( takve je lako nabaviti) Sjemenke su 4 + 10, naru ene friako pred mjesec dana iz nizozemske, 4 Caramelicious i 10 nepoznate genetike ( dobivene kao free seeds). Razlog je vrlo jednostavan, uz uvjete growanja koje ja posjedujem mogu najviae tjerati 2-3 biljke istovremeno a u posjedu sam 10 + 20 navedenih sjemenki, ak i da samo jedna treina bude ~enska opet je to puno previae growova za moje mogunosti. Pare me nezanimaju, viae bi mi dobro doaao neki dobar komad opreme poput ventilatora ili nekog to nog PH metra Ponuda za ventilator vrijedi samo tjedan dana, nakon tjedan dana ako se nitko ne javi spreman sam i za druge dogovore, no o tome neato viae za tjedan dana :-) U obzir dolaze samo aktivni lanovi foruma iz Zagreba.
ZonoMAMBASADOR

apr 2011.

#40
Pozdrav svima. Posto mi je za jedno vreme dosta grow-inga prodao bih svoj kompletan grow box. cena je 170 evra a tu ulazi: Grow box 90x60x180 HPS 400 SON T AGRO komplet+obicna 400 hps kupljena u hidroponici Cool tube Nosaci 2 ventilatora,jedan 150m3/h drugi 100m3/h merac temperature i vazduha tajmer malo koriscen hesi phosphor plus-a i hesi bluh Sve u svemu sve sto vam je potrebno da se uradi grow od pocetka do kraja.Ja sam sa ovim uradio 3 growa.Znaci nisam previse koristio.Box ima bar falinki ali nista strasno"(cibzar od boxa je na jedom mestu pukao,cool tube ima malu napukotinu,)Kazem jos jednom da ove falinke nemogu nikako da ugroze rad boxa,ali samo da kazem da su tu da kasnije ne bi imali probleme. Za sve informacije kontaktirajte na pm POZDRAV EKIPI

apr 2011.

#41
Kupujem starter i priguanicu za 150w hps...ponude na pp
ZonoMAMBASADOR

apr 2011.

#42
Ajmo ljudi navalite. dacu sve ovo iz gore navedenog oglasa za 100 evra.Nemoze jeftinije od toga:)
rookiISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#43
zbog preseljenja i nemogucnosi growanja, prodajem hps 400w sa starterom i prigusnicom u jednom i hps 400w samo sa prigusnicom odradjena dva growa. cena 800kuna

maj 2011.

#44
tra~im tri neonke 765 ili 865 59cm

maj 2011.

#45
kanader aj mi posalji na pp kolko sve to kaj se ti e struje skupa i kolko odvojeno svaki dio od toga ;)....btw stavio si neku opciju da ti se nemreju slat privatne poruke :S, aj to promijeni da se dogovrimo ;)

maj 2011.

#46
kupujem HPS 150W... :))))

maj 2011.

#47
prodajem: 1 x prigusnica (sa starterom) 400W 1 x lampa HPS400w 1 x Reflektor da odbija svjetlost sa grlicem za lampu ------sve to spojeno s kablom samo treba ustekat u struju + HESI TNT Complex 1l HESI Bloom Complex 1l HESI Phosporus Plus 1l HESI Super Vit Bat Guano 1l analogni mjerac temperature i vlage Vrlo povoljno,samo Zagreb
dr.manijakAMBASADOR

maj 2011.

#48
Obrisano hteo sam da mu posaljem PP ali sam slucajno ovde postovao.
apbtISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#49
kupujem hps 400w ili mjenjam mh 400w za hps 400w ...

maj 2011.

#50
Kupio bih 400W HPS set (balast, itd... po mogucnosti sve spojeno) sa cooltube-om. moze popis sa cijenama i komunikacija na mail. [email protected] ty. Daj smilujte se barem cooltube ak nitko nema lampu viska. uglavnom napisite kaj imate za prodati i posaljite na PP ili mail.. danke
SekachAMBASADOR

maj 2011.

#51
3 posta iznad tebe stoji post gdje covjek prodaje...

maj 2011.

#52
pozz ljudi ...sta mi treba za sijalicu 250 w natrijum,e 40 grlo...kupio bih predspojne uredjaje ..saljite por.privatno

maj 2011.

#53
Imam par reflektora iz staklenika koji mi vise ne trebaju. Aluminijsko kuciste v15cm s58cm d28cm tezina 6kg, prigusnica 400w,starter, kondezatori, philips hpi-t 400w. Prekidac na kucistu tako da ne morate iskopcavat lampu ili vise njih ako trebate nesto radit. 250 Kn (35Eur) http://img855.imageshack.us/i/p1010017r.jpg/ http://img854.imageshack.us/i/p1010020rf.jpg/

maj 2011.

#54
Kupujem CFL-ke 2700K il 6500K im ja e snage...Nije zajebancija xD, nemam pare za nove hahahahah

maj 2011.

#55
Jeftina kupnja je najskuplja kupnja:)

maj 2011.

#56
A jbg, onda kupujem priguanicu i starter 150w ;), kupujem biloata ata svijetli xD...Green jel imaa kaj takvog??

maj 2011.

#57
Ne na~alost. Nisam ovo gore rekao full ozbiljno, mada po vlastitom iskustvu zna ispasti tako.
Teglica_UnkaAMBASADOR

maj 2011.

#58
jel ima neko sifon na dihtungu za prodaju trebao bi mi jedan?:icon_lol:

maj 2011.

#59
Evo ovakva je situacija, treba mi prostor sto prije a smetaju mi sada sve te silne lampe. Mogu ih drzat jos mjesec-mjesec i pol i onda idu u metis za sekundarne sirovine a posto mi ih je zao da ih satope dati cu ih za 150kn (20 eur).

maj 2011.

#60
Ovako, kupujem home grow box. Samo nekoliko rijeci prije, kaj se tice toga totalni sam amater i ne bih da me netko zavalja, jbg, zivimo u takvom okruzenju. Ne treba mi nista extra, tek onako za sebe, dvi tri stabljike i meni dosta, samo nek je moje i kvalitetno. Ponude sa slikama i cienom na PM. Po mogucnosti ZGB. Hvalaaaaaaaaaaaaa.....
nEphNiOISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#61
koliko bi otprilike doaao u trgovini HPS 70w, komplet! ne sama lampa, nego komplet(starter, priguanica, lampa..) :) Hvala

maj 2011.

#62
50tak euria ...

maj 2011.

#63
Ma hejz nije tolko: priguanica 90 kn starter 50kn lampa 90 kn grlo ko za obi ne kune ~arulje 10 kn to su odokativne cijene, al tak negdje se to sve kree
Z&NZMAJ

jun 2011.

#64
...cca 250 kn...

jun 2011.

#65
da se nadovezem na post malo iznad mene,znaci isto sam amater sto se tice unutrasnjeg uzgoja pa me zanima cijela oprema,box sam napravio sam,dimenzije box-a su 2 metra visina,1 metar sirina sad me zanima ostala oprema znaci sve sto mi treba ostalo i ako mi moze neko reci koliko bih biljaka mogao uzgojiti sa ovim boxom,ponude iskljucivo ovdje a ne na p.m jer znam da cete me zajebati :)

jun 2011.

#66
Kupujem kompletan grow box? Ima neko iz Zg
xxrobixxAMBASADOR

jun 2011.

#67
SnailShop.com.hr - Prvi pravi hrvatski online GrowShop!, eto imaa kod njih sve ato trebaa.
PEJAPOZNAVALAC

jun 2011.

#68
prodajem hps400w sa reflektorom i prigusnicom, slabo koriscenja oko 3-4 dana samo 60e prednost beogradjanima pozz
PEJAPOZNAVALAC

jun 2011.

#69
sada 50e.
Bezze_SaAMBASADOR

jun 2011.

#70
Više setova od 400 i 600W .. ukoliko neko želi i po 250W se može nabaviti... Svi ovi setovi su novi! Svaki set sadrži: Prigušnicu (Ballast) HPS i MH lampe (znači 2 lampe, za vege MH i HPS za cvjetanje) Keramičko grlo deblji kabl od prigušnice do struje Vatrootporni kabl od prigušnice do grla Sve novo - samo isprobano. Po želji i homemade reflektor sa lancima, (10€ dodatak na ukupnu cijenu) Info na pm. P.S. Prednost Sarajevo i okolina, i čitava BiH naravno :)
bruno93ENTUZIJASTA

jun 2011.

#71
Prodajem HPS lampu 250W, keramicko grlo, prigusnicu i starter za nju i cijevni ventilator 100mm za 400kn. Ne mogu naci sad kutiju od ventilatora ali se sjecam da bi meni u boxu od 0.75m3 promjenio zrak za nekih 10-ak sekundi.. Na moju zalost nikad koristeno .... Prednost imaju kupci iz Hrvatske.
StonerLEGENDA

jun 2011.

#72
Prodajem Philips 600w hps komplet +Cool tube +kondenzator sve spojeno uredno i radi meni je trenutno samo viaak pa ako nekog interesira neka se javi na PM cijena kompleta je 600kn .... jako povoljno iskreno :)
TarkiPOZNAVALAC

jun 2011.

#73
Vrhunska cijena, zbilja :thumb:

jun 2011.

#74
da li neko prodaje komplet hps 75w mislim da je to dovoljno za pc box.
Dr GrowENTUZIJASTA

jun 2011.

#75
A to ti je dosta relativn Aux.U kategoriji dnevnik uzgoja i unutraanji uzgoj ekipa prilino dobro opisuje kakvom metodom,kojim komponentama i u kakvim uvijetima uzgaja svoje bilje te kakve rezultate posti~u,mo~da da prvo malo proitaa pa pitaa tamo ako ti neato nije kliknulo. Sumjnam da bi te netko namjerno sje....:ohno:
SquerlzLEGENDA

jul 2011.

#76
Imal ko da prodaje 400w HPS sa prigusnicom iz Srb?
SquerlzLEGENDA

jul 2011.

#77
@ PEJA jel je jos u ponudi HPS 400w+prig ako jeste PM-uj me!!!
LucidDreamAMBASADOR

jul 2011.

#78
PM-uj ti njega,efikasnije je ;)

jul 2011.

#79
prodajem HPS lampe od 70 w phillips son-t pro...kupljene prije par mjeseci ,koriatene samo za provjeru,dali rade.. 2 komada 100 kuna... pozz

jul 2011.

#80
Prodajem NOV kompletan grow box, kupjlen pre par meseci u Beogradu i nikad postavljen. Kompletna oprema, sve povezano samo da se utakne u struju. Saljem svuda po srbiji i dajem ga upola cene u odnosu na novi. HITNO! SPECIFIKACIJE: L (Large) GrowBox dimenzija 100x100 i visine 180cm, je savraenih dimezija za jednog kunog uzgajiva a. Dovoljan da u njega komotno stane 16-25 biljaka, ovaj veliki GrowBox je izbor uzgajiva a airom sveta. Spoljni zidovi GrowBox su napravljeni od veoma izdr~ljivog crnog najlona koji ne propuata svetlost (bilo spolja ili unutra), a sa unutraanje strane zidovi su specijanom mylar folijom koja REFLEKTUJE 98% SVETLOSTI. Unutraanji zidovi osim ato sjajno reflektuju svetlost, takoe su i vodootporni. Ceo GrowBox se dr~i na metalnoj konstrukciji, a na krovu ima i specijalne aipke koje vam omoguuju sa lakoom da oka ite svoja svetla i vaae filtere (po potrebi). GrowBox takoe raspola~e mnoatvom patenta kojima se sa velikom lakoom otvara i zatvara. Na krovu ima specijalno napravljen otvor za izlaz za vaa filter ili samo ventilator, dok na dnu ima takodje jedan manji otvor (10cm) koji se mo~e iskoristiti kao ulaz za vazduh ili izlaz za vaae kabolve. Gornji otvor ima u~ad kojima se lako pri vrauju izduvni ventilatori, a na dnu GrowBox-a se nalaze tri otvora kroz koje sa lakoom ulazi vazduh. GrowBox ima joa jednu neprevazienu pogodnost a to je duplo dno, koje vam omoguava da GrowBox bez sekiranja stavite na bilo kakvu podlogu i da ste bez brige u slu aju da vam se izlije malo vode. Ceo GrowBox se mo~e sklopiti za manje od 20 minuta, a dolazi zapakovan u braon kutiji veoma malih dimenzija! COOL TUBE Reflektor Napravljen od Pyrex(R) staklenih cevi i metalne konstrukcije nerajueg elika. Poma~e u kontrolisanju temperature u vaaoj prostoriji za gajenje. S obzirom da HPS a pogotovo MH sijalice dosti~u ogromne radne temperature, i time vam onemoguavaju da stavljate vaae biljke blizu ili direktno ispod njih. Cool tube reaava taj problem tako ato se postavi cevni ventilator (ne mora biti istog pre nika kao Cool Tube dok god se koriste reduceri) na jedan kraj Cool Tuba da duva i hladi sijalicu i ujedno izbacuje topao vazduh iz vaae sobe za gajenje. Ovakvim metodom topao vazduh nikada ne doe ni blizu vaaih biljaka ve samo proe kroz staklenu cev. Visoke temperature prouzrokovane sijalicom mogu znatno da atete biljkama a ak i da im ostave "plikove" po listovima. Cool Tube ima joa jednu veliku prednost, a to je kod koriaenja CO2. Ukoliko ubacujete CO2 u vaau baatu, Cool Tube je pravo reaenje za rashlaivanje vaae baate, jer ne vadi CO2 iz vaae baate koji je preko otreban vaaim biljkama a ujedno i skup da bi se tek tako izbacivao. Ovaj mali Cool Tube ima jedan unutraanji reflektor, i ima krilca kao spoljaanje reflektore koji zajedno u kombinaciji rasprostiru ravnomerno svetlost. Cool tube ima ugraene kukice za veoma jednostavno ka enje, a mo~e da se koristi horizontalno ili ak vertikalno. Na sebi ima E40 (mogul) navoj i prihvata sve HPS i MH sijalice, svih ja ina. Par Easy-Roller Nosa a Easy-Roller nosa i su veoma jednostavan na in da oka ite vaae reflektore. Nose do 5kg te~ine svaki, i omoguavaju vam da podi~ete i spuatate vaaa svetla bez ikakvih poteakoa. Imaju automatsko zaustavljanje tako da ih samo namestite na ~eljenu visinu i ona tu stoje. Mnogo su pogodniji od lanca jer kad ih morate svaki dan podizati to inite jednim pokretom. MH 600W Sijalica za prvi period uzgajanja, za period vegetacije vaaih biljaka! HPS 600W Sijalica za period cvetanja vaaih biljaka! Philips MH/HPS 600W(Priguanica + Upalja )
mkashISTRAŽIVAČ

jul 2011.

#81
Prodajem MH ~arulju 250W - cijena 100 kn + troaak dostave. Mo~e na PM.

jul 2011.

#82
prodajem hps 70 w lampe koristene samo 2 puta max po pola sata..... i kupujem povoljan set 400 w sa priguanicom visokonaponskim kablom i raspaljiva em..
WuAMBASADOR

jul 2011.

#83
druze jel imas jos uvek taj komplet? odlicno bi mi dosao :)
StonerLEGENDA

jul 2011.

#84
2x Hps 600w Komplet + Cool tube + ~arulja .... spojeno i radi naravno(spoji i upali ) .... cijena stvarno nikakva 600kn po kompletu Molim ozbiljne i zainteresirane da se jave na PM
ParazydPOZNAVALAC

jul 2011.

#85
Trazim HPS od 70W s odgovarajucom prigusnicom i starterom.

avg 2011.

#86
Mikajlo odakle si,i gde se to sve komplet za 130e moze uzeti,nadam se da je u srbiji

avg 2011.

#87
aj mi se javi na pvt,jer ja ne mogu da saljem poruke nemam 5 postova
SmehENTUZIJASTA

avg 2011.

#88
ljudi trebam MH/HPS 150W sa prigusnicom i adapt....ko ima nek se javi na ptv dog cemo se za pare :D Hvala
mrdamirISTRAŽIVAČ

avg 2011.

#89
kupujem hps 70w i prigusnicu. hrvatska
derataurPOZNAVALAC

avg 2011.

#90
komplet 250w netko?sto manje koristen
skank07ISTRAŽIVAČ

avg 2011.

#91
ako ima netko za prodati cooltube za 400-600 hps neka se javi na pm...

avg 2011.

#92
Pozz, vec duze pratim forum al ovo mi je prvi post. :D Prodajem HPS 250w SON-T OSRAM, prigusnica 250w i sve sta ide uz nju (grlo, kondic) novo, bilo jedno vrijeme na tavanu ali nije nikad koristeno! Zg i okolica, ponude na pm! :D
grassISTRAŽIVAČ

avg 2011.

#93
Jel zna ko jel radi joa snailshop u zadru. i jeli ima tamo za kupiti cooltibe? ili se to mora samo naru iti preko neta u snailshopu u Zagrebu

avg 2011.

#94
Preko neta. Naru ia na nekoga ko e se praviti blesav ako netko upita za ata je to. Najbolje na drugu adresu ili joa bolje drugi grad...

avg 2011.

#95
ako si iz hrv. mozes naci na njuskalo.hr ili aukcije.hr povoljno!
MrLakiAMBASADOR

sep 2011.

#96
Prodajem hps komplet(sijalica,prigusnica,starter,kondezator) sve povezano i ispravno,malo korisceno 70 w.cena po dogovoru,srbija
stardustAMBASADOR

sep 2011.

#97
Prodajem balast od 400W za ~ivinu zarulju (vegetativni razvoj +visoki postotak UVB-a) te MH komplet od 150W sa reflektorom i ~aruljom,balast od 400w dajem za 100kn a 150W komplet sa balastom,kondenzatorima,propaljiva em,~aruljom po izboru te sa reflektorom i ku istem za 300kn.. ponude na PM
GreenRyderLEGENDA

sep 2011.

#98
....prodajem 2 m ISO gibljivog crijeva......info na PP........
stardustAMBASADOR

sep 2011.

#99
prodajem njema ke visokotla ne HQI dvostrane MH zarulje sa kvarcnim staklom od 150w ..komad 50kn 3200K te ku iate komplet za tu ~arulju sa kond,propaljivacem,reflektorom,zaruljom i balastom...300kn HIT-DE 150 ww 150W 3200K RX7s-24 M/Halide 221404 BLV ponude na PM,poz
mali_1.3AMBASADOR

sep 2011.

#100
trebala bi mi odgovarajuca prigusnica, starter, grlo i sve sta ide za SuperPlant HPS/MH 400W ja sam iz HR tako da jedino ti prodavaci dolaze u obzir
#101
Koliko love?

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se