VUTRA
ForumUzgajanjeOpremaPitanje o boxu
LEGACY

Pitanje o boxu

22 odgovora2,749 pregleda
Voluharica MileISTRAŽIVAČ

nov 2006.

#1
Pozdravljeni bili,napokon sam i ja skupio novce za grow box,sada naravno dolaze pitanja. Koliko biljaka maksimalno mogu natrpati u box(da imaju dovoljno dobre uvijete za rast)? box je planiran:2.2x1.5x1.5(v-s-d) -600w grow-lux(adjust a wing i super spreader)+ 4 neonke -rasti ce u rock woolu -hydro Molim misljenja o eventualnim promjenama(ne zelim utrositi dosta para da otkrijem kako sam mogao bolje) Za sada sam kupio samo lampe,box bi dao raditi ovih dana(nisam jos siguran oko dimenzija).Ventilaciju cu kupiti kada znam koliki ce biti box.
InqAMBASADOR

nov 2006.

#2
hydro... a to ti je prvi grow... a gde ti je oprema za hydro ? Ljudi gaje 4-5 godina da bi poceli hydro...
Voluharica MileISTRAŽIVAČ

nov 2006.

#3
pri tome imam pomoc od puno iskusnijih ljudi od mene,oprema za hydro nije problem.mene samo zanima dal je box premali za lampu i koliko ih moze stati unutra.
growzillaISTRAŽIVAČ

nov 2006.

#4
Daj napisi gdje ima za kupiti tekucinu za hydro? U taj box bi ti komotno stale 3 a max. 4-5. Nije mi jasno ako imas iskusne ljude pokraj sebe koji gaje hydro, cemu tako laicko pitanje na forumu?
unknowerAMBASADOR

nov 2006.

#5
Relax
Voluharica MileISTRAŽIVAČ

nov 2006.

#6
gnojivo za hydro na netu edit:bez reklama .nisam bio siguran oko svjetlosti i kolicine biljaka,nisam ni spominjao da imam pitanja o hydru. :wink: Bez brige nije pro hydro,domace ce proizvodnje biti sistem.Pozelite srecu.
#7
edit:bez reklama naravno sretno..! toplo preporucam ovaj link gore.
unknowerAMBASADOR

nov 2006.

#8
a ja vam preporucujem bez takvih reklama ! isto tako pravilnik da procitate pa da se ukljucite na forum !!

nov 2006.

#9
mali ti je to box za 600w lampu
GrowimirPOZNAVALAC

nov 2006.

#10
To bi bilo super mada bi proslo i s 400 w al bolje 600.. mozes tu smjestit 50-tak biljki SOG tehnikom sa hidrom to ce ici super al neznam oce li ti uspit iz prve bolje prvi put odradi sa zemljom..
GrowimirPOZNAVALAC

nov 2006.

#11
E da neonke ti nece trebati sa krilom... biljkice drzis na 20 -30 cm pa ti zaista ne trebaju...
Voluharica MileISTRAŽIVAČ

nov 2006.

#12
Neonke ce biti kasnije za mame(vec su kupljene).Odluciti cu jos oko tehnike.Box je u proizvodnji,pa cu vidjeti kako cu i sta cu.Sada si razbijam glavu sta staviti unutra.planiram na sjeme spiskat oko 120jura,par nirvaninih paketa i nesto posebno.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se