VUTRA
ForumUzgajanjeOpremaPomoc pocetniku
LEGACY

Pomoc pocetniku

12 odgovora1,520 pregleda

dec 2008.

#1
nabavio sam sve,znaci SVE potrebno za moje rajcice,sada me zanima,isao sam kupiti zemlju i nasao 2 vrste,tj,2 zemlje sa razlicitim omjerima,a u to se nikako ne kuzim... evo jedna je ovak: 14-16-18 a druga 14-7-21.... jos ih nisam kupio,nego pitam vas za savjet koja ce mi biti bolja za pocetak... :matrix:

dec 2008.

#2
Jesi li mislio na N-14, P-16, K18, ako si na to mislio ovu bi ti ja preporucio jer su N, P i K skoro podjednaki. Viae itaj po forumu i dosta ea toga nau iti! Sretno :-)

dec 2008.

#3
ok,sacekat cu jos par savjeta,a forum sam procesljao SVE za unutarnji uzgoj... ali jebiga ima puuuno informacija a u ove omjere se stvarno ne razumijem,pa evo...tko pita ne skita :) btw,ph nije tocno odredjen vec je hmmm,ako se dobro sjecam 5,5-7,5... trazio sam sa tocno 6,5 ali nema nigdje
FarmerJoeISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#4
Ja ti imam od NaturaHum firme neku zove se Blumenerde i ima ti sama po sebi Ph od 5,5 - 6,5 ..... mislim da je to sasvim OK ......

dec 2008.

#5
Humus s to nim Ph-6.5 neea nigdje nai. Ja kad sam uzimal uzo sam neki FLORAFIN za sobno bilje i Ph mu je od 5.0 do 6.5 a sada koliko mu je tono neznam dok nekupim ph metar, ali najvea fora je ata sam kupio 7 vre a po 20l a potroail samo 2:icon_lol:. Valjda se nemo~e pokvarit
doomerLEGENDA

dec 2008.

#6
Postaj imena firmi koje imas na raspolaganju, vise manje tu smo na forumu probali sve zemlje koje se mogu kod nas nabavit.. Nemoj uzet losu zemlju jer ce ti sve lose krenut od pocetka do kraja.. ako oces da ti krene kako treba bitno je da nadjes dobru zemlju. Nisam siguran al mislim da niko na forumu nije radio sa ovom zemljom a cini se jako kvalitetna i san svakoga tko zeli uzgajat u kvalitetnoj zemlji pa mozes probat ako si za : http://www.poljoposavec.com/floragard.htm zadnja zemlja na listi : Floradur B s dodatkom pijeska i perlita. Ako ne zelis isprobat ovu zemlju i rec nam mozda kakva je (ja cu ju sigurno isprobat prije ili kasnje) onda mozes ici na provjereno dobro, Bauhaus - Comoposana (Krauntererde) za zacinsko bilje. 20L - 50kn poz and welcome
Che*LEGENDA

dec 2008.

#7
Comoposana i SuBstral TERRA MAgma obje ima u Bauhausu..jako dobre i kvaltetne.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se