LEGACY
Ventilator podesiv po visini
14 odgovora3,054 pregleda
gens
AMBASADOR3.148 REP47%
→ Legenda
gensAMBASADOR
maj 2007.
maj 2007.#1
Mučio me problem sa ventilatorima u boxu koji bi trebali puhati po biljkama. U box stane 6 tegli, a pored njih ne mogu staviti gotovo ništa. Drugi problem je bio kako ih montirati, a da ih mogu podizati paralelno sa rastom biljaka...
Kupio sam podesivi stalak za police, malo pilio, bušio... i evo što je ispalo... stvar funkcionira super! (cijena cca 35kn tj. oko 5€)
Ograz
ISTRAŽIVAČ148 REP65%
→ Entuzijasta
OgrazISTRAŽIVAČ
maj 2007.
maj 2007.#2
Samo me jedna stvar zanima: da li se prenose vibracije od ventilatora na stranice boxa?
Jel jako roata?
Super zgleda :)
gens
AMBASADOR3.148 REP47%
→ Legenda
gensAMBASADOR
maj 2007.
maj 2007.#3
Ovi ventilatori su sami po sebi prili
no glasni. Prvo sam nosa
(onaj koji je namontiran na box) pri
vrstio sa samo 2 vijka... brujalo je pa sam dodao joa 2 i sad je bolje. Pretpostavljam da kad bi ispod ubacio neku gumu ne bi uope bilo vibracija... meni zvuk nije problem tako da mi ne smeta, ali oni koji ~ele neato tiae trebali bi uzeti nke vee ventilatore za komp i to bi radilo bez problema.
Jin
ISTRAŽIVAČ125 REP50%
→ Entuzijasta
JinISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#4
Dobar fazon ova modifikacija kao cool tube,koliko odprilike smanji temperaturu ? iii jeli to prikljuceno na ventilatore ili samo na rupe gore??
orbit
LEGENDA6.687 REP17%
→ Zmaj
orbitLEGENDA
maj 2009.
maj 2009.#5
logicno bi bilo da ima i ventilatore na tom cool tubeu ;)
Odlicno si se sjetio majstore.. al bas kako kazes, venzov glasni do bola :D
Teglica_Unka
AMBASADOR2.292 REP23%
→ Legenda
Teglica_UnkaAMBASADOR
maj 2009.
maj 2009.#6
kod ct-a je najbitnije dobar ventilator ili dva,kad ga budes kupovao imaj u vidu
da dobar ventilator kosta duplo vise,znaci sto jaci vent na ct-u to manja temp u box-u.
31 REP62%
→ Istraživač
maj 2007.
1 / 8
maj 2007.
dec 2009.