VUTRA
ForumUzgajanjeOpremaVas Grow Box
LEGACY

Vas Grow Box

42 odgovora3,316 pregleda
WEED_NOVI_SADISTRAŽIVAČ

jan 2008.

#1
Pokazite vas grow box i sta ima u njemu ,koliko vam je trebalo da ga napravite i koliko ste novca ulozili u njega
TarkiPOZNAVALAC

jan 2008.

#2
Da ziher hahaha

jan 2008.

#3
alo, evo nov sam na forumu pa tako bog svima... malo sam prolista forum i svaka cast :clap::clap::clap: ali ja imam sljedecu problemcinu... prije mater me uvatila da se bavim poljoprivredom... i onda sam mora odustat na neko vrime sada sam naaa jednu lipu livadu gdi bi moga zasadit vanka.. ali treba jos pricekat kojih tjedan dana... tako da sada radim ULTRA, TURBO, MEGA, GIGA, PENTA STEALTH GROW BOX ZA BILJKU DVI ono samo da se razviju pa da ih posadim vanka.... sve sam to misli napravit u jedan zvu nik(50*20*30cm) nutra sam misli stavit jednu-dvi stedna od 20w za prvih par tjedana... najveci problem HLAENJE sljedece opcije: posto sam odlican sa kacavidom(odvijacem) toplovodne cijevi -hladnjak od PC-a i bakrene ili plasticne cijevi u box.. -nema pumpa hladnjak je na zvucniku(u nekoj kutiji) tako da topla voda gre gore a hladna dole... ima tko kakav prijedlog??? slikam box pa uploadam
TarkiPOZNAVALAC

jan 2008.

#4
Pa ak ces stedne imat brijem da neces imat previse problema s hladjenjem.. A ak moras bas imat hladjenje nemoj ventove stavljat jer to ce ti pokvarit stealth - MIRIS.. moze bit intenzivan ponekad iako je rijetkost, ovisi kakvu sortu imas.. stavi zvucnika na ne tako toplo mjesto, a kad ides spavat malo ga otvori da provjetris i brijem da je to to!
mr.skunkAMBASADOR

jan 2008.

#5
nista se ti prijatelju ne brini za hladjenje nego stavi stedne u bilo kakvu kutiju i ojacaj biljke za vani ,sto vise ventilatora to ti je box manje stealth a i za fluo lights ti hladjenje nije preko potrebno

jan 2008.

#6
alo majstori... preko noci sam stavio stednu 25W i termometar... temp. je bila 35 stupnjeva... nece ovako ici.... cini se da cu trebati staviti jedan ventilator da samo pasivno hladi zrak u boxu.....
mr.skunkAMBASADOR

jan 2008.

#7
bravo legendo provalio si prvo grow pravilo " Slusaj druge,radi po svom " samo ti lagano brini o njima i sve ce biti OK:thumb:
bongashLEGENDA

jan 2008.

#8
LOL Meni je oduaevija ovaj 'ventilator za pasivno hlaenje zraka' :evilking:

jan 2008.

#9
evo proba san "pasivno hlaenje" ili ti ga zatvoren ventac u boxu samo puse zrak i hladi zarulje... nego nasa sam 4 odlicna mista za outdor... jedno je daleeeeko a druga tri su 10m od javne rasvjete(ne pitajte gdije) tako da ce malo brze rast i to je to.

jan 2008.

#10
Ovo ti je korisno ko papi kita. Prvo ato ti se mo~e desit je da e ti neko provalit sajt i prijavit murji. Drugo je da ti biljke nikad nee ui u cvjetanje jer nee imati 12 sati mraka (pogotovo sative, koje su znatno osjetljivije na fotoperiod) Tree dobit ea gomilu hermia zbog stresa od nepravilnog fotoperioda
TarkiPOZNAVALAC

jan 2008.

#11
Cetvrto: doci ce ti lokalni hashomani i maznut biljke

jan 2008.

#12
znaci bas i nije pametno stavit blizu rasvjete... ispadaju ta tri mjesta onda... naso sam jos jedno... ljudi nigdje... ni stoke(~ivotinja).. samo zemlja i sunce....

jan 2008.

#13
znas bilo je papa cije su kite bile vrlo aktivne....malo prolistaj cini me se neki grgur ??

jan 2008.

#14
e napravio ja jos jedna box... 55*20*50(pc kuciste) sada posto ce u njemu biljka biti samo da malo ojaca(pa ide u outdoor) koliko bi mi otprilike lumena trebalo... za sada sam nabavio neku neonku u pet shopu(grolux) 15W(sa prigusnicom i starterom) oce to biti dovoljno?? misli san 2 biljke micro box i tri u ovaj mini box....

jan 2008.

#15
Ja ne vjerujem, da si samo malo itao forum... `to ste svi navalili na prokleti grolux, emu komplikacije, jedna daylight atedna malo vee snage bi bila jeftinije, jednostavnije i puno bolje rjesenje za vegetaciju, but nooooooo... za***** mi piaemo postove i teme o ~aruljama kad nitko ne ita. Ja ti ka~em da je to sranje i da je dobro jedino dok biljke ne narastu dva centimetra visine, a onda mo~ea bacit u PM. Ti radi kako hoea, a ja se mi em sa ove teme, i sve mi ini mi se da joj se smjeaka graveyard. Sretno.

jan 2008.

#16
evo samo radi tebe brainchip mako sam grolux i stavio 2*25w stedne ~arulje....
bongashLEGENDA

jan 2008.

#17
Nisi ih maknuo radi njega nego radi sebe ... Ina e, sve ata ti je rekao, dobro ti je rekao, e sad, pitanje je jel' se tebi growa ili ti se igra ? }elim ti svu sreu u uzgoju, ipak, sve mi govori da od toga tvoga i na takav na in, nema kruha. Jesi li bar pogledao koja je boja svjetla kod tih atednih, ili si kupio napamet ?

feb 2008.

#18
ma svjetlo sam detaljno proucio.... philips daylight 2* 24W... keramicka grla ventilacija 1* pc vent 90mm 1* pc vent 80mm regulator sa naponima od 3V do 12V 0.8A osigurac automatski 16A... termometar/higrometar CO2 generator(boca ketchapa sa cijecicio i kemija) web kamera i pitanje, uspio sam nagurati i treu stednu od 24W(phillips, daylight) ali temp mi je po danu 28 stupnjeva sa ventima na 9V(ne mogu stavit 12 jer je preglasno) a nocu napon moram spustit na 7V i onda temp pree 30 stupnjeva.. sada oce li biljki stetit ako danju rade 3 stedne a noci dvije????
NishikenISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#19
gdje je 30 stupnjeva? na vrhu biljke? ako je tako, ne brini, izdrze biljke i do 35, ali nije preporucljivo meni su bile na ~32 stupnja non stop tijekom svog zivota (isto pc kuciste) i nisu se bunile :)

feb 2008.

#20
najblize stednoj je bilo 28-29 stupnjeva... imam srece, imam kuciste sa dva otvora na bocnim stranicama tako da dva venta rjesavaju stvar
DoktorPOZNAVALAC

feb 2008.

#21
Druze uzmi kantu od 20L i zakopaj u zemlju kod te lampe gde si mislio a kada ti trebaju cvetati izkopaj kantu zajedno sa biljkom i nosi je negde u mrak!!! Bolja kontrola prehrane u zemlji a i vlage itd.!
DoktorPOZNAVALAC

feb 2008.

#22
Biljci ako je preblizu lampa prvi simptomi su da kazem najezeni listovi! Tj krajevi listova se nakostrese prema gore! Tako se vecina biljaka bori od toplote! Zasto? Odkud znam ali tako je!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se